Jestem Gejem

Status
Zamknięty.

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
to trzeba reanimować. :) ma ktoś jakies propozycje? jakiś czas temu nszły tu takie zagadnienia w punktach...
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mona to ja pisałem te punkty-teraz Faithlessa nie ma, Krzysia też nie, ja nie mam czasu a inni się nie zgłaszają :( :( Szkoda...
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
coming out - metaforyczna "szafa"- otoczenie, przed którym udajesz hetero, -w której siedzisz, jak ten przysłowiowy trup rodzinny :D - ciasna, ale nikt cie nie widzi- jak wychodzisz, to to jest -coming out-
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Malacath umiera bo wszyscy,którzy tu się pojawili oleli go na amen.Jak nie chce nikt się odzywać to właśnie jest ten problem.Widocznie na forum nie ma geii sami heterycy.Pozdrawiam ciebie i przy okazji pozdrów wiesz kogo tego nieobecnego i obrazxonego FFFF :)
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
e, nie wierze, ze jeszcze kogoś na Forum nie ma...( ale akuratne okreslenie - heterycy...)
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
fajo neologizm :D
co do heretyków-ja mam regularny ubaw, jak usłysze coś o leczeniu homoseksualistów w czarnych organizacjach - opinie znawców itp :D
albo co niektóre chasła sa rozbrajające- chcesz podyskutować z kims, a on Ci na to, ze nie dyskutuje na te tematy, bo wierzy w to co ksiadz w kosciele mówi :D
pozdro! :)
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
:( Niech ktoś zapoda jakiś temat do gadki-tak smutno, że tutaj jest tak pusto-zero życia ostatnimi czasy... :( :(
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Zapomniales dodac ze jestes tez normalnie funkcjonujacym w spoleczenstwie czlowiekiem wiec wedlug mnie nie masz cie czego obawiac milej zabawy na formu
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
ogolnie nic nie mam do poszczególnych osob ale...
denerwuje mnie ze niektorzy homoseksualisci wykorzystuja swoją orietacje...
jedno złe słowo w jego strone i odrazu nie lubisz mnie bo jestem gejem etc. :/
nawet był film na tym oparty...chcieli wyzucic goscia z pracy to ogłosił ze jest gejem a w rzeczywistosci tak nie było i nie mogli go juz wyrzucic bo organizacje media etc. odrazu zuciły by im sie do gardła... :mruga:

jak juz pisałem nie wszyscy ale zdazaja sie takie przypadki :]
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
E, nie mam nic do homo :) jak i 99% tego forum. Jedyne na co się nie moge zgodzić jeżeli chodzi o prawa dla nich to możliwość adopcji dzieci- to już przegięcie :/
 

Refeere_9

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
A według mnie heteroseksualizm i homoseksualizm jest równy pod względem "ważności" równie dobrze można by się było przyznać do tego, że jest się heteroseksualistą.
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Dla mnie to bez różnicy bo jestem bardzo tolerancyjna człowiek to człowiek nie chodzi o to co czuje i jak wygląda ale jakie ma wnętrze :p To wyniosłam z Domciu:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry