Jeansy na szelki

bubuch

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Chciałbym sobie kupić jeansy na szelki tzn. nie takie że mi spadają spodnie one po prostu byłyby opuszczone kiedyś widziałem kilku chłopaków szło z takimi spodniami. Jak myślicie to jest modne? I czy znacie jakieś linki do sklepów z tego typu spodniami. Dziękuje
 
W

wroneczki4

Guest
Nie wiem czy to jest modne, ale od roku czytam Playboya, CKM, Logo i MH... jakoś tam nie widziałem żeby takie spodenki były modne.
Dla mnie, to wygląda dziecinnie.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
w zaleznosci od tego jakie zalozysz spodnie, koszule(bo do tego pasujaszelik)bedzie pasowalo, lub nie, zobacz sobie crazy loop'a i teledysku "mamama", wlasnie do takiego stylu ubioru to pasuje ;)napewno nie wiele osób "odwazy" sie na tekie posuniecie...życze powodzenia, w doboze szelek ;)
 

bubuch

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
A takie jak tutaj mają?
http://www.youtube.com/watch?v=kC_XHc59Oh8
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Faktycznie, jakiś czas temu był wielki bum na te szelki. Osobiście widziałem kilka osób którym dyndało coś takiego przy spodniach. Teraz na mieście biegają w tym pojedyncze osobniki. :D :D :D Cóż ... jak dla mnie, ani to nie ładne, ani nie praktyczne ... Przyznam szczerze, że jak dla mnie wygląda to nawet mało estetycznie. Nie przeszkadza mi jednak gdy ktoś w tym chodzi. ;)
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
osobiscie nie widzialem u mnie nikogo w szeleczkach(Legnica) widzialem natomiast kilka osób we Wroclawiu... szelki(fajne szelki, tzn. z fajnym wzorem, np krata, bo takie tez mozna znalesc na allegro) mozna nosic nawet na sobie, to znaczy w taki sposób do jakiego zostaly stwożone :D i to wlasnie do garniaka (najlepiej dopasowanego :p ) :) pozdrawiam :D
 

Girtz

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Śląsk
Nie wiem czy to jest modne, ale od roku czytam Playboya, CKM, Logo i MH... jakoś tam nie widziałem żeby takie spodenki były modne.
Bo w tych gazetach nie pokazują co jest modne, pokazują jak wyglądać dobrze, czyli przeciętnie.
Ja jakoś nie jestem przekonany do spodni na szelki. Nie ma chyba specjalnie przystosowanych do szelek, każde pasują.
 

Girtz

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Śląsk
Kolega zapytał, czy znamy linki do sklepów z "tego typu spodniami", więc mu odpowiedziałem, że do każdych jeansów można założyć szelki.
Te z teledysku EMD fajnie wyglądają. Jeśli miałbym włożyć szelki to właśnie do rurek tylko.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Skini kiedyś chodzili w szelkach,ale to już bardziej rzadkość
 

alooka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
13
Miasto
Dubaj
w tamte wakacje kupilem spodnie z szelkami w bershce. Jak cos moge podeslac zdjecia.

cos takiego?
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/bershka/71001/172102/Spodnie%2Btypu%2Bchino%2Bz%C2%A0szelkami
 
Do góry