Jaki prezent dla chłopaka na urodziny?

Status
Zamknięty.

eq6

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mój chłopak za tydzień kończy 23 lata. Nie mam pomysłu co mogłabym mu kupić na urodziny.
Myślałam o jakiejś koszulce z nadrukiem nazwiska i cyferką, ale sama nie wiem. Jest fanem piłki nożnej. Doradzcie mi błagam bo to już w niedziele ;D
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
107
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ma jakąś ulubioną drużyne? Może by to troszkę ułatwiło sprawe :)
 
B

Blancos

Guest
To kup mu koszulkę jego ulubionego zespołu z nadrukiem jego imienia/nazwiska/ksywki i numerem 23...
Można coś takiego zamówić np. na tej stronie, ale zastrzegam, że tanie to nie jest:
http://www.iss-sport.pl/info,37

A w ogóle to podziwiam Twoją kreatywność... W końcu to Twój chłopak i to Ty powinnaś wiedzieć, co mu się spodoba, a nie my.
 

ania.szulc777

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Facetowi się kupuję markową wodę toaletową lub perfum
Dobry alkohol może byłby rozwiązaniem.
Koszulka to prezent dla chłopców poniżej 20 roku życia, przynajmniej tak uważam.
A najlepszym prezentem dla niego będziesz ty sama, trochę wyobraźni :)

Pozdrawiam
 

*KabaL*

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Może książka? Ja na swoje urodzin dostałem western "Prawdziwe Męstwo" - mogę polecić
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
107
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Tzn jeśli jest jakimś zapalonym fanem jakieś drużyny czy coś to na necie można zamówić wiele ciekawych rzeczy. Nie mówie tu o czapce, szaliku czy koszulce tylko jakiejś książce, albumie itp. Nie wiem co gość lubi bo generalnie niezbyt się na jego temat rozpisałaś... ;)
 

eq6

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam już :) Rękawice piłkarskie do bronienia kolega mi pomógł :p Więc post nieaktualny :)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
"Może książka?"
Eee tam, książkę to on już pewnie ma :D
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Punkt widzenia młodzieży, ze szczególną awersją do literatury, prawda?

EDIT: Sorry, nie zauważyłem, że "post nieaktualny".
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Ja od mojej dziewczyny dostałem (ale nie na urodziny - bez okazji) coś, co przypomina mi o Niej, gdy nie ma Jej w pobliżu :) i jest to najlepszy z możliwych prezentów. Pomyśl nad czymś takim.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
hmm, no nie ma co ukrywać, że książka to taki bezpieczny prezent, który nie powoduje skoków ciśnienia, w sam raz dla dziadków po 30-tce :D :D
 

*KabaL*

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Chyba że kupujesz kamasutrę albo coś w tym stylu :310:
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Moim zdaniem bardzo dobrym prezentem może być koszulka reprezentacji Polski z nazwiskiem chłopaka. Z tego co się orentuję, to na stroniw koszulki.com możesz zamówić coś takiego. Chłopak na pewno będzie zadowolony z tak oryginalnego prezentu.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ja bym kupiła coś, czego chłopak zawsze chciał, ale nigdy nie było okazji, żeby to nabyć.
Niedługo urodziny mojego przyjaciela, gadał coś ostatnio, że był w filharmonii i nie sądził, że Haydn może mieć takie spoko kawałki... Kupuję mu jego płytę :D
 
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
kurcze, to twój chłopak! :D przyjrzyj mu się i słuchaj czego potrzebuje. Jak nie to po prostu zapytaj, czy jest coś, co mu się podoba, czy masz probować sama trafić.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
To prawda, sama znasz go najlepiej i wiesz czy lubi sport, ksiażki czy wolałby coś sentymentalnego. Ja od siebie mogę zaproponować wspolne wasze zdjęcie w kryształowej statuetce; swojemu dałam (miał urodziny 1go maja) i teraz codziennie patrzy na nie i czyta dedykacje, która jest tam też umieszczona :) Miło mi się robi jak tak na niego patrzę :) Zobacz o czym mówię --->http://www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/111
 
Status
Zamknięty.
Do góry