Jason Mraz

niebieskakredka90

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
woj. łódzkie
Jason Thomas Mraz (ur. 23 czerwca 1977 w Mechanicsville w stanie Wirginia, przedmieściu Richmond, USA) amerykański wokalista i autor tekstów piosenek.Jest artystą eklektycznym, który w swojej twórczości opiera się na różnorodnych stylach muzycznych, jak pop, rock, folk, jazz, country czy hip hop. Występował z takimi artystami jak The Rolling Stones, Bob Dylan, Alanis Morissette, Dave Matthews Band, James Blunt, Gavin DeGraw, Paula Cole, John Popper, The Ohio Players, Rachael Yamagata, James Morrison, Jewel, Toca Rivera czy Colbie Caillat.

Single
The Remedy (I Won't Worry) 2003
Curbside Prophet 2004
You And I Both 2004
Wordplay 2005
Geek In The Pink 2005
I'm Yours 2008
Make It Mine - 2008
Lucky - 2009

najlepszy utwór "Life is wonderful"


co o nim myslice ??
dla mnie rewelacja :):):*:* :D :D :D


http://assets.nydailynews.com/img/2008/05/10/alg_mraz.jpg
 

astoreth

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Lubi, lubi ;)
Ostatnio go odkryłam. Na początku jakoś specjalnie nie zrobił na mnie wrażenia, ale im dłużej go słucham tym bardziej mi się podoba.
Jego wykonania na żywo są cudne *___*
 

Olivtri

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jason Mraz ,osobnik ,który wywarł na mnie ogromne wrażenie. Szczerze mówiąc ,najpierw słyszałam covery ,mniej znanych ludzi ,którzy tak jak Wy ,zachwycili się jego twórczością. Poszperałam ,no i jestem kolejną posiadaczką jego albumów. Polecam (tym ,którzy nie mieli okazji go posłuchać) ,gdyż na pewno spodobają Wam się te delikatne, bujające rytmy ,wprowadzają nas w spokojny ,sielankowy nastrój.

i'm yours , lucky , life is wonderful ,etc.

;)
 

GeekInThePink

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich:) mam nadzieje, ze forum nabierze z casem rozmachu;)
ja rowniez uwielbiam Jason'a Mraz'a*_* uwazam, ze jest niesamowitym artysta, ktorego glos potrafi poruszyc serce. mam nadzieje, ze po pojawieniu sie klipu "lucky" wiecej osob w naszym kraju zainteresuje sie jego osoba!!!
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Jego numery można fajnie zagrać przy jakimś akustycznym secie w niewielkim miejscu. Proste, znane, chwytliwe. Przyjemna muzyka dla rzesz ludzi. :)
 

marwysocka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
lubimy Jasona Mraza, lubimy. Tylko jesteśmy rozsiani po sieci, bez miejsca, gdzie wszyscy moglibyśmy się skupić i mieli swój kącik... ;) Dlatego też zapraszam: www.jasonmraz.pl, www.jasonmraz.fora.pl
Zapraszam serdecznie do tego, byśmy się zjednoczyli, razem możemy 'wymusić' na nim przyjazd do Polski, troszkę go t
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
I ja również ;D I to bardzo.
Jego piosenki zawsze poprawiają mi humor i nastrój, moj guru normalnie!

A polecam 'if it kills me' i 'butterfly'
Jedne z moich ulubionych ;]
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
Jason Mraz - plane
http://www.youtube.com/watch?v=1KmEijRUBq8
a tu cos extra :p urzekło mnie to :
http://www.youtube.com/watch?v=M_pUj52rRe8
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
Świetnie to zatańczyli, po prostu rewelacja!
Naprawdę urzekające...
Dzięki za linka ;)
 
Do góry