Jeden Z Dwóch

Status
Zamknięty.

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Łukasz789 napisał:
Moim zdaniem powinnaś najpierw pogadać z tym ktorego znasz juz od 2,5 roku.Może uda wam się odbudowac wasz związek i to bylo najprostrze wyjście a jesli nie to trzeba usiąść i zacząć się zastanawiac ,ktory jest dlaciebie ważniejszy i co jest dla ciebie naprawde ważne.7 lat różnicy to dośc duża róznica,ale zalezy to tez od waszego wieku. Pamiętaj jednak że wygląd to nie wszysko.wedlug mnie ważniejszy jest charakter,iteligencja,wiernośc i to że dobrze sie dogadujecie .Przemysl więc to dobrze zanim podejmiesz decyzje .
[snapback]73373[/snapback]​
sadze jednak ze wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki, niestety jest z gory skazane na niepowodzenie :eek: ..choc zycie potrafi pisac rozne scenariusze :p ..u mnie jednak sie to sprawdzilo..a roznieca wieku im sie jest starszym coraz bardziej sie zaciera :niepewny: ..najlepiej poznac a pozniej zobaczyc,przeciez czas wszystko zweryfikuje. Czy musisz od razu sie zdeklarowac ze jestescie razem, najwazneijsze sa szczere stosunki
Zycze powodzenia :papa:
 

Zorro

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
jestem facetem i powiem Ci ze My myslimy czesto o sexie w kazdym wieku. Jedni tylko to okazuja inni nie. TAk jestesmy zaprogramowani. Posluchaj serca a jesli nie potrafisz to znaczy ze zadnego nie kochasz. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry