Jaki typ chłopaka podoba się dzieczyną?

CigarroMaiden

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja osobiście preferuję rockmanów. Tatuaże , długie włosy itp. Bo jak widze takiego technoszopa to ja nie wiem co te dziewczyny widzą w tym żelu i obcisłych podkoszulkach.;| o---blecha ...
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
bogaci i niezbyt mądrzy...musisz udawać przygłupa, no to jeśli masz taki pogląd na te sprawy to współczuje Twoim parterkom i Tobie w zasadzie też jeśli uważasz że aby znaleźć miłość musisz być bogatym błaznem

Niestety takie są fakty,a tu już niemój wymysł,a mi niemasz czego współczuć to tylko stwierdzenie stanu obecnego.

Ja osobiście preferuję rockmanów. Tatuaże , długie włosy itp. Bo jak widze takiego technoszopa to ja nie wiem co te dziewczyny widzą w tym żelu i obcisłych podkoszulkach.;| o---blecha ...

Wreszcie ktoś w miare normalny.:)
 

confused

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
205
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Niestety takie są fakty,a tu już niemój wymysł,a mi niemasz czego współczuć to tylko stwierdzenie stanu obecnego.



Wreszcie ktoś w miare normalny.:)

Patrząc na Twoją ortografię, sądzę, że nie musisz sie bardzo starać przy udawaniu "przygłupa".
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
-Inteligentny ,inteligentny i jeszcze raz inteligentny
-Przystojny (co nie znaczy ,że to ma być jakiś wypacykowany laluś)<musi mieć to coś a nie ma być piękny>
-Mający swoje hobby najlepiej gitara elektryczna :]
-Taki o podobnych zainteresowaniach i poglądach
-Niewierzący
-Indywidualista
-Nie pijący
-Pewny siebie
 

Luzaczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dziewczynom (przynajmiej mi ) podobają się faceci wyluzowani .. tacy którzy się nie wstydza niczego. są pewni siebie.. jak chcą przytulić dziewczyne to przytulają odrazu, a nie albo czekaja az dziewczyna to zrobi albo czają się niewiadomo ile.!
 

maynard

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
140
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Gorlice
a ja jestem zdania ze siersciuchów ee tzn Kobiet trudno poderwać :D gdy facet zaczyna do nich żartować czochrac po włosach to myślą ze facet szuka coś poważniejszego (nawet nie mając takiego zamiaru :D) i ociekają jakby zobaczyły ducha :D






Zresztą zrozum tu kobiety.... to stworzenia nieprzewidywalne :p irytuje tylko to że zawsze wolą starszych :D ;P Tyle dygresji ode mnie :D
 
W

wroneczki4

Guest
Ja osobiście preferuję rockmanów. Tatuaże , długie włosy itp. Bo jak widze takiego technoszopa to ja nie wiem co te dziewczyny widzą w tym żelu i obcisłych podkoszulkach.;| o---blecha
Więc jako technoszop z góry Cię pozdrawiam i życzę powodzenia.
Co do obwisłych podkoszulek chyba mylisz style ubioru, ale niech Ci będzie.

Może po prostu Ty nie masz szans u technoszopów, bo oni lecą na wygląd!


I już u Ciebie byłbym skreślony.

Zresztą zrozum tu kobiety.... to stworzenia nieprzewidywalne :p irytuje tylko to że zawsze wolą starszych :D ;P Tyle dygresji ode mnie :D
Ale mi problem. Idź na dyskotekę i znajdź jakąś starszą "w sam raz, na raz".
Czy Twoim zdaniem to problem jakiś?
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ten temat jest wykopywany od 3 lat, a żaden mod nie poprawił do tej pory tytułu... Jakim trzeba być idiotą, żeby napisać dziewczyną (właściwie to bez w) zamiast dziewczynom :]
 

K@russia

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Hmmmm.. idiotą :D ? ep00 przypomnę Ci że założycielem tego tematu jest niejaki zły chłopiec :D

....
-żaden plejas <_<
*solarka
*obcisłe ciuszki, w dodatku różowe
Zdecydowanie odpada^

' bryśś
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
przypomnę Ci że założycielem tego tematu jest niejaki zły chłopiec :D
W sumie trochę niepotrzebnie nazwałem kogoś idiotą, bo skoro nawet nasz prezydent mówi [om] zamiast [ą] to nic dziwnego, że ludzie naśladują. Z drugiej strony pisanie, a mówienie to jakby odrębne rzeczy. Sory za offtop to mój ostatni post tu, napisałbym coś na temat, ale mnie nie dotyczy.
 

