Jakie przedmioty na studia

Melody

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
CześĆ :)

Potrzebuję jakiejś stronki ze studiami, gdzie pisze przy każdym kierunku jakie trzeba zdaĆ przedmioty na maturze.
Z góry wielkie dzięki za pomoc :)


;)
 

KtoToTaki

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krainy miodem i mlekiem płynącej :P
Najpierw mógłbyś sprecyzować, co masz zamiar studiować lub czym się interesujesz. Mamy się domyślać, czy bardziej odpowiadają ci przedmioty ścisłe czy też humanistyczne. Poza tym mógłbyś podać, gdzie chciałbyś kontynuować naukę. Bez tych informacji próba udzielenia sensownej odpowiedzi to strzelanie na oślep do niewidocznego celu.
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
wystarczy że wejdziesz na stronkę uczelni, która Cię interesuje, wybierzesz kierunek i wszystko tam będzie opisane, co, jak, po co i dlaczego.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Jeśli interesując cię studia humanistyczne, to dobra jest WWSH w Warszawie. Mają całkiem ciekawy tok studiów. Ja skończyłam kulturoznawstwo i jestem bardzo zadowolona, poza tym po ukończeniu ma się wiele możliwości jeśli chodzi o rodzaj pracy. Tutaj znajdziesz informacje o rekrutacji, co trzeba zrobić by się dostać na dany kierunek: wwshPozdrawiam
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
www.perspektywy.pl - uporządkowane wg. uczelni albo tematyki studiów. Przejrzyste i często aktualizowane informacje.
 
Do góry