Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Prusak

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
6
hehe....nie wiem czemu skojarzyla mi sie polska sluzba zdrowia:)....hehe...ale chyba wiem o jakie pielegniarki Tobie chodzi ;)
 

aniam19872

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mój facet albo zrobił sobie ze mnie dzisiaj żarty, albo ja jestem jakaś niedouczona. Od jakiegoś czasu troszkę gorzej układało nam się w sprawach łóżkowych, on winił za to siebie (ale winne na pewno były obie strony) i powiedział, że coś z tym zrobi. I dzisiaj właśnie piszę mu smsa czy będzie u mnie wieczorem, na co dostałam odpowiedź - "Nie bo mam pierwsze zajęcia z sex trenerem". Oczywiście myślałam, że to żart, ale jak zaczęłam się śmiać to się obraził, że nie traktuje poważnie naszych problemów. Serio są tacy trenerzy od tych spraw?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie sądzę. Może chodziło mu o seksuologa.

Polecałbym wam, zamiast tkwić w rutynie ubarwić nieco swoje intymne sytuacje.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Na pewno jest taki sextrener!Twój chłopak nie ściemnia,a wręcz powinnaś mu gratulować i cieszyć się,że podjął się współpracy z nim.To znaczy,że naprawdę mu na Tobie zależy:) Kiedyś oglądałam program o sextrenerach,także oni istnieją:)
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Właśnie! Mężczyzna sam z siebie poszedł do innego mężczyzny, by pomógł mu w sprawie seksu. To wielki krok. Powinnaś przeprosić chłopaka i poprosić by pokazał, czego się dowiedział na kursie:) Okaż teraz zainteresowanie. Już nie pierwszy raz słyszę o sex trenerach, chyba udanie się na takie zajęcia stają się popularne;)
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
To raczej niespotykane, żeby facet obarczył się winą za niepowodzenie łóżkowe. Być może to stan przejściowy i nie ma co dramatyzować, a może wystarczy uatrakcyjnić wasze życie seksualne i wprowadzić coś nowego? Pomysł z seks trenerem też jest niezły, każde rozwiązanie może być dobre, żeby poprawić jakość życia.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Właśnie znalazłam Blog Oświecony Kochanek.Wpiszecie to w google to na pewno odnajdziecie.To jeden z najlepszych sextrenerów.Także chyba warto z niego skorzystać,że tak się wyrażę:)
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
Zach Braff.. nie wiem czemu akurat on.. średnio przystojny w sumie... ale ma coś co mnie w nim ewidentnie kręci:D
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Dlaczego od razu z kimś sławnym? Wolałbym napaloną nastke, rozpoczynającą przygodę z eksperymentowaniem :icon_twisted:
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Hah nie tak szybko... Wyślij cv z listem motywacyjnym + portfolio. Kobieta musi mieć klasę, byle pierwszego nieletniego lachona to w każdej galerii znajdę
 

ania90

Bywalec
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
49
Kiedyś Jared Leto ^_^

Jared.jpg



Teraz przechodzę fazę z Tomem Hardy'm :D

1348601822Tom-Hardy..png
 

diabel.rogaty

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
Mój facet albo zrobił sobie ze mnie dzisiaj żarty, albo ja jestem jakaś niedouczona. Od jakiegoś czasu troszkę gorzej układało nam się w sprawach łóżkowych, on winił za to siebie (ale winne na pewno były obie strony) i powiedział, że coś z tym zrobi. I dzisiaj właśnie piszę mu smsa czy będzie u mnie wieczorem, na co dostałam odpowiedź - "Nie bo mam pierwsze zajęcia z sex trenerem". Oczywiście myślałam, że to żart, ale jak zaczęłam się śmiać to się obraził, że nie traktuje poważnie naszych problemów. Serio są tacy trenerzy od tych spraw?

Są. Twój chłopak myśli rozsądnie. Powinnaś razem z nim uczestniczyć w takich zajęciach.
 
Do góry