Jedwab do paznokci

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Szukalam, ale chyba nie ma tematu o jedwabiu do paznokci? - stosowal ktos? czy skutecznie mozna nim naprawic, wzmocnic paznokcie? jezleli tak to w jaki sposob sie go naklada\nakleja, czy mozna to robic samemu czy raczej u kosmetyczki?

I jeszcze jedno - czy sa jakies metody wydluzania paznokci ktore nie polegaja na naklejaniu tipsow a wydluzeniu naturalnego paznokcia?
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
No słyszałam ... Ale nie praktykowałam... Ale to jest chyba to samo co żele paznokcie strasznie się po tym niszczą ;/ Według mnie nie wiem jak jest na prawdę :mruga:
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
tzn to jest tak ze prosto na plytke jakis zel sie naklada, nie sa to tipsy (bo tipsow nie chce..)
tylko nie wiem co sie naklada, jak sie naklada i gdzie kupic no ;p i stąd ten temat
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam żel. Najlepiej zeby ci go nałozył ktos kto sie zna i ładnie przyozdobił paznokcie bo do tego trzeba miec taka maszynke która utwardza go uzywana jest przy robieniu tipsów. Jak masz nałozony zel to mozesz zapuscic paznokcie bo sie mniej łamia a wizualny efekt jest podobny tak jak z tipsami.


Ja miałam tylko lakier do paznokci z jedwabiem jego zaleta było tylko to ze jak sie pomalowało to paznokcie ładnie wyglądały.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ale chodzi mi o jedwab sam w sobie a nie o lakier z jedwabiem :> takie paski ktore sie nakleja na plytke ii pozniej jakis aktywator ii nie mam o tym totalnie pojecia a chcialabym sobie zrobic takie

czyli zel wyglada tak jak normalne tipsy :x? (i trzeba uzupelniac) ?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Sica a tak wogole to co ten jedwab ma dawac.... ? Z tego co pisałas to wzmocnić paznokcie .... ?

jak pęknie paznokiec to mozna nakleic wlasnie ten jedwab iii dalej sobie moze rosnac nie urywajac sie ;p tak to zrozumialam ;p a generalnie zeby wzmocnic paznokiec w takim sensie zeby sie nie lamal bo to jest dodatkowa warstwa naklejona na niego
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ten jedwab nie niszczy paznokci jak tipsy? Ja tam z żelu jestem zadowolona no i go tak średnio co miesiac mozna zmieniać a jak rosną paznokcie to zawsze sobiu uzupełniam lakietem i nie widać.

No nie zupełnie jak tips bo to też zalezy jak długie masz paznokcie nie nakleja ci na paznokcie tego całego plasiku.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
A ten jedwab nie niszczy paznokci jak tipsy? Ja tam z żelu jestem zadowolona no i go tak średnio co miesiac mozna zmieniać a jak rosną paznokcie to zawsze sobiu uzupełniam lakietem i nie widać.

No nie zupełnie jak tips bo to też zalezy jak długie masz paznokcie nie nakleja ci na paznokcie tego całego plasiku.


no ma na celu wzmocnienie ich ;p.. wpisz sobie na allegro jedwab i wejdz tam gdzie akcesoria do paznokcie to zobaczysz jak to wyglada ;p jakies tam jeszcze do tego trzeba dokupic ;p

aa ten zel to sobie sama nakladasZ? jezeli tak to ile kosztuje wszystko co trzeba miec a jezeli nie to ile kosztuje to w salonie kosmetycznym (nie tipsy tylko pokrycie samej plytki zelem ;p)
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pisałam wczesniej ze lepiej nie nakładac samemu bo trzeba miec ta maszynke do utwardzania. Mi zrobiła koleżanka za 20zł a tak normalnie w salonie kosmetycznym to róznie zalezy gdzie mojeja kolezanka płaci 50 zł.

Żeby sama sobie zrobic to byś musiała kupic najlepiej dwa żele biały i przezroczysty no i ta maszynke (na obrazku) ona ok. 200 zł kosztuje. No i mieć troche wprawy.
 

Attachments

  • Lampa_UV_Plus_0.jpg
    Lampa_UV_Plus_0.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 40

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Taka maszynka też jest potrzebna do paznokci żelowych .... Miałam kiedyś w nogach to widziałam jak koleżanka mi robiła xDD Ale ja bym sama sobie nie robiła bo się nie znam a mogę spaprać xD Ale dobry pomysł z tym jedwabiem xD Zapytam koleżanki czy coś takiego robi i może się skusze xD Sica pomysłowa jesteś xDD
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
mialam nadzieje ze sama bede w stanie sobie to zrobic ;p no ale popytam w salonach ;p


Sada jakbys sie cos dowiedziala to pisz tutaj o tym jedwabiu prosze ;p
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Sica ja mam koleżankę która robi paznokcie żelowe i ma te sprzęty do tego xD Więc jak pójdę jutro po szkole to zapytam jej...xDDD I dam znać co i jak ... Ale mam nadzieje ze ona coś będzie o tym wiedziała :)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Byłam dziś u tej koleżanki i kuwasz powiedziała że już nie robi paznokci a szkoda bo bym sobie zrobiła.... :] Powiedziała że to takie gotowe jakby nakładki się nadkłada czy coś :]
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
xD .. no niewazne ;p dziekuje bardzoo :)
zrobie zelowe w takim razie ;p
 
Do góry