Jakiej sesji oczekujecie?

Status
Zamknięty.

demons

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ksieżycowy las
Vicious , czy ty aby rozumiesz o co mi chodzi ? Bo nie do końca rozumiem czy mówisz ironicznie czy nie wiesz co to spontan.
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Jędras nie nie musisz odpowiadać na pw.
Rethezet z tego co się orientuje to coś jak wolne sesje na LI, sesje bez konkretnego mg. Jeśli się mylę to mnie popraw.
 

demons

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ksieżycowy las
Sesje dla wszystkich,którzy znają się dobrze na erpegach(celowo napisane jakby co),gm to ten kto założy temat i musi to pilnować...Coś w stylu "karczma złota róża" tylko osadzone w danym świecie, i robione wszystko razem (wędrówki itp,wspólne walkji itd) ten kto chcę dojść musi zrobić jakieś wprowadzenie że drużyna jak go znalazła itp...A co ja gadam więcej nie potrafie powiedzieć zajrzyj na starą sesję spontaniczną forumowiska
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Mogę poprowadzić jeszcze dwie sesje, jeśli któraś was zainteresuje to zaraz zakładam rekrutacje.
Klątwa lazurowej bandery - system autorski, fantasy. Gracze płyną statkiem na którym dzieją się dziwne rzeczy. Mam tylko dwa wymogi: musi grac jakaś przedstawicielka płci pięknej, drużyna ma być wcześniej zżyta.
Zaginione miasto - przygoda ale Indiana w neurohimie. Co mogę więcej powiedzieć? Będzie to wszystko co lubicie w filmach przygodowych.
Obie sesje nie są mego autorstwa więc jak ktoś je zna to jest proszony o nie granie.
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Załamałem się Dami miał racje, nie ma takiego drugiego forum na którym nikt nie grałby przez internet. Jak ktoś zna to nie zna systemu no ale za to już nie mogę was winić.
 

Luk.t

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Załamałem się Dami miał racje, nie ma takiego drugiego forum na którym nikt nie grałby przez internet. Jak ktoś zna to nie zna systemu no ale za to już nie mogę was winić.


Jeśli masz na myśli mnie ot ja system znam tylko, że wole mieć napakowaną postać czy wyjątkową bo sesja będzie tylko jedna i moja postać nie będzie się rozwijała, tylko zagra raz i już. a po drugie nie robie mechaniki bo nie mam podręcznika i nigdy nie byłem mg.
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Dobrze a co do rozwijania się to w moich sesjach jest możliwość kontynuacji tą podstacją a poza tym jak mg chce abyście byli pod pakowani to mg to zaznacz (np pisze "Macie 2000PD").
 
Status
Zamknięty.
Do góry