Janusz Palikot

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Hahaha. Bron i wibrator. Wiadomo, ze "grypsującym" kolesiom sie to podoba. Jak pierwszy raz Palikota widzialem i slyszalem, to też myslalem, ze wyszedl prosto z wiezenia. Nie do wiary, ze az tyle polakow, dalo swoj glos na takiego debila.

Grypsujący raczej nie używają wibratorów…
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Wybory w więzieniach wygrała PO z wynikiem 35,6 proc. Drugi rezultat osiągnął Ruch Palikota - 32,2 proc. głosujących. Trzeci wynik miał PiS - 7,5 proc.
Głosowali na swoich kolegów po fachu

P.S konkwista 88 to był chyba skinowski zespół jeśli się nie mylę, czyż nie marek70 ?
Zalatuje trochę Prawem Godwina czyż nie Nowy78
Może już niedługo cenzura położy pazur na tej pięknej muzie,w tv karmią grzeczne dzieci papką więc łap piosenkę{o czym niżej}

całkowicie rozumiem mocno prawicowe poglądy i zwroty typu "waszych" itd.
chyba już wyjaśniłem lewy i prawy jest jak plus i minus
Posłuchaj z resztą kogoś wykształconego bo ja to ciemniak jestem
Z serdeczną dedykacją dla kilkudziesięciu procent tzw pożytecznych idiotów w tym kraju
 

Candymaker

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Głosowali na swoich kolegów po fachu


Zalatuje trochę Prawem Godwina czyż nie Nowy78
Może już niedługo cenzura położy pazur na tej pięknej muzie,w tv karmią grzeczne dzieci papką więc łap piosenkę{o czym niżej}


chyba już wyjaśniłem lewy i prawy jest jak plus i minus
Posłuchaj z resztą kogoś wykształconego bo ja to ciemniak jestem
Z serdeczną dedykacją dla kilkudziesięciu procent tzw pożytecznych idiotów w tym kraju

Kapitalne!
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Jakoś często słysze od niedoinformowanych politycznie znajomych, że Palikot przynajmniej nie idzie do polityki dla kasy bo ją ma, tylko w imię tego czy owego. Skąd w takim razie takie wahania poglądów? "Nowa lewica", warto poczytać ten „lewicowy” program od strony gospodarczej.
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
Nie głosowałam, ale wypowiem się tutaj.
Palikota szanuję, ponieważ poglądy mam jakie mam, otóż, pragnę, żeby ten kraj zmienił się na lepsze. Bardzo nie podoba mi się, że Polska jest tak zacofana w swych założeniach. Powiem oficjalnie, bo nienawidzę zakłamania czy się to komuś podoba czy nie, ja chcę państwa świeckiego. Człowiek powinien mieć prawo wyboru - wierzę w Boga lub nie, nie podoba mi się propaganda na chrześcijaństwo w tym zaściankowym społeczeństwie.
Co się tyczy proaborcyjności, zadam ekspertom od moralności zasadnicze pytanie: Dlaczego w tym "poprawnym moralnie" kraju kobieta nie może decydować o własnym ciele? Z jakiego powodu ma trzymać w sobie dziecko, którego nie chce? Żeby potem być dla niego wyrodną matmą, porzucić na śmietniku, żeby umarło z głodu? No tak, ale w końcu nie chcecie legalnej aborcji, norma. Lepiej, żeby takie dziecko było bite, poniżane i gwałcone [przez kochanka owej mamusi, która gardzi tym, co wyszło z jej macicy].

Palikot chce zmian dla tego kraju, natomiast jego przeciwnicy nie zgadzają się z nimi głównie za jego "cyrki". Ale polecam przyjrzeć się tej niesamowitej postaci z bliska i zrozumieć, co tak NAPRAWDĘ ma na myśli.

Aha, nie chciałabym się spotkać z nietolerancją wobec mnie tylko dlatego, że nie zgadzam się ze zdaniem ogółu. Mam swoje poglądy, mówię o nich głośno, zaś odmienne poglądy całkowicie akceptuję i nie spieram się z nimi.

@Dirk - bo ateiści i "nie - chrześcijanie" w tym kraju mają prawo głosu. A przynajmniej, powinni.

Ego.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Nie głosowałam, ale wypowiem się tutaj.
Palikota szanuję, ponieważ poglądy mam jakie mam, otóż, pragnę, żeby ten kraj zmienił się na lepsze. Bardzo nie podoba mi się, że Polska jest tak zacofana w swych założeniach. Powiem oficjalnie, bo nienawidzę zakłamania czy się to komuś podoba czy nie, ja chcę państwa świeckiego. Człowiek powinien mieć prawo wyboru - wierzę w Boga lub nie, nie podoba mi się propaganda na chrześcijaństwo w tym zaściankowym społeczeństwie.
Co się tyczy proaborcyjności, zadam ekspertom od moralności zasadnicze pytanie: Dlaczego w tym "poprawnym moralnie" kraju kobieta nie może decydować o własnym ciele? Z jakiego powodu ma trzymać w sobie dziecko, którego nie chce? Żeby potem być dla niego wyrodną matmą, porzucić na śmietniku, żeby umarło z głodu? No tak, ale w końcu nie chcecie legalnej aborcji, norma. Lepiej, żeby takie dziecko było bite, poniżane i gwałcone [przez kochanka owej mamusi, która gardzi tym, co wyszło z jej macicy].

Palikot chce zmian dla tego kraju, natomiast jego przeciwnicy nie zgadzają się z nimi głównie za jego "cyrki". Ale polecam przyjrzeć się tej niesamowitej postaci z bliska i zrozumieć, co tak NAPRAWDĘ ma na myśli.

Aha, nie chciałabym się spotkać z nietolerancją wobec mnie tylko dlatego, że nie zgadzam się ze zdaniem ogółu. Mam swoje poglądy, mówię o nich głośno, zaś odmienne poglądy całkowicie akceptuję i nie spieram się z nimi.

@Dirk - bo ateiści i "nie - chrześcijanie" w tym kraju mają prawo głosu. A przynajmniej, powinni.

Ego.
po pierwsze - bo życie to jest życie nie ważne w jakim stadium po drugie jest wiele rodzin normalnych rodzin ( nie pedalskich) które nie mogą mieć dzieci a chętnie by podjęli wyzwanie wychowania dziecka (nie maltretując go nie gwałcąc itd) zatem wystarczy się "przemęczyć" te 9 miesięcy by dojrzeć do macierzyństwa lub uszczęśliwić rodzinę która takiej możliwości nie ma (wystarczy tylko odrobina dobrego serca i moralności) po trzecie nie jestem ateista i nie jestem katolem ... jednak staram się zrozumieć jednych i drugich by nie popaść w skrajności jak wyznawcy palikota ... jedni i drudzy są fanatykami to sekty które niszczą moralność i zdrowy rozsądek ... to tacy nasi Polscy talibowie ... talibowie palikota i kaczyńskiego dodając jeszcze talibów tuska mamy obraz naszej narodowej głupoty !! wydzieramy się na siebie opluwamy skaczemy sobie do gardeł w imię widzimisię jednostek ... tak wygląda syndrom stada idziemy tam gdzie nam lepiej bezrefleksyjnie przechodząc nad tym że prowadzą nas na rzeź ...
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Nie głosowałam, ale wypowiem się tutaj.
Palikota szanuję, ponieważ poglądy mam jakie mam, otóż, pragnę, żeby ten kraj zmienił się na lepsze. Bardzo nie podoba mi się, że Polska jest tak zacofana w swych założeniach. Powiem oficjalnie, bo nienawidzę zakłamania czy się to komuś podoba czy nie, ja chcę państwa świeckiego. Człowiek powinien mieć prawo wyboru - wierzę w Boga lub nie, nie podoba mi się propaganda na chrześcijaństwo w tym zaściankowym społeczeństwie.
Co się tyczy proaborcyjności, zadam ekspertom od moralności zasadnicze pytanie: Dlaczego w tym "poprawnym moralnie" kraju kobieta nie może decydować o własnym ciele? Z jakiego powodu ma trzymać w sobie dziecko, którego nie chce? Żeby potem być dla niego wyrodną matmą, porzucić na śmietniku, żeby umarło z głodu? No tak, ale w końcu nie chcecie legalnej aborcji, norma. Lepiej, żeby takie dziecko było bite, poniżane i gwałcone [przez kochanka owej mamusi, która gardzi tym, co wyszło z jej macicy].

