jakie spodnie

parzted

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Siema chce sobie kupic jakies jeansy takie luzne ale nie hop hip i niezbyt moge znalezc takie jakie by mi pasowaly bo zawsze mi sie wbijaja w yaya albo w kolana wiec jakies lee albo wrangler raczej odpadaja. Mialem lee grant i byly luzne ale teraz juz tego modelu nie robia i kupilbym jakies diesel czy cos takiego ale luzne i takie zeby pasowaly bo mala doope mam troche
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
No to idź se do jakiejś galerii czy do sklepu diesla i sobie je kup :]
My tutaj spodni nie sprzedajemy ;)
 

parzted

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak mi powiesz gdzie sa spodnie diesla w wawie to chetnie pojde...
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Siema chce sobie kupic jakies jeansy takie luzne ale nie hop hip i niezbyt moge znalezc takie jakie by mi pasowaly bo zawsze mi sie wbijaja w yaya albo w kolana wiec jakies lee albo wrangler raczej odpadaja. Mialem lee grant i byly luzne ale teraz juz tego modelu nie robia i kupilbym jakies diesel czy cos takiego ale luzne i takie zeby pasowaly bo mala doope mam troche

k*rwa czlowieku i co myslisz ze przyjedziemy do Ciebie i pojdziemy poszukac spodni? rusz ta swoja mala dupe do sklepow i tam popytaj! lee/wrangler/big star, z tego co widze to chcesz w sumie normalne spodnie ktorych jest OGROM. wiec nie marnuj czasu przed kompem tylko rusz sie do sklepow i zapytaj milej pani ekspedientki o spodnie a ona z pewnoscia Ci doradzi.
 

parzted

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Myslisz ze nie umiem pojsc do sklepu? Nie musisz mnie oswiecac takimi durnymi postami cwoku
 

parzted

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak jestem na forum to w jakims celu a cel mam taki zeby zobaczyc opinie innych na ten temat. Dotarlo??
 
Do góry