Jakimi utworami "faszerują" was rodzice?

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Na co dzień muszę wysłuchiwać technogrzmotów, popu i innego dziadostwa (bez obrazy). No, ale rock gra głośniej w moim kompie, więc i tak ich "przekrzyczę". :D
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Moi lubią starego klasycznego rocka więc często słucham nawet z nimi.... ale jak matka zapuści coś w stylu Zagrobelnego czy Feela... masakra. Ale przeważnie się nie wtrącają.... czasem, mogę usłyszeć "wyłącz tą szatańska muzykę!!!"xD Chociaż akurat słucham punka :p
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Mój ojciec to klasyczny rock and roll w stylu Elvisa czy Billy Halleya, a więc spoko. Z mamą już gorzej - jej ulubieńcy to Romina Power i Albano, Denis Russos, Pavarotti, Julio Eglesias :)
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Moja mamuśka od zawsze wielbiła Boys'ów, i Lou Bega'e a szczególnie jego kawałek "Mambo nr.5" :p Ale nie powiem zachwyca się też współczesnymi wykonawcami i był tez okres ze słuchała ze mną hip hopu :)

Co jak co ale o niej można powiedzieć ze jest młoda duchem pod każdym względem:) Nic dziwnego ze moi znajomi jak i mojego rodzeństwa ją uwielbiają :]
 

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Hitem moich rodziców ( i mojego brata też) jest zespół Feel , uwielbiaja równiez Rubika a gdy w radiu poleci techno odrazu zgłaśniają. Także najczęściej w samochodzie i w domu siedze w słuchawkach na uszach.
 

szymcyl

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
81
Punkty reakcji
0
Dzieci zagłady... Jak chcecie to słuchajcie sobie muzyki brzmiącej, "jakby się psy chlały". Ale przecież możecie wyjść sobie na podwórko i macie to samo :D Ja wole VETO: Vangelis, Era, Tytus wOjnowicz. I nikt mnie niczym nie "faszeruje", jak niektórzy mają to w swojej nomenklaturze.
 

Sowaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Mój tata zazwyczaj słucha Pink Floyd, Led Zeppelin. Na początku tego nienawidziłam, z czasem sama zaczęłam słuchać tego typu muzyki. I za to mu dziękuję. ;d
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Rolling Stones, Leonard Cohen i muzyka klasyczna
 

areck!

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Tata faszeruje mnie Kultem, a ja jego - Blondie. Na zmianę co sobotę ;)
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Zależy od czasu, humoru.
Np. Ojciec jak jezdzi autem lubi muzyke typu Radio rfm maxxx. A w domu to raczej klasyki i old rock w stylu aerosmith.
Matka natomiast cały czas słucha nowych hitów .
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
mój ojciec stara się być na czasie :p, ale kiepsko mu to wychodzi- polski rap miesza z popem i takie tam
nadal puszcza z telefonu "Będę brał cię w aucie" :mruga:
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Fajny temat ;)
Jak byłem odwiedzić ostatnio swoich "dziadków" to zostałem nafaszerowany Kapelą Grodziszczoki ;) nie odwzajemniłem się Jaggerem bo... bo bardzo dbam o serca staruszków ;)
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
moi rodzice śpiewają w chórze, także <_< <_< sami rozumiecie.. oprócz tego słuchają muzyki klasycznej - no dobra, to jeszcze jakoś zniosę, ale ich śpiewania - nigdy :D
 

lenka483

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z pustki w mojej głowie.
Ooooo mój temat :DD
Ale się rozwinął :)
Hmmm... Mogłam nie zakładać nowego konta. Trudno :))
Moi rodzice nie faszerują mnie już niczym xDD
Cjociaż czasem tata puszcza jakieś stare przeboje, typu "złoty pierścionek" lub jakieś marsze weselne... -.-
 

arekceg

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
dzięki Bogu z moim tatą mamy podobne gusta muzyczne więc w samochodzie często raczymy się Flojdami, TSA czy Black Sabbath. Moja mama lubi muzykę Dżemu więc też się z nią dobrze dogaduje pod tym względem :D
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
U mnie to raczej ja ich faszeruję. Mama boi się ze mną jeździć, a Tato lubi to co ja (trance itd.). Czasem poleci Johnny Cash albo on puści Smoke albo Czesława Niemena. Poza tym lubię Niemena :D
 

ilate

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Mój Tata słucha Queen (stąd się wzięła moja miłość do tego zespołu), a poza tym Perfect, Lady Punk itp...

Mnie też miłością do Queen'ów zaraził tata.

A raczej rodzice mnie nie męczą, gdyż mamy taki sam gust muzyczny.
W aucie zazwyczaj włączamy wspaniały soundtrack z 'Top gun'
:eek:k:
 

ra-asti

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kamień Pomorski
Moja mama słucha czegoś co zwane jest 'współczesne gwiazdki popu' i trochę house. Mój tata za to podobnie jak ja uwielbia reggae więc jesteśmy zgodni :D
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
The Beatles&RHCP&Vavamuffin(mama słucha :D)&Marley&Muzyka Klasyczna :p Ogólnie to daję się faszerować, bo podoba mi się ich muzyka. ;)
 
Do góry