Palikot chce zmian dla tego kraju, natomiast jego przeciwnicy nie zgadzają się z nimi głównie za jego "cyrki". Ale polecam przyjrzeć się tej niesamowitej postaci z bliska i zrozumieć, co tak NAPRAWDĘ ma na myśli.

Aha, nie chciałabym się spotkać z nietolerancją wobec mnie tylko dlatego, że nie zgadzam się ze zdaniem ogółu. Mam swoje poglądy, mówię o nich głośno, zaś odmienne poglądy całkowicie akceptuję i nie spieram się z nimi.

@Dirk - bo ateiści i "nie - chrześcijanie" w tym kraju mają prawo głosu. A przynajmniej, powinni.

Ego.

Problem aborcji jest poruszany w odrębnym temacie(nawet kilku) na forum, nie trzeba więc tutaj kontynuować go. Co się tyczy świeckości państwa - w skrajnych przypadkach uzależnienia go od religii naturalnie społeczeństwo może stracić, choć nie musi. Niemniej nie jest to priorytet, gdy mowa o wyborze władzy państwowej - daleko ważniejsze są decyzje/interesy gospodarcze, naturalnie nie mówię tu o programie gospodarczym wyborczym partii, ale o spodziewanych po niej reformach.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Jak tak czytam tych młodych zacofanych z wielkich miast to nie mam wątpliwości że Palikot to niedługo będzie taka gwiazdka popkultury jak Che Guevara.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Co do tego kto głosował na Palikota należy poczekać na oficjalne wyniki i podanie gdzie i kto został wybrany. Może się okazać, że na tej "zdrowej" prowincji jest też dużo głosów na RPP
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
marek70 nie mówiłem, że to źle czy dobrze i nie udzielam się afiszując swoje poglądy, czytam wypowiedzi i piszę swoje wnioski. Co do konkwisty to sam swego czasu słuchałem jej dość dużo i nie ma nic przeciwko. Do prawicwego podejścia również nic nie mam. W rzeczy samej uważam, że Palikot jaki by nie był dał przysłowiowego pstryczka w nos politykom z innych partii, bo nagle się okazało, że jak wyborca się wnerwi to może wyciąć taki numer, tyle. Co do samego rządu to nie wydaje mi się, żeby cokolwiek się zminiło. Jednak powiem otwarcie PiS-u u władzy nie zdzierżę i koniec. No chyba, że ktoś mnie przytłoczy argumentami, których oczywiście z chęcią posłucham.
 

Candymaker

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Nie głosowałam, ale wypowiem się tutaj.
Palikota szanuję, ponieważ poglądy mam jakie mam, otóż, pragnę, żeby ten kraj zmienił się na lepsze. Bardzo nie podoba mi się, że Polska jest tak zacofana w swych założeniach. Powiem oficjalnie, bo nienawidzę zakłamania czy się to komuś podoba czy nie, ja chcę państwa świeckiego. Człowiek powinien mieć prawo wyboru - wierzę w Boga lub nie, nie podoba mi się propaganda na chrześcijaństwo w tym zaściankowym społeczeństwie.
Co się tyczy proaborcyjności, zadam ekspertom od moralności zasadnicze pytanie: Dlaczego w tym "poprawnym moralnie" kraju kobieta nie może decydować o własnym ciele? Z jakiego powodu ma trzymać w sobie dziecko, którego nie chce? Żeby potem być dla niego wyrodną matmą, porzucić na śmietniku, żeby umarło z głodu? No tak, ale w końcu nie chcecie legalnej aborcji, norma. Lepiej, żeby takie dziecko było bite, poniżane i gwałcone [przez kochanka owej mamusi, która gardzi tym, co wyszło z jej macicy].

