Jaki Profil Wybrać ?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
W tym roku kończę gimnazjum. Interesują mnie i umiem : geografia , matematyka , języki obce , jezyk polski. Jaki profil moge wybrać w szkole średniej jeżeli interesują mnie takie przedmioty ? Pliss pomóżcie.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zobazcz sobie oferty z roznych szkol. Tam wsyztko bedzie napsiane
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
Przejrzyj ofrte szkoły która cie interesuje.. tez miałam podobny problem(zastanawialam sie nad tymi samymi przedmiotami co ty) a taerz jestem juz prawie zdecydowana na profil matematyczno-informatyczny..
 

noname

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ja jestem w klasie matematyczno-informatycznej.
Idź tam jeżeli Cie to interesuje, do tego mam rozszerzony angielski :)
Nie idź do zawodówki ani do profilu to syf tam nic nie uczą!!! Tam się dostaje oceny za to że jesteś na lekcjach.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hmmm... Noname i Mad2dzia Wasze propozycje mi się podobają... :) Musze pomyśleć w końcu jutro mam Edukacyjne Targi ( czy jakoś tak ) Na Hali Sportowej. :D
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
No cóż.... Tak najlepiej bo każda szkoła ma inne profile. Ja np. wybieram się albo do innowacji angielskiej albo do klasy artystyczno-humanistycznej. To wszystko zależy od tego jakie profile są dostępne w danej szkole.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No i już jestem po targach ale luuuudzi było! :) No i chyba sie zdecydowałam na Technikum Handlowe... tylko jeszcze jaki profil to nie wiem... Jutro są drzwi otwarte w tej szkole a ja mam zakończenie rekolekcji i klops !
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
heh jak klops to ja bym sie zwolnił z rekolekcji jakos i poszedł na te drzwi otwarte, w końcu drzwi są tylko raz w roku, a rekolekcje mozesz uzupełnic kiedys tam ;)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Ehh, często bardzo tak jest, iż te "niższe" szkoły eg. technik, profilowane sie umieją rozreklamować i mają wiecej kasy niż takie LO, bo takie szkoły walczą o uczniów.

Najpierw to postaraj się o miejsce w LO, później technikum, gdzieś napewno wpadniesz, a jeżeli nic z tego, to zawodówa czeka z otwartymi drzwiami.


Idz do zawoduwy, później do roboty, a nie do LO, później wyjedziesz z kraju i kasa która poszła na Twoje kształcenie wyjedzie poza granice...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A co sądzicie o Technikum Chemiczne o profilu Fototechnik ?
Xionc ! Nie rozumiem dlaczego tak sie upierasz przy tej zawodówie? Nie obchodzi mnie kasa która pójdzie na moje kształcenie bo to nie będzie strata.A za granice pojade i tak i tak.
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
coraz wiecej ludzi wyjezdza za granice bo co tu w Polsce jest?? Po Lo wiadomo na jakies studia trzeba skoczyc :] Po technikum juz masz zawód, ale po co tyrac za trzech jak mozesz miec dobre wykształcenie i siedziec za biurkiem :> a zawodówa.... :| tam to ida tylko Ci co juz naprawde albo nie umieją sie podpisac, albo po prostu brak im checi do nauki :]
Takie jest moje zdanie...
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja też mam podobny problem co do szkoły.. Tylko mnie bardziej interesuje polski i angielski. I cos pewnie z takich rzeczy wybiorę, może ejszcze jakaś historia czy WOS mi dojdzie... A sa dni otwarte niedługo to wszystko będzie jasne :) Nawet jutro mamy spotkanie z dyrektorami szkół to też się wszystkiego dowiemy :D
A Ty to idź najlepoej do jakiegos LO o profilach matematycznych czy jakie tam podałaś. Zobaczysz co Ci najbardziej będzie odpowiadać :)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
ja proponuje profil mendzersko-ekonomiczny ( o ile taki jest w poblizu) ja sie wybieram do takiej klasy no albo na farmaceutyczny. w menadzersko ekonomicznym jest poszeżona mata, historia, informatyka albo angielski
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Jeśli masz już wybierać jakąś klasę to pchaj się co sił do klasy z poszerzonymi przedmiotami ścisłymi, po humanie to możesz sobie iść na polonistykę, a później do szkoły uczyć upierdliwych, młodych ludzi... powodzenia.
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
Jeśli masz już wybierać jakąś klasę to pchaj się co sił do klasy z poszerzonymi przedmiotami ścisłymi, po humanie to możesz sobie iść na polonistykę, a później do szkoły uczyć upierdliwych, młodych ludzi... powodzenia.
dokladnie....po klasach humanistycznych praktycznie nie ma co robic....no jest prawo po ktorym trzeba miec znajomosci zeby gdzies pracowac
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
mała*czarna - mi chodzi o kasę państwa, nie Twoich rodziców, czyli strata państwa gdy wyjedziesz i będziesz robić na inne państwo... nvmd.


Dzięki za pocieszenie, że po humanistycznych niema co robić :) myślałem, że to właśnie trudniej będzie np. po takiej matmie, czy fizyce...


BTW ja też za bardzo w Polsce siebie nie widzę, ale chyba postaram się zostać, lub wyjechać na jakiś czas i wrócić.
 
Do góry