Jesienna depresja

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A ja postanowiłam aktywnie walczyć z jesienną depresją i zapisałam się jakiś czas temu na joge. Skończyło się jednak tym, że przez kilka dni odczuwałam okropny ból mięśni co nie wpływało na poprawę mojego nastroju. Całe szczęście, że miałam w domu dermentol - żel chłodzący bo inaczej chyba nie wyszłabym z domu. teraz jest już ok i nadal uważam, że jak się aktywnie żyje to zapomina się o brzydkiej pogodzie i innych zmartwieniach.
 

krzychu133

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Witam,
Tak joga to doskonały pomysł. Bardzo odprężająca. Zacząłem ćwiczyć jogę jakieś pół roku temu i oprócz świetnego samopoczucia zniknęły bóle pleców, zmęczenie, a ponadto poprawiła się moja kondycja fizyczna. Polecam jak najbardziej tak jak każdą inną formę aktywnego wypoczynku. Fakt że śpię też w pościeli wełnianej z merynosów Coconti
Krzysiek
 

kolorowomi

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Na tej stronce z dietą czekoladową, które przesłał kolega Kresek jest rewelacyjny program do trenowania wytrwałości w ćwiczeniach, diecie i czym ktokolwiek ktoś sobie zamarzy. Już się zarejestrowałam i próbuję osiągnąć cel: czyli więcej ruchu! Wydaje mi się to najlepszym sposobem walki z chandrą. Czekolada może być jednak zbyt kaloryczna :)
 
Do góry