Palikot chce zmian dla tego kraju, natomiast jego przeciwnicy nie zgadzają się z nimi głównie za jego "cyrki". Ale polecam przyjrzeć się tej niesamowitej postaci z bliska i zrozumieć, co tak NAPRAWDĘ ma na myśli.

Aha, nie chciałabym się spotkać z nietolerancją wobec mnie tylko dlatego, że nie zgadzam się ze zdaniem ogółu. Mam swoje poglądy, mówię o nich głośno, zaś odmienne poglądy całkowicie akceptuję i nie spieram się z nimi.

@Dirk - bo ateiści i "nie - chrześcijanie" w tym kraju mają prawo głosu. A przynajmniej, powinni.

Ego.

Bedziesz miała panstwo swieckie, jak polske ta sama rasa muzułmanska zaleje, jak na zachodzie!

Tak wlasnie bedzie wygladac w przyszlosci swieckie panstwo zydowskie palikota:

http://www.youtube.com/watch?v=rnfdrUnFe8c

Palikot szkodzi wiecej polsce, niz pomaga.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Czekałem kiedy przylepi się łatkę żyda Palikotowi. Zdrowe elity narodu nie mogą uwierzyć że taki wynik osiągnął taki typ jak Palikot. Można go nazywać brudnym biznesmenem, populistą ale okazało się w wyborach że takie wyzwiska nie chwytają. Jak nie pomaga standardowe błotko, to trzeba sięgnąć po nadzwyczajne. Dowiemy się że Palikot to żyd, mason itp. A to po prostu zwykły prosty biznesmen, umiejący oszukiwać w majestacie prawa i do tego świetnie gadać.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Palikota szanuję, ponieważ poglądy mam jakie mam, otóż, pragnę, żeby ten kraj zmienił się na lepsze. Bardzo nie podoba mi się, że Polska jest tak zacofana w swych założeniach. Powiem oficjalnie, bo nienawidzę zakłamania czy się to komuś podoba czy nie, ja chcę państwa świeckiego. Człowiek powinien mieć prawo wyboru - wierzę w Boga lub nie, nie podoba mi się propaganda na chrześcijaństwo w tym zaściankowym społeczeństwie.
Co się tyczy proaborcyjności, zadam ekspertom od moralności zasadnicze pytanie: Dlaczego w tym "poprawnym moralnie" kraju kobieta nie może decydować o własnym ciele? Z jakiego powodu ma trzymać w sobie dziecko, którego nie chce? Żeby potem być dla niego wyrodną matmą, porzucić na śmietniku, żeby umarło z głodu? No tak, ale w końcu nie chcecie legalnej aborcji, norma. Lepiej, żeby takie dziecko było bite, poniżane i gwałcone [przez kochanka owej mamusi, która gardzi tym, co wyszło z jej macicy].

Palikot chce zmian dla tego kraju, natomiast jego przeciwnicy nie zgadzają się z nimi głównie za jego "cyrki". Ale polecam przyjrzeć się tej niesamowitej postaci z bliska i zrozumieć, co tak NAPRAWDĘ ma na myśli.

Nienawidzisz zakłamania to dowiedz się, że Palikot 5 lat temu wydawał katolickie pismo, w którym pisał Hołownia, Staniszkis, Semka
http://pl.wikipedia...._%28tygodnik%29
Profil tygodnika zmienił się z liberalnego na konserwatywny. Publikowano w nim wiele artykułów krytycznych wobec takich zjawisk, jak aborcja, eutanazja i homoseksualizm, oceniając je zgodnie ze społecznym nauczaniem Kościoła.

