Jakich firm odzieżowych brakuje w Polsce?

Replacement

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zach-Pomorskie
Ostatnio pomyślałem, czego brakuje w Polsce, lub jest tej firmy za mało. Na pierwszy moment nasunął mi się Dickies. Fajne ciuchy. Słabo promuje się według mnie również Carhartt, ale chyba ich ciuchy mają swój określony krąg odbiorców. Czego Wam brakuje na rynku?
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
mi brakuje wielu, na szczęście jest allegro i e-bay...
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Brakuje stanowczo za wiele sklepów, TopMAM, Banana Republic, H.E. by MANGO, kurcze można by tu jeszcze wymieniać i wymieniać...
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Wy chcecie firm, ale kasy i tak będzie Wam szkoda żeby kupować.

Bo koszulka za 100zł to zło, a co dopiero więcej. Większość lepszych firm nie ma i nie będzie miało oficjalnych sklepów w polsce z uwagi na cebulaków.
 

jeanette_

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
jestem początkującą projektantką ubrań, w niedalekiej przyszłości planuję otworzyć własną firmę projektującą i produkującą ciekawe ciuszki na każdą okazję. Wszyscy wiemy, że rynek jest przesycony produktami, ale tak naprawdę jak chcemy coś fajnego znaleźć zaczynają się schody. Stąd moja prośba o wypełnienie ankiety w celu trafienia w gust i zadowolenia jak największej ilości kobiet (niestety albo na szczęście ankieta jest skierowana tylko do kobiet). Z góry dziękuję i pozdrawiam.
jeanette_

Ankieta znajduje się na stronie: http://net-ankiety.pl/ankieta.php?id=vqzmjfjpv7pzj7yzuvdjvx9b
 

sheraton35

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Brakuje dobrego sklepu z ECKO, ZARA MAN są fajoskie rzeczy ale sklepów jak na lekarstwo.
 
Do góry