Jaki zel oczyszczający?

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Hej!
Szukam skutecznego i niedrogiego żelu głeboko oczyszczającego skórę i nie wysuszającego jej, do cery
tradzikowej i wrażliwej.
Co polecacie?
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Nivea z tymi niebieskimi granulkami i z pilingiem w jednym... też jest wydajny... :]
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
hmm.. zel moze byc under 20 (twenty:p)ew. krem clear&clean dosc dobry :)a z masci to moze byc masc cynkowa :)pozdrawiama co do peelingu, to nie do konca moze byc dobry poniewaz, kosmetyczka powiedziala, ze te malenkie drobinki wchodza w pory i je zatykaja.
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
ja mam bardzo wrażliwą cerę, która łatwo się wysusza i już od bardzo dawna używam Kremowego żelu do mycia twarzy Clearasil i jestem całkowicie zadowolona, jest naprawdę bardzo wydajny i nigdy nie zdarzyło mi się, bym miała po nim wysuszoną skórę
 

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
z garniera żel do twarzy jest dobry, stosuje go i jak na razie nie narzekam
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Hmmm, ok dzięki.
Sama próbowałam już sporo rożnych preparatów, nie ze względu na to ze mam jakieś straszne problemy z trądzikiem,
ale lubię różnorodność jeśli chodzi o kosmetyki.
I muszę przyznać ze moja cera nie zniosła tego tak jak ja i podczas mocnego peelingu strasznie się wysusza, więc szukam czegoś delikatnego, przy okazji dobrego do demakijażu....
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
budyska twoja cera pewnie sie wysuszyla gdyz stosujesz nieodpowiednie kosmetyki , z zeli proponuje taki zel clearskin czy jakos tak z avonu , jest bardzo dobry !! lub kup sobie w sklepei z naturalnymi kosmetykami tak jest duzy wybor i podkreslam sa to kosmetyki naturalne a nie w polowie napakowane chemia!

chodzisz do dermatologa??? jesli nie to idz koniecznie bo inaczej dlugo bedziesz sie zmagac z tradzikiem , do tego rob parowki i oczyszczaj skore dwa razy dziennie oraz nie wysuszaj jej bo to powoduje zwiekszone wydzielanie sebum przez co tradzik bedzie jeszce gorszy!

Spozywaj witaminy z grupy B oraz cynk !!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Polecam całą serię Perfecta No Problem! sama ją stosowałam i uważam, że jest super :) Kumpel zakupił sobie taką for men i też był zadowolony :)
 

lenka13

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z serduszka
Każdy ma inną cerę, i potrzebuje innego toniku lub żelu, ale ja polecam clean&clear mi pomaga
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Polecam garniera z cynkiem
o tak, uwielbiam ten efekt chłodzący. :D
jeśli masz tłusta cerę to możesz wypróbować clean&clear w biało fioletowej tubce, nie pamietam nazwy, jest cholernie mocny i wysuszający ale bardzo skutecznie zwalcza wypryski.
 

Coffee

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Nivea Visage Young z mikrogranulkami. Sama używam i polecam :) Albo po prostu zwykły żle do mycia z tej firmy. Moim zdaniem daje super efekt. Stosowałam już dużo kosmetyków... I Under20, coś z Oriflamu, Avonu i obecne jakie mam są dla mnie najlepsze :)
 
Do góry