Nie będę tutaj sprzeczał się z Twoimi poglądami, ale tak jak radzisz innym przyjrzyj się tej "niesamowitej" postaci. Najlepiej odwiedź Lubelszczyznę, w tym szczególnie okolice Biłgoraja, gdzie spotkasz wielu ludzi puszczonych w trąbę, przez tego hochsztaplera, przedstawiającego się jako biznesmen, dbający o ludzi. (śmiech na sali)
 

Candymaker

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Co ten palikot jest tak bardzo zideologizowany? Co go w ogole obchodzi polski kosciol. Na wlasne oczy widzialem, jak w berlinie wyzywali papieza od najgorszego. To sie wlasnie dzieje teraz na zachodzie. A muzulmanie nadal sie panosza. W londynie juz wprowadzaja prawo szariatu. I taki palikot jeszcze cos bedzie pieprzyl, ze polska to zacofana? Jego bracia na zachodzie ze swoja falszywa ideologia juz doprowadzili do kompletnego upadu cywilizacji europejskiej. Polska jest jednym z ostatnich krajow, ktory jeszcze nadal sobie zachowal swoja kulture. Niemcy i inni nam wlasnie to zazdroszcza!

Tu macie wlasnie efekty "swieckiego panstwa":
FuckThePope.jpg
276831_125073227583908_2123087_n.jpg


5990984594_1d55b7fa6b.jpg


6054326926_979872a4ca.jpg



pope_02.jpg
 

Candymaker

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Francuskie panstwo swieckie wg. palikota. Do tego doprowadzilo:

Muzulmanie w londynie "swięca" rocznice 11. wrzesnia:
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 451
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Hiszpanii był Zapatero który miał podobne poglądy co Palikot.



Jose Zapatero zrujnował gospodarkę. Prowadził aborcje którą sponsoruje państwo , małżeństwa zboczeńców . Prowadził spore zasiłki i dotacje na środki aborcyjne. Skutek liczba Arabów i Czarnych wzrosła bo te grupy nie korzystają aborcji.

Hiszpania: lewicowy rząd nie daje rodzicom prawa do obrony przed indoktrynacją ich dzieci

Hiszpańscy uczniowie nadal będą musieli brać udział we wszystkich lekcjach, także wychowania obywatelskiego – donosi dziennik „Rzeczpospolita”. Lewicowy rząd premiera José Zapatero uważa, że rodzice nie mają monopolu na wychowywanie dzieci.

Prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnym systemem wartości podważył pełnomocnik rządu Hiszpanii, broniąc kontrowersyjnych lekcji wychowania obywatelskiego. Wezwał Trybunał Konstytucyjny, by odrzucił skargę na wprowadzony w 2007 roku przez socjalistyczny rząd do szkół średnich i ostatnich klas szkół podstawowych przedmiot – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

Gazeta zauważa, że część rodziców wciąż się buntuje przeciwko cedowaniu edukacji moralnej dzieci na państwo, które wpaja im lewicową ideologię, relatywizm moralny i laicyzm. Kościół oskarżył premiera José Zapatero o totalitaryzm, a część uczniów próbowała bojkotować lekcje.

Do Trybunału Konstytucyjnego trafiła właśnie skarga rodziców, którzy uważają, że rząd łamie ich prawa. Wymiar sprawiedliwości regionu Kastylia-Léon przyznał im rację, ale Sąd Najwyższy orzekł, że w szkole nie ma miejsca na obiekcje moralne, i kazał wszystkim dzieciom bojkotującym wychowanie obywatelskie nadrobić zaległości. Rodzice się nie poddają. Próbują dowieść, że narzucając swą ideologię ich córce, rząd gwałci artykuł 27.3 konstytucji. Stwierdza on, że „władze państwowe tworzą prawo wspierające rodziców, tak by ich dzieci otrzymywały edukację religijną i moralną zgodną z ich własnymi przekonaniami”.

Pełnomocnik rządu uważa, że prawo do obiekcji sumienia nie dotyczy udziału w lekcjach obowiązkowego przedmiotu. Odrzucając oskarżenie, że przedmiot wychowania obywatelskiego wpaja dzieciom relatywizm moralny, stwierdza, że demokracja to system oparty na relatywizmie, bo czymże jest pluralizm ideologiczny, jak nie „zdrowym relatywizmem”.

