Jaki wybrać internet

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Błękitna linia, ach ja jej tak nie doceniałem, ale chyba linia UPC przebija obecnie wszystkie infolinie. Półtorej godziny wisiałem dzisiaj u nich na słuchawce.
Nie wiem czemu jesteście tak na sceptycznie nastawieni do mobilnego netu. Posiedzieć z laptopem na działce i mieć dostęp do neta to dużo wygoda. U mnie w takiej sytuacji iplus się sprawdza.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Na działce z laptopem przed netem?? Na działkę jeździ się poleżeć na trawce i odpocząć od neta :p A przy mobilnym internecie i tak cudów nie będzie. Jak będzie ładna pogoda i zasięg, to na stronki i na gadu wejdziesz bez problemów, ale czasami w ogóle sygnału łapać nie będzie.
 

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Błękitna linia, ach ja jej tak nie doceniałem, ale chyba linia UPC przebija obecnie wszystkie infolinie

Heh, artykuł na temat tego jak to jest z dodzwanianiem się do poszczególnych infolinii (http://www.efakt.pl/wydarzenia/artykul.asp?artykul=42593), o UPC akurat nie piszą, ale CC tepsy wypada tu całkiem przyzwoicie (podobno czeka się 1,5-2 minuty na połączenie) ;)
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Ja na działce często potrzebuję internetu i dlatego korzystam z iplusa. Nie mam problemu z zasięgiem. Popracuje jak trzeba przez 3, 4 godzinki, a potem na jeziorko. Czasami praca jednak mnie goni i zamiast siedzieć w domu, dzięki mobilnemu mogę posiedzieć na łonie natury.

Speedtest sobie zobaczę zaraz.
 

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
pewnie promocja jest tylko dla nowych klientów (to sztandarowe zagranie w TP) wiec Ciebie nie dotyczy i tyle


Zadałem sobie trochę trudu i udało mi się znaleźć coś takiego:

"Jeśli masz już neostradę w każdym momencie trwania umowy możesz przejść na neostradę z telewizją . Nie musisz płacić za rezygnację z dotychczasowej umowy na neostradę. Opłata aktywacyjna wynosi jedyne 12,20 zł"

Czyli chyba nie tylko nowych...
 

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
A patrzyłeś neta radiówkę ? może masz blisko siebie nadajnik ! . Ja mam właśnie radiówkę i nie narzekam działa elegancko nie mam żadnych limitów i drogo nie jest :)
 

channnel69

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mam internet w Netiii jestem mega zadowolona:) szybkosci czasami sa nawet szybsze, niz sie kupuje.ja umowe zawarlam z mila ( mloda;)!) Pania ,przedstawicielka firmy...polecam!jakby ktos chcial,to jej numer 504-257934,
 

czekupino

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
[font="'Arial Black"]No więc, po wypowiedziach innych nie sugeruj się żadnym z bezprzewodowych internetów czy innego shitu.[/font][font="'Arial Black"]
dry.gif
Oczywiście TP to też jedno wielkie G.[/font][font="'Arial Black"]
naughty.gif
Nie polecam nic, ale odradzam.[/font][font="'Arial Black"]
thumbsup.gif
Jeśli mieszkasz na wsi możesz mieć słaby zasięg internetu, bez sensu jest wtedy go wykupywać. [/font][font="'Arial Black"]
bag.gif
[/font]
[font="'Arial Black"]Mój internet: ASTER, gdy wszystkie inne wysiadają z powodu braku prądu u dostawcy, aster przełącza się momentalnie na inny serwer [taki z prądem [/font][font="'Arial Black"]
naughty.gif
] i internet nie przerwanie płynie. [/font][font="'Arial Black"]
laugh.gif
[tak jest takie coś, proszę mi wierzyć, że nie kłamie.[/font][font="'Arial Black"]
mruga.gif
][/font]
[font="'Arial Black"]
phi.gif
[/font]
[font="'Arial Black"]Tradycyjnie już;[/font]
[font="'Arial Black"]Google nie gryzie:[/font]
[font="'Arial Black"]http://www.speedtest.pl/oferty_isp_w_polsce.html [/font]
[font="'Arial Black"]
bag.gif
bag.gif
bag.gif
[/font]
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
ja mogę polecić Orange Freedom - mając telefon w orange dostajesz darmowe minuty co miesiac przy okazji posiadania netu :)
 
Do góry