Jakim typem człowieka jesteś ?

boomberek9

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć :)

Mój pierwszy post na tym forum będzie dotyczył ciekawej rzeczy, której, jak pewnie każdy, zaobserwowałem. Otóż wg mnie można podzielić ludzi na dwa typy. Są to:

- sportowiec
- naukoholik :p

Te osoby, którym lepiej idzie nauka, zaliczają się wg mnie do 2 grupy. Zgodnie z powiedzeniem 'coś za coś', nie są one zbyt dobre w sporcie. Tak jest np. choćby u mnie. A w pierwszej grupie jest dokładnie na odwrót. (Co prawda zdarzają się wyjątki...). Tutaj chciałbym zapytać się co wy o tym sądzicie, i jaką grupą mniej więcej wy jesteście - tzn. co u was przeważa - zdolności sportowe, czy szybkie przyswajanie wiedzy ? Dodatkowo chciałbym powiedzieć, że sportowiec ma dobrą kondycję - czyli ma dobrze wyćwiczone ciało (tak w wielkim uproszczeniu). Z kolei naukoholik (^.^) ma dobrze rozwiniętą pamięć. Bo podobnie jak ciało, nasz mózg też powinien być poddawany ćwiczeniom. Dzięki temu mamy np. lepszą pamięć co sprowadza nas do tego co wcześniej powiedziałem.

A co wy o tym sądzicie, i jakim wg was typem jesteście. A może trochę tego i trochę tego ?

Czekam na wasze komentarze, bo wg mnie warto rozwinąć ten ciekawy temat :D
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Sportowcem ja :D... ale naukoholik?, dziwnie to brzmi, dlatego nawet, że naukoholik- osoba, która kocha się uczyć, uczy się bez przerwy, to nie powinno być : kujon (to taka moja drobna sugestia :p.). Nie uważam, że jak ty to twierdzisz naukoholik ma zaj.ebistą pamięć, bo musi ją wyćwiczyć, tak samo jak sportowiec swe ciało, więc każdy może być tym i tym, albo sportowcem, czy naukoholikiem, jak Ty to mówisz :p.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Nie należę, ani do tej, ani do tej grupy. Nie jestem ani super wysportowany, ani nie zasysam wiedzy jak odkurzacz. No i cała Twoja teoria poszła wą.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Nie zgadzam się z Tobą..
To zależy od człowieka...
Znam wiele przypadków gdzie z nauką jest dobrze i ze sportem
Ale jakbym się już miał gdzieś ostatecznie przypisać to do naukoholik. xDD
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Hmm... obecnie nie idzie mi źle nauka a i na każde zawody z wf'u jestem brany :p, więc trochę tego, trochę tego :)
 

LadyGryf

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
czekoladowej krainy
a ja sie nie zalapie do zadnej z tych grup :p z wf-u bylam beznadziejna, a nauka jakos genialnie tez niestety nie idzie ;)
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Cześć :)

Mój pierwszy post na tym forum będzie dotyczył ciekawej rzeczy, której, jak pewnie każdy, zaobserwowałem. Otóż wg mnie można podzielić ludzi na dwa typy. Są to:

- sportowiec
- naukoholik :p
Czesc
Dosc ubogi podzial a to swiadczy razej o tobie skoro tylko tak ludzi widzisz, u mnie najlepszy uczen jest tez jednym z nalepszych sportowcow, beznadziejna teoria. To tak jakbys podzielil ludzi na glupich i madrych i przyjal ze glupi sa sportowcami...
 

mersi14

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja jestem raczej sportowcem , ale nauką też mi źle nie idzie mam czerwony pasek czy coś .. :D
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Cześć

Mój pierwszy post na tym forum będzie dotyczył ciekawej rzeczy, której, jak pewnie każdy, zaobserwowałem. Otóż wg mnie można podzielić ludzi na dwa typy. Są to:

- sportowiec
- naukoholik

Te osoby, którym lepiej idzie nauka, zaliczają się wg mnie do 2 grupy. Zgodnie z powiedzeniem 'coś za coś', nie są one zbyt dobre w sporcie. Tak jest np. choćby u mnie. A w pierwszej grupie jest dokładnie na odwrót. (Co prawda zdarzają się wyjątki...). Tutaj chciałbym zapytać się co wy o tym sądzicie, i jaką grupą mniej więcej wy jesteście - tzn. co u was przeważa - zdolności sportowe, czy szybkie przyswajanie wiedzy ? Dodatkowo chciałbym powiedzieć, że sportowiec ma dobrą kondycję - czyli ma dobrze wyćwiczone ciało (tak w wielkim uproszczeniu). Z kolei naukoholik (^.^) ma dobrze rozwiniętą pamięć. Bo podobnie jak ciało, nasz mózg też powinien być poddawany ćwiczeniom. Dzięki temu mamy np. lepszą pamięć co sprowadza nas do tego co wcześniej powiedziałem.

A co wy o tym sądzicie, i jakim wg was typem jesteście. A może trochę tego i trochę tego ?

Czekam na wasze komentarze, bo wg mnie warto rozwinąć ten ciekawy temat


A Ty do jakiej grupy nalezysz? Twoja teoria jest tak idiotyczna jak tylko mozliwe i automatycznie skresla cie z dwoch grup... Szkoda nawet za powazne komentarze sie brac. Jak tak ludzi oceniasz i segregujesz...


Dodatkowo chciałbym powiedzieć, że sportowiec ma dobrą kondycję

no Ameryke odkryles, Ty jestes pewnie sportowcem bo w gimnazjum na zawodach jakis byles? ^_^ bo "naukoholikiem" zapewne nie

Zazenowany
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Co za głupi podział! Mi najlepiej wychodzi rysowanie, to kim jestem?
 

bronciakrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
ten podzial wg mnie nie jest taki zly tylko moze zle zinterpretowany... w prawie kazdym dominuje albo chec do nauki albo chec do sportu... we mnie to pierwsze
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Otóż wg mnie można podzielić ludzi na dwa typy. Są to:
- sportowiec
- naukoholik :p
Widać nie jestem człowiekiem :lol: Wolę się już uczyć niż uprawiać sporty, ale uczyć się i tak nie lubię - ot tak w skrócie.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Stereotypy, stereotypy, w skrócie ta teoria to s*anie w banie...
 
Do góry