Kuriozalnie natomiast brzmi komentarz do hiszpańskiego sporu o ingerencję państwa w wychowania dzieci prof. Tomasza Szlendaka, socjologa z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Naukowiec ten przyznaje, że państwo ma pewne prawa, bo „coraz częściej to państwa ponoszą koszty inwestycji w dzieci – energii, czasu, pieniędzy”. – W Polsce inwestycje w dzieci nie są zbyt rozwinięte, a zatem i roszczenia państwa są mniejsze – mówi prof. Szlendak.

Hiszpania: lewicowy rząd nie daje rodzicom prawa do obrony przed indoktrynacją ich dzieci

Hiszpańscy uczniowie nadal będą musieli brać udział we wszystkich lekcjach, także wychowania obywatelskiego – donosi dziennik „Rzeczpospolita”. Lewicowy rząd premiera José Zapatero uważa, że rodzice nie mają monopolu na wychowywanie dzieci.

Prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnym systemem wartości podważył pełnomocnik rządu Hiszpanii, broniąc kontrowersyjnych lekcji wychowania obywatelskiego. Wezwał Trybunał Konstytucyjny, by odrzucił skargę na wprowadzony w 2007 roku przez socjalistyczny rząd do szkół średnich i ostatnich klas szkół podstawowych przedmiot – czytamy w „Rzeczpopsolitej”.

Gazeta zauważa, że część rodziców wciąż się buntuje przeciwko cedowaniu edukacji moralnej dzieci na państwo, które wpaja im lewicową ideologię, relatywizm moralny i laicyzm. Kościół oskarżył premiera José Zapatero o totalitaryzm, a część uczniów próbowała bojkotować lekcje.

Do Trybunału Konstytucyjnego trafiła właśnie skarga rodziców, którzy uważają, że rząd łamie ich prawa. Wymiar sprawiedliwości regionu Kastylia-Léon przyznał im rację, ale Sąd Najwyższy orzekł, że w szkole nie ma miejsca na obiekcje moralne, i kazał wszystkim dzieciom bojkotującym wychowanie obywatelskie nadrobić zaległości. Rodzice się nie poddają. Próbują dowieść, że narzucając swą ideologię ich córce, rząd gwałci artykuł 27.3 konstytucji. Stwierdza on, że „władze państwowe tworzą prawo wspierające rodziców, tak by ich dzieci otrzymywały edukację religijną i moralną zgodną z ich własnymi przekonaniami”.

Pełnomocnik rządu uważa, że prawo do obiekcji sumienia nie dotyczy udziału w lekcjach obowiązkowego przedmiotu. Odrzucając oskarżenie, że przedmiot wychowania obywatelskiego wpaja dzieciom relatywizm moralny, stwierdza, że demokracja to system oparty na relatywizmie, bo czymże jest pluralizm ideologiczny, jak nie „zdrowym relatywizmem”.

Kuriozalnie natomiast brzmi komentarz do hiszpańskiego sporu o ingerencję państwa w wychowania dzieci prof. Tomasza Szlendaka, socjologa z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Naukowiec ten przyznaje, że państwo ma pewne prawa, bo „coraz częściej to państwa ponoszą koszty inwestycji w dzieci – energii, czasu, pieniędzy”. – W Polsce inwestycje w dzieci nie są zbyt rozwinięte, a zatem i roszczenia państwa są mniejsze – mówi prof. Szlendak. Te lekcja zachęcają do współżycia i dzieci maja 13 i 15. Skutek sporo ciąż wśród nastolatek. Co zrobili rozdawali im tabletki aborcyjne i bardzo często bez zgody rodziców. Pozwolił i promuje działania radykalnych ateistów których celem jest narzucenie całemu społeczeństwu ateizmu.

Hiszpania: federacja ateistów przygotowuje bluźnierczą wystawę w kościele

Międzynarodowa Federacja Ateistów (FIDA) zapowiedziała, że swe pierwsze zgromadzenie odbędzie w hiszpańskim Toledo. Obradom towarzyszyć ma prezentacja skandalicznej i prowokacyjnej wystawy "Sanctorum" złożonej ze zdjęć pornograficznych, przedstawiających Jezusa, Maryję i świętych – informuje KAI.


