Jakie to anime?

reiketsu01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
2
Let's make a deal. Ja daję podpowiedź, wy odpowiedź.

Alien vs. Samurai でござる。
Anime jest "on-going", na chwilę obecną liczy 189 odcinków. Tytuł wieloznaczny, można zinterpretować m.in jako "srebrne jaja"/"silver balls" (w znaczeniu fizycznym), choć z założenia brzmi on inaczej.

Teraz rozwiązanie nie powinno stanowić problemu, nawet dla kogoś kto tego tytułu nie oglądał.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
grab12322.jpg

簡単な!!!
Poznacie po bohaterze.
 
K

kinga_sc

Guest
Hej,
nie będę zakładać nowego tematu.
Ale co to za anime leci tutaj w tle?

http://www.youtube.com/watch?v=9CV8L722gbw
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to na YT, Kingo, to Rycerze Zodiaku, klasyka anime. Choć chwilę się wahałem, czy to nie jest może Devilman późniejsza wersja, ta środkowa z trzech. Podobna kreska, szczególnie diadem tego białowłosego, ale główni bohaterowie pokazali już. zamierzam właśnie to obejrzeć anime. (ta, zaległości)
Właśnie, co do posągów, to jeśli o konkurs chodzi, czy screen nie jest z rycerzy?
 
K

kinga_sc

Guest
Dzięki Morion.
Jakoś mi się rzuciło na oczy jak piosenki słuchałam.
Wiedziałam, że skądś znam.
Oglądałam kiedyś anime bo na Polsacie czy TVNie leciało jak się miało kilka lat.
Jeszcze to hitem w PL nie było.
 
K

kinga_sc

Guest
Na YT znalazłam tylko 3 odcinki.
Wiem, że u nas emitowali tylko serię główną.
Kojarzy ktoś ile odcinków powinno być?
Brachol chce obejrzeć:/
 

reiketsu01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
2
Na YT znalazłam tylko 3 odcinki.
Wiem, że u nas emitowali tylko serię główną.
Kojarzy ktoś ile odcinków powinno być?
Brachol chce obejrzeć:/

1) Nie zalecam YT jako źródła anime. Wszystko co narusza prawa autorskie zostaje tam prędzej czy później wykasowane.
2) Takowe informacje są ogólnodostępne i nietrudne w odnalezieniu (google.pl) dla osób skwapliwych do znikomego psychicznego wysiłku. Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.
3) Wypowiedź nijak ma się do wątku.
(Art. 68 Konstytucji "Władze publiczne są obowiązane do zwalczania [...] negatywnych dla zdrowia (zmysłu estetyki) skutków (i przyczyn) degradacji środowiska." <-- pozwoliłem sobie edytować, celem przysposobienia do zaistniałej sytuacji

(Wybaczyć natarczywość. No offense meant.)
 
K

kinga_sc

Guest
Dzięki, ale jakoś mnie ta stronka nie urządza.
Szukam i wszędzie jest po angielsku.
 

reiketsu01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
2
Odpowiedź: Aria the Origination.

Następny!

[23.01.10]
Poprzez "Następny" miałem na myśli, by kolejna osoba wstawiła zdjęcie. Zważywszy, że nikt nie odpowiedział, prowizoryczna posada "wstawiacza" jest do wzięcia. Nie pojmuję skąd ta stagnacja.
 
Do góry