Jaki styl itp ?

Dominika156

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Sorry,że temat pod tematem,ae to chyba nic złego nie przeskrobałam ;) :lol: ,Więc jaki macie styl ubierania się? BB) .Kobiecy?,spódnice,biżeteria,jakieś fajne żakieciki i bluzeczki?? :) .Czy jesteście chłopczycami? bluzy i do tego sapodnie od dresu,heh?
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Zależy... czasmi zakładam spódnice, sukienki, długie kolczyki, obcasy...po prostu bardzo kobieco; ale czasmi dzinsy i sweter (zapinany na zamek, półgolf), adidasy. Coraz częśceij przewaza styl kobiecy...coż :)
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja uwielbiam dżinsy i do tego jakiś top
chyba ze idę na randkę lub jest jakaś inna okazja to ubieram spódnice i balerinki
lubię bawić sie kolorami wiec bardzo rzadko chodzę ubrana na czarno
może jakiś mały dodatek
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jak to różnie zależy od okazji... Ale spódnic nie nosze często może z 5 raz na rok ;) A na co dzień dzisny i jakaś bluza... Zdarzy się że ubiore sweter i jakąś koszule do tego ... A jesli chodzi o jakieś ozdoby to czemu nie, lubie je ... Ale nie za często xD
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tez lubię ozdoby np jakaś biżuterię
przeważnie wypieram delikatne kolczyki ale zależy do czego
ostatnio zaczęłam często nosić czerwone korale
fajnie wyglądają z dżinsami i jasną bluzką :)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ja przeważnie ubrana na czarno jestem i srebrna biżuteria ;)
Kolczyki szczególnie kocham :lol:
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
Wcześniej były dżinsy dzwony,trampki,bluzki w kziwatki i tony koralików ;P teraz zdecydownie spódnice,sukienki,kozaczki,baletki itp. :D Czuję si zdecydowanie lepiej,kobieco i atrakcyjnie :D
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Ja tam za spódnicami nie przepadam ... ! Ale ogólnie u mnie przeważają luźne ciuchy... Nie nawidzę obcisłych :/
 

FunkyGirl

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Twoich marzeń ;)
jeansy, jakiś top i bluza/swert(to drugie baaaaardzo rzadko^^)
kolczyki kolorowe i czasem korale jak mi pasują.
spodnicy nie mam zadnej,a sukienke jedną bo na bal nie wypadało w spodniach iść xd
 

Wiall

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
jeansy lub inne spodnie, zawsze długie :) obcisły top/bluzka przy ciele. Teraz bardziej kobieco niż kiedyś. torebka zamiast plecaka, buty na obcasie, czasem koturnie
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
U mnie bywa różnie ^^ Raz założę rurki , raz krótkie szorty.Mam też spódnice itp.Chyba każdy miesza style :)
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
Na co dzień wolę ubrać się swobodnie bardziej na sportowo, ale jak mi tak "odwala" to lubię się tak ubrać po kobiecemu: spódniczka, szpilki itp. :p
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Najczęściej jeansy (zwłaszcza rurki) i do tego jakiś top, bluzeczka i bluza ;]
Czasami kobieco, dziewczęco, na luzie, elegancko - zależy od okazji.
Rzadko, bardzo rzadko spódnice.
Uwielbiam dodatki - paski, korale, łańcuszki, kolczyki itd ;]
 

monickka1228

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź;]
Ja ubieram się podobnie tak jak madziula1111...To zależy od okazji:) Np. kiedy wychodze na dwór ze znajomymi, czy na rower, z psem na spacer to ubieram się na luzie tzn. dżinsy, jakiś top (jak jest zimno to zakładam jeszcze luźną bluze), na jakieś specjalne okazje staram się ubierać dość elegancko, i przyznam szczerze że wole ten pierwszy, typowo "luźny", sportowy styl, bo jest mi wygodniej i czuje się bardziej swobodnie:):):)
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
Najczęściej jeansy (zwłaszcza rurki) i do tego jakiś top, bluzeczka i bluza ;]
Czasami kobieco, dziewczęco, na luzie, elegancko - zależy od okazji.
Rzadko, bardzo rzadko spódnice.
Uwielbiam dodatki - paski, korale, łańcuszki, kolczyki itd ;]
mam bardzo podobnie.
 
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
a place, where i can hide.
Zazwyczaj czarne/ciemne jeansy, do tego jakaś koszulka (najczęściej czarna też^^) z dużym dekoltem w V :D
Do takich dekoltów mam słabość, tak samo jak do różnych ciekawych kolczyków w uszach: żabki, postacie z bajek z modeliny, jakieś reprodukcje obrazów, kolczyki z żywicy... co tylko ciekawego dorwę ;)
Jakąś spódnicę bywa, że też założę, ale akurat dżinsowymi gardzę. Jeśli chodzi o spódnice, to jestem bardzo wybredna, a i noszę rzadko, bo zdecydowanie wolę spodnie.
Na nogach zaś zazwyczaj trampki nieco za kostkę lub glany, a kiedy już muszęmuszę ubrać się elegancko, to zakładam szpilki, ale wtedy obowiązkowo jak najwyższe. Do wysoookich szpilek też mam słabość, a co!
 

magda_170

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraków
ja kiedy jest zimno to zazwyczaj: jeansy lub inne materiałowe spodnie do tego bluzka może być sportowa lub kobieca i do tego jakaś bluza z kapturem,a kiedy jest ciepło to często noszę spódnice lub krótkie spodenki. Uwielbiam także spodnie przed kolano, rybaczek ostatnio nie lubię. Lubie także balerinki.
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Jeansy, balerinki lub sportowe buty, od czasu do czasu trampki. Spódniczki też czasami założe, ale najczęściej na koniec, początek roku szkolnego :p
Co do 'góry' to T-shirty, topy, bluzki na guziczki, najlepiej troche dopasowane, bo nie przepadam za luźnymi.
W zimę bluzeczka jakaś bluza z kapturem przeważnie :D
 
Do góry