Organizatorzy zapowiadają, że ekspozycja odbywać się będzie w zabytkowym kościele św. Wincentego. Decyzję w tej sprawie podjęto pod koniec ubiegłego tygodnia podczas rozmów członków FIDA z przedstawicielami miejscowych związków zawodowych, miejscowej Rady Młodzieży, stowarzyszenia Świecka Alternatywa i innych instytucji miejskich.

Do wykorzystania wnętrza świątyni na wystawę namówił Federację Fernando Barredo, szef miejscowego Koła Artystycznego. Zaznaczył on, że jego organizacja od 15 lat zarządza budynkiem bazyliki i jest upoważniona do urządzania różnych imprez i wystaw bez możliwości interwencji władz publicznych.

Protest przeciw zbezczeszczeniu Świętej Eucharystii w Andaluzji

Młodzieżówka Partii Socjalistycznej w Andaluzji, związana ściśle z partią premiera Jose Louisa Zapatero, dopuściła się wielkiego bluźnierstwa, wszczynając akcję propagującą używanie prezerwatyw. Akcję protestacyjną w tej sprawie zorganizowało amerykańskie Stowarzyszenie Obrony Tradycji, Rodziny i Własności (TFP).

Młodzi socjaliści w Andaluzji przygotowali reklamę, która składa się z dwóch zdjęć. Na pierwszym zdjęciu widać kapłana trzymającego w rękach Hostię. Pod spodem umieszczono napis: „Podejmij działanie”. Poniżej pierwszego zdjęcia znajduje się drugie, które przedstawia duchownego trzymającego prezerwatywę. Zdjęcie opatrzone jest podpisem „Użyj jej”. Pod reklamą umieszczono duży napis: „Błogosławione są prezerwatywy, które eliminują AIDS na świecie”.

Szef Akcji Studenckiej amerykańskiego TFP, Robert Ritchie nie ma słów, by wyrazić swoje oburzenie. „Jak można porównywać Świętą Hostię z prezerwatywą?” – pisze Ritchie. Reklama jest bardzo rozpowszechniona na billboardach, plakatach i nagraniach wideo.

Stowarzyszenie Obrony Tradycji, Rodzin i Własności apeluje o wysyłanie drogą elektroniczną protestów do ambasad Hiszpanii w różnych krajach, a także bezpośrednio do premiera Hiszpanii, który jest szefem Partii Socjalistycznej, oraz do młodzieżówki socjalistycznej w Andaluzji.

Członkowie TFP zachęcają także do odmawiania różańca w Wigilię Bożego Narodzenia, aby zadośćuczynić Panu Bogu za to potworne bluźnierstwo.


Ateiści mają obradować w mieście, będącym siedzibą prymasów Hiszpanii, w dniach 7-9 grudnia.

Zdjęcia, składające się na przyszłą wystawę, wydano już wcześniej w albumie. Ich autorem jest fotograf J.A.M. Montoya. Zdaniem duchowieństwa i wielu organizacji kościelnych godzą one w uczucia ludzi wierzących. Przedstawiają Chrystusa, Maryję i świętych w prowokacyjnych i obscenicznych pozach.

Oprócz biskupów przeciwko publikacji protestowały m.in. Hiszpańskie Forum Rodziny, prawnicza organizacja Stowarzyszenie Tomasza Morusa i wiele osób prywatnych.zamiast interesować się problemami gospodarczymi to pieniądze zmarnowano na mape łechtaczki.

Hiszpania: kolejny antykatolicki incydent

W jednej z andaluzyjskich szkół, nauczycielka religii została zmuszona przez kolegów z pracy do usunięcia krzyża z klasy. W katolickiej Hiszpanii wyznawcy Chrystusa są coraz częściej ofiarami antykatolickich szykan.

Nauczyciele ze szkoły w Zújar w prowincji Grenada zmusili swoją koleżankę Susanę Fernandéz, która uczy w tej placówce religii, do usunięcia krzyża i obrazu z Matką Boską z klasy. Twierdzili, że krzyż ich „obraża”. – Zdejmuję krzyż, ale szanując waszą wolność, utraciłam moje prawa – oznajmiła kolegom Susana Fernandéz cytowana przez hiszpańską gazetę „ABC”.

