Jakie imię dla pieska?

K

KarM_zbanowany

Guest
Ech te imiona. Czasem bywają bardzo smieszne. Niektórzy uwazają, że wpływja na cahrakter;) Dlatego warto zastanowic się zanim nazwiemy psa kiler albo spioch;)
 
W

wiki9969

Guest
Jak w temacie. Szukam imiena dla pieska (kundelka), którego znalazłam na ulicy. Macie jakieś pomysły?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Mój ma na imię Haker,kiedyś miałam Filipa.Pies mojej koleżanki to Ajon.Ale imię musi jakoś tam do niego pasować,jaki ma temperament itp.
 
W

wiki9969

Guest
Jakbym go miała opisać, to to sądząc po jego rozmiarach jest to krzyżówka kundelka z jamnikiem. Jest bardzo ciekawski i wszędzie go pełno.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wpisz w wyszukiwarkę-imię dla jamnika-jest ich pełno .Mnie się spodobało- Czart.
 

Horsiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Abaj, Abdullah, Abi, Abil, Abram, Adar, Agat, Agis,Afera, Afro, Ajaks, Akryl, Aksamit, Aksel, Albi, Alf, Ali, Alik, Alom,Alojzy, Almo, Amant, Amber, Amel, Ami, Amis, Amon, Amper, Amor, Amos,Amstrad, Antek, Antoniusz, Alan, Albi, Aleks, Alosza, Amaru, Apis, Apo,Apostrof, Aramis, Ares, Argus, Arni, Aslan, Atos, Atylla, Apollo,Apsik, Apul, Aramis, Arbuzek, Ares, Argo, Aron, Asfalt, Asko, Assan,Astor, Aston, Assan, Ataman, Atlas, Atos, Axel, Azafar, Azar, Azis, Azor

Baca, Badi, Bafi, Baks, Bakuś, Bajt, Bambi, Bambus, Bambo,Bamsej, Bandzior, Baniulak, Banner, Bantu, Barabasz, Bard, Bari, Barni,Baron, Baros, Barry, Bart, Bartek, Bas, Basket, Basker, Baster, Baton,Bazyli, Bąbel, Bączek, Bej, Bemol, Ben, Benon, Bernard, Berni, Beru,Besi, Bethoven, Białas, Bibak, Bill, Bimber, Bingo, Blaki, Bob, Bobek,Bobik, Boksik, Bolo, Bols, Bond, Boni, Boniek, Bono, Bonus, Bonzo, Bom,Borek, Borys, Boss, Bosman, Boston, Boy, Bratt, Bristol, Brix, Broj,Brunet, Bruno, Brutal, Brutus, Brysław, Bryś, Brzdąc, Bubu, Buffalo,Bugi, Bumel, Bumer, Burbon, Bursztyn,

Dafi, Dan, Darken, Dement, Demon, Denar, Del, Delf, Delfin,Delio, Dex, Dexter, Diabeł, Diament, Dick, Diego, Dingo, Dino, Dizel,Docent, Dodek, Dodżej, Dolar, Domino, Donald, Doran, Dori, Dożdik,Drab, Dragon, Drako, Dred, Dreptak, Drops, Drupi, Dubai, Dudi, Dudek,Dunio, Dyzio, Dziubek, Dżasper, Dżeki, Dżery, Dżester, Dżim, Dżinks,Dżinek, Dżohar, Dżoker,

Hacio, Hades, Haker, Han, Hanibal, Hapsiu, Harley,Harpagan, Harpi, Harry, Hator, Hazard, Heban, Hegar, Hektor, Herezja,Hermi, Heros, Hipcio, Hipokrates, Hobi, Homer, Hunter, Huwer, Huzar,Hyzio,

Kabelek, Kacper, Kaj, Kajtek, Kaktus, Kamel, Kammar,Kangur, Kaprys, Kapsel, Karat, Kargul, Karlson, Karmelek, Karo, Karuś,Kastor, Kazan, Kevin, Kędziorek, Keks, Kenzo, Kevin, Kiaron, Kibic,Kim, King, Kinio, Klakson, Kleks, Klem, Klusek, Kobi, Koks, Kolt, Kolo,Kombi, Kongo, Koper, Koral, Korek, Korel, Koro, Kramer, Krok, Kruczek,Książę, Kuba, Kubek, Kumpel

Paco, Pacio, Packer, Pagaj, Pako, Palo, Pampers, Pampuszek,Papcio, Papi, Parys, Pastel, Pawlak
 
W

wiki9969

Guest
Dzięki za propozycje, ale imię dla psa zostało już wybrane. :) Tylko, że jest jeden problem... A mianowicie mały rzuca się na wszystko co się rusza. Czy może ktoś wie w jaki sposób oduczyć psiaka od "polowania" na kury?
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Może nakrzyczeć na niego lub chodzić na smyczy albo zrobić specjalną klatkę tak by pies miał troszkę przestrzeni ale nie mial kontaktu z kurami. bo cięzko oduczyć psa by się nie rzucał na kury.
 
M

MacaN

Guest
Fajnie, przynosi obiadek :D

Jak już konieczne chcesz go tego oduczyć, to musisz go karcić. Moja sunia nauczyła się posłuszeństwa po wielu krzykach, a czasem i w d*pę trzeba dać. ( ale to raczej w sytuacjach, które mogą jej zagrozić ) Fajnym sposobem będzie oswojenie go z kurami na smyczy.

I jeszcze jedno - do psa trzeba rozmawiać jak do człowieka :)
 
W

wiki9969

Guest
9macan5, fakt obiadek przynosi, ale jak długo można zajadać się samym drobiem? :p
A tak na poważnie, krzyki jak na razie skutkują, ale jak tylko spuszcze go z oczu, to zaraz znajduje sobie potencjalną ofiarę. Karcić go za bardzo nie chce. On dopiero jest u nas półtora tygodnia, więc musi się z nami oswoić. Spróbuje tą metodę ze smyczą może poskutkuje. Bo jak tak dalej będzie robił to rodzice mnie razem z nim z domu wygonią. ;P
 
M

MacaN

Guest
Wszystko zależy od jego wieku. Jeśli jet młody, można g karcić. Jeśli nie - nie próbowałbym tego.
 
W

wiki9969

Guest
9macan5, no do młodych to on nie należy. Ale może jakoś go oducze rzucania się na bezbronne ptaki. :)
 
M

MacaN

Guest
ktoś ie potrafi chyba czytać...

o może ja zacytuję

[quote name='wiki9969' timestamp='1351855680' post='3083033']
Dzięki za propozycje, ale imię dla psa zostało już wybrane.

[/quote]


Może teraz do kogoś dotrze :)
 
Do góry