Simudabi

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mnie tylko ciekawi jak dla dziewczyn jest ważny ubiór. Ubieram się naprawdę bardzo... różnorodnie, czasem zakładam szerokie spodnie z niskim krokiem, o numer za duży t-shirt i bluzę, i wszystko wisi, czasem jakaś elegancka koszula i dosyć obcisłe jeansy, ale nie zastanawiałem się czy dziewczyny patrzą się na nasz styl, czy na to jak dobieramy ubrania do całości. Tak samo jak z fryzurą. To też się liczy? :p Bo gdy włosy mam za długie, ścinam prawie do zera, zamiast lekko przyciąć. :p O, i jeszcze jedna sprawa. Perfumy. Lubicie kiedy bardzo mocno czuć od chłopaka perfumami, czy tylko lekki zapach kiedy z nim rozmawiacie czy obok niego przechodzicie?
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
chyba nie ma typa faceta, który podobałby się absolutnie wszystkim dziewczynom. Trzeba się dopasować do ofiary ;]
Aha, btw: to, że dziewczyna jest z facetem nie znaczy, że taki jest jej ideał. Po prostu z braku laku rzuca się na byle co, albo też podchodzi do życia realnie i bierze co jest ;] Gdyby nie ta chemia, to byśmy się nie rozmnażali, moim skromnym zdaniem. Bo ideały nie istnieją ;)
 

Paski

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
zakopane
kaskaskaskakas nie ma ! he
taki typ może sie podobać ? nie ma żadnych zainteresowań no chyba ze palenie trawy jest zainteresowaniem ^^ 188cm/75kg

dodam ze jest bardzo nieśmiały ...
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Perfumy. Lubicie kiedy bardzo mocno czuć od chłopaka perfumami, czy tylko lekki zapach kiedy z nim rozmawiacie czy obok niego przechodzicie?

Ja osobiście uwielbiam męskie perfumy. Nic tak na mnie dobrze nie działa^^ I lepiej gdy jest to zapach ani nie za mocny ani za lekki, taki który czuć i którego nie ma się dość ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Moim zdaniem nie :p

A rozległe zainteresowania wykluczają dodatkowo ;)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
eee... co to za pytanie? To twoje zdjęcie?
Moim zdaniem to nienormalne kazać się oceniać ludziom na jakimś forum. Zresztą zdjęcie a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Najpierw popracuj nad samooceną, później zabierz się za szukanie dziewczyny. W realu, rzecz jasna. I zainteresowania też mógłbyś sobie znaleźć jakieś, gęba to nie wszystko.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
przynajmniej szczera :) dzieki

Nic sie nie boj, niektorzy (jak np ja) maja gorzej :eek:k:

Ale co fakt to fakt samym paleniem trawy nie nadrobisz...

Ja osobiście preferuję rockmanów. Tatuaże , długie włosy itp. Bo jak widze takiego technoszopa to ja nie wiem co te dziewczyny widzą w tym żelu i obcisłych podkoszulkach.;| o---blecha ...

cos takiego ?

33776.jpg


:lol:
 

Paski

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
zakopane
dobra wywaliłem bo masz racje a jeszcze sie kompleksów przez was nabawię he...

mam zainteresowania ale to takie według mnie nic nieznaczące bo czy słuchanie hip hopu może być zainteresowaniem ? czy bawienie sie w photoshopie jest zainteresowaniem ? czy siłowania to zainteresowanie ? hmm...
 
Do góry