Katechetkę wsparli andaluzyjscy biskupi i nauczyciele religii z całego regionu. W szkole w Zújar na lekcje religii uczęszcza 98 proc. uczniów. Na znak solidarności z nauczycielką zaczęli nosić krzyżyki na szyi. Na portalu społecznościowym Tuenti utworzyli specjalną stronę, która ma już ponad 500 sympatyków. O ostatecznym losie krzyża ma zdecydować rada szkoły.

Dziennik „Rzeczpospolita” przypomina, że dwa tygodnie temu barceloński uniwersytet zamknął z powodu antykatolickich happeningów kaplicę, w której modlili się wykładowcy i studenci. W komentarzach podkreślano, że w katolickim kraju hałaśliwa mniejszość pozbawiła większość społeczności akademickiej prawa do wyznawania swojej wiary. Tym samym czasie gdy prześladują chrześcijaństwo to muzułmanie swobodnie szerzą swoją religie.

Skutkiem był zamach Madrycie

Hiszpania: ostrzeżenie przed islamskim ekstremizmem

Islamscy ekstremiści coraz śmielej poczynają sobie w naszym kraju – ostrzega hiszpański prawicowy dziennik „ABC”. W co dziesiątym z prawie tysiąca istniejących w Hiszpanii meczetów i muzułmańskich domów modlitwy głoszone są kazania, które można by potraktować jako wezwania do islamskiej świętej wojny – dżihadu. Z tego powodu dziesiątki pochodzących z Algierii i Maroka imamów trafiło już do kartotek policyjnych – informuje serwis internetowy dziennika „Rzeczpospolita”.

W Hiszpanii na znaczeniu zyskują grupy salafickie, wyznające najbardziej radykalną odmianę islamu, z którą miała się identyfikować większość sprawców krwawych ataków na madryckie pociągi z 11 marca 2004 roku, w których zginęło prawie 200 osób. W tym roku salafici zorganizowali dziesięć kongresów, dwa lata wcześniej tylko jeden. Charyzmatyczni kaznodzieje z Jordanii, Egiptu, Kuwejtu i Arabii Saudyjskiej wzywali na nich mieszkających w Hiszpanii wyznawców islamu, by wnieśli swój wkład w dzieło ustanowienia „globalnego kalifatu”.

Kongresy są nie tylko okazją do indoktrynowania wiernych. Zbierane są na nich fundusze, przeznaczane później na budowę nowych meczetów i innych ośrodków salafickiej propagandy.

Islamscy radykałowie upodobali sobie zwłaszcza Katalonię. W Leridzie imam Abdelwahab Houzi stworzył nawet własną policję religijną, która pilnuje przestrzegania prawa koranicznego przez członków wspólnoty muzułmańskiej.

W liczącej ponad 46 mln mieszkańców Hiszpanii żyje około półtora miliona muzułmanów, głównie imigrantów z Maroka. Państwo ma z nimi coraz więcej problemów. Imamowie walczą o prawo kobiet do noszenia islamskich chust, a nawet burek w miejscach publicznych. Próby przeciwstawiania się temu np. przez dyrektorów szkół, spotykają się z gwałtownymi reakcjami całej wspólnoty muzułmańskiej. Do hiszpańskich sądów coraz częściej wpływają skargi na dyskryminowanie wyznawców islamu – informuje portal rp.pl.

W materiałach edukacyjnych można znaleźć następujące treści: „Natura obdarzyła nas miłością seksualną, dzięki której możemy podejmować kontakty seksualne z dziewczyną, chłopcem, a nawet zwierzęciem”.Tego uczy ten podręcznik
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
akurat w Lublinie w czasie jak rządził Palikot PO wygrało i miastem rządził jego człowiek
panie K znowu wklejka nie na temat
jest kilka bardziej odpowiednich
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Skoro w temacie to chyba w Lublinie i Chełmie wybrano posłów RPP czy się mylę ?
 
Do góry