Jakie miejsca polecacie nad naszym morzem?

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Polecam z całego serca moją kochaną Ustkę! Piękna, czysta plaża, dużo atrakcji, dla zainteresowanych, cichie, wręcz dziewicze zakątki! Wychowywałam się w Ustce i nie znam lepszego miejsca nad polskim morzem!
 

marco6669

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja bardzo lubie rabke i medzyzdroje :) polecam te miejsca :) mozna znalezc super zakatki gdzie nie ma duzo ludzi, spokoj cisza:))
 

Torus

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Bardzo klimatyczne jest Darłówkowo, idealne dla dzieci i rodzin. Dość duży wybór kwater nad samym morzem. Najlepsze są świeżutkie rybki ze smażalni w pobliżu.
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Ja generalnie wybieram miejsca które nie są aż tak bardzo zatłoczone,gdzie na plaży można spokojnie odpocząć z dala od tego całego zgiełku i przemyśleć kilka spraw. Na zachodnim wybrzeżu właśnie tak jest.
 
R

robert.sk

Guest
Ja polecam jechać w Bory Tucholskie - naprawdę bardzo piękna okolica i niezapomniane wrażenia.
W ogóle Kaszuby to ciekawa kraina - warto jechać i samemu sie o tym przekonać :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
W Jastrzębiej Górze byłam - fajnie. Polecam też Międzyzdroje, bardzo przyjrmna miejscowość , blisko do morza,
niedalego do Swinoujścia i niemieckiej granicy. Fajny też jest Kołobrzeg - takich miejsc jest dużo,tylko jechać.
 

Karina Mochino

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zato_zbanowany napisał:
Ja generalnie wybieram miejsca które nie są aż tak bardzo zatłoczone,gdzie na plaży można spokojnie odpocząć z dala od tego całego zgiełku i przemyśleć kilka spraw. Na zachodnim wybrzeżu właśnie tak jest.
Ja też wybieram tylko takie miejsca, jadąc na wakacje chcę odpocząć. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie, gdy cały rok mieszkam w mieście, podczas wakacji automaty, gry i inne bajery nie stanowią dla mnie formy relaksu...
Właściwie od roku, jadąc nam morze jadę w jedno miejsce, chociaż lubię poznawać nowe zakątki, to tam akurat mi się nie nudzi. Wybieram Niechorze :) I ustronnie położony tam ośrodek, plaża położona jest stamtąd jakieś 300m, praktycznie tylko zapełniona przez wczasowiczów tego ośrodka, no a do centrum też stosunkowo blisko, bo jakieś 700m, ale na tyle daleko, by słyszeć tylko morze i szum lasu :D Coś rewelacyjnego!
Podaję Wam stronkę tego ośrodka, bo jest akurat godny polecenia: osrodek-belona.eu
Ośrodek nazywa się Belona i co dla mnie jest jeszcze ważne, przywiązuje się tam niesamowicie dużą wagę do czystości, co niestety nie jest jeszcze powszechne w Polsce :/
 

Karolina Witczak

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Zimą uwielbiam Sopot (śliczna plaża i stosunkowo niewiele ludzi, można korzystać ;)) , latem polecam Karwię.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Najpiękniejsze plaże są w Dziwnowie i w Karwi - boskie !
 

ArturoNowy

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja od siebie mogę polecić Ustkę :) Byłem już dwukrotnie, ogólnie bardzo przyjazna miejscowość, wszędzie blisko, ceny przystępne :)
Co do noclegów to jest bardzo wiele obiektów i jest w czym wybierać... My z rodzinką byliśmy akurat w pensjonacie, który jest 200m od morza po wschodniej stronie (tam gdzie jest najwięcej atrakcji itd).
Pensjonat gustownie urządzony, ceny jak na ten standard bardzo przyzwoite. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to nazwa tego obiektu to villa wenel.

Jeśli ktoś będzie potrzebował dodatkowych informacji o Ustce itd, to mogę się podzielić moimi wrażeniami z moich dwóch poprzednich wizyt w tym miasteczku :)
 

Anna Wieckowiecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Znam ten problem gdy pieniedzy duzo się nie ma... Ale rok temu byłam i w tym roku wracam na kemping Lazurowe w Chłapowie. Zaletą jest niska cena a komfort całkiem w porządku no i widok na morze - bezcenny. Świetna alternatywa dla osob ktorych nie stac na drogie kwatery
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
co roku rozbijam się na polu namiotowym Lazurowe w Chłapowie - blisko do plaży i do Władysławowa, robię też wycieczki na Półwysep Helski, polecam właśnie tą miejscówę, bo można wypocząć i spędzić atrakcyjnie czas
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Sam korzystam i polecam wiele miejsc PRZED sezonem i PO sezonie. Jest taniej i czyściej na plażach, a jodu nawet więcej
 
K

Kaja Metrowska

Guest
antek02 napisał:
Międzyzdroje albo Gdynia. :)
Międzyzdroje również są boskie .Doceniłam je głównie w tym roku ponieważ spędziliśmy tam z mężem tydzień w połowie lipca. MOże plaże nie są tak ładne jak w Dziwnowie tak jak pisałam wcześniej ( również dlatego,że sporo osób tam wypoczywa, również w trakcie weekendów) to jednak miejscowość jest tak zadbana i jest tam tyle atrakcji, że nawet przez moment się nie nudziliśmy.
Najwięcej zajęło nam w zasadzie znalezienie dla siebie dobrego noclegu. Wiele hoteli ma tak wysokie ceny ( nocleg w Balticu 600 zł !), że wynajęliśmy własne mieszkanie. Taka kawalerka kosztowała nas o wiele taniej. A standard bardzo dobry ( tutaj foty : http://miedzyzdroje.baltichome.pl/pl/apartament/villa-marea/204_06-marea ) . Urządzona skromnie ale w fajny moim zdaniem nowoczesny sposób. Coś tam mąż przebąkiwał,że połączenie internetowe mogłoby być lepsze ale na wakacjach aż często się z tego nie korzysta. Dlatego też było warto. Mieliśmy tam szczególnie fajną łazienkę:
17a2d01c59ce58cade2bfc2a4526fdaa65600c23.jpg
 

hhhh2

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
W wakacje chciałem udać się w pzytulne miejsce, dlatego postanowiłem przeglądać różne oferty i natrafiłem na stronę: fourwindsbar.pl
Zarezerwowałem pokój dla siebie i swojej narzeczonej i w ten oto sposób wakacje spędziliśmy w Krynicy Morskiej. Wszystkim serdecznie polecem to sprawdzone miejsce z wyjątkową ofertą!
 
Do góry