Jakie anime aktualnie oglądacie?

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Oglądałem School Rumble bylem jzu na 16 odcinku, i nie ma, sevenload niech diabli wezma, znowu pliki pousuwalo :(
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Bamboo Blade - przygody kobiecego klubu Kendo
ef - a tale of memories - anime składające się z trzech wątków,a każdy z nich można zaliczyć do innego gatunku.
Hayate no Gotoku - przygody lokaja służącego u dość bogatej i dziwnej 12 latce
Higurashi no Naku Koro ni Kai - drugi sezon bardzo dobrego horroru
Minami-ke - cytując zdane z początku anime "Ta opowieść to prosta ilustracja życia trzech sióstr z domu Minami. Proszę nie oczekiwać zbyt wiele."
Moyashimon - opowieść o osobie widzącej mikroby i dziwnych perypetii z tym związanych
Sketchbook - szkolne kółko malarskie z pokręconymi członkami

Pani Poni Dash - opowieśc o 11 letniej nauczycielce w liceum oraz o uczniach tej szkoły
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Hmm aktualnei biore sie za GTO...^^
Swoja droga widzial ktos School Days?
Zakonczenie mnie zszokowalo ^^
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Własnie wpadlo mi black blood brothers, wiele nie moge powiedziec o tym poza tym ze jest tu ciekawa wizja wampirow, poniewaz za wiele nie ogladlame jeszcze :)
 

Cheza

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...skądś
Skończyłam oglądać: Bokura ga Ita, Midori No Hibi i Devil May Cry.
A zamierzam zacząć oglądać: Night Head Genesis i X
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Heroic Age, ciekawe anime sf, Age, wychowal sie samotnie na zniszczonej planecie, jego matka byl komuter pokladowy statku kosmicznego, a ojcami zlote plemie, kilku stworcow gwiaz, ktorzy przed opuszczeniem tego swiata umiescili w Agu najpoteżniejszego nodos, jednego z 5 ostatnich przedstawicieli plemienia heroic, teraz Age musi wykonac dwanascie prac zelaznego plemienia (ludzi) aby uratowac ich przed srebrnym i brazowym plemieniem.
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Skończyłam oglądać Suzukę... W sumie średnio ambitne anime, czasami zachowanie bohaterów denerwuje, ale miło się ogląda... I nawet ma zakończenie inne niż myślałam, że będzie ;)
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
School Rumble 2nd Semester
Maria-sama ga miteru Spring
Vampire Hunter D (starsza wersja)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Radykalny, a school rumble gdzie ogladasz? :D jakis serwis? jest tam pierwszy sezon? bo na kreskowkach mieli na sevenloadzie, a tam konta pousuwali i school tez poszlo...:(
 

bisek

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja aktualnie oglądam Bleach i Naruto co tydzień nowe odcinki :) Blood+, Kenichi, Ergo Proxy, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Fate stay night i Code Geass ;)
Nom i jak skończę ogląda to to trzeba poszuka coś nowego, może polecacie jakieś serie ??
 

cuma1994

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Oglądałem wszystkie db, yaiba legendarny samurai, naruto i teraz oglądam naruto shippuden, wg mnie najlepsza anime to db i naruto
biggrin.gif
 
Do góry