Jeansy - 40+ Stopni Moda ?

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
OOO maasakra.....ja kiedys się wstydziłam swoich nóg bo (za grube mimo,że reszta ciała szczupła - tak mi się zawsze wydawało z akcentem na wydawało,nieoplaone i w ogóle do bani,siara itp itd)...teraz to leję na to i mam gdzies co inni myślą o mnie...żeby mi ktos płacił za chodzenie w dżinach w upał to niech wie,że od razu odeślę z kwitkiem...poza tym doszłam do wniosku,ze moje nogi jednak są OK i lepiej wyglądam gdy są odsłonięte....:p
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
jak taka moda jest na topie, to tak się ubierają:p:p ja nie mam nic przeciwko, chociaż sama się tak nie ubieram
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm mi to przypomina takie głupie mówienie ze w czarnym jest cieplej,
czyli jak ubiore sie na jasno to mi juz nie bedzie ciepło?

Paradoks ze teraz modne są odsłonięte nogi i wsumie coraz zadziej widze dziewczyny w długich dzinsach przy takiej temperaturze, przeciez krótkie spodenki sa teraz modne...
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
to ich sprawa, że noszą jeansy...
komuś się to nie podoba, to trudno :p
mi to nie przeszkadza

ja nie chodzę w sukienkach/spódnicach...
ale za to lubię szorty i krótkie jeansy :] eh.. fajna sprawa.
ale zawsze jest problem z noszeniem butów.

a jak te dziewczyny w jeansach gdy jest ciepło noszą sandały czy adidasy? to już mi przeszkadza... mogłyby ubrać chociaż te baleriny.. czy coś :/
przeszkadza Wam to? moim zdaniem przy 30st upale trudno jest wytrzymać w takich butach :/
o fee.. i jeszcze co się ze stopą dzieje to już nie mówię :hahaha:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Moze uwazaja, ze maja brzydkie nogi :p.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ja korzystam z każdej okazji, zeby założyć jakąś ładną, elegancką spodniczke do kolan , lub krótkie spodenki. To ciekawa odmiana po wielu miesiącach noszenia grubych jeansów. Do tego można założyć balerinki lub japonki. Do następnej takiej okazji trzeba czekać cały rok wiec szkoda całe lato przechodzic w długich spodniach.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Łe. To głupota, chodzić w długich spodniach w upał.
Ja nie mam zamiaru się smażyć, więc tak nie chodzę,
ale jak ktoś chce, to proszę bardzo.
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
ja też chodzę narazie tylko w jeans'ach obojetnie czy ciepło czy nie ale tylko dlatego że wyrosłam z reszty rzeczy hehehe ale jakoś nie jest mi w nich aż tak gorąco jak sie wydaje ... kurcze trzeba się na zkupki wybrać lol
 
Do góry