Jaki prezent dla 4-latka?

awatar99

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam chrzesniakowi na 4 urodziny 2 zestawy lego (już te normalne, nie duplo) i miał zajęcie na cały nastepny dzień i bawi sie tym do dziś, i już zaznaczył ze na kolejne urodziny też chce klocki bo ma za mało troche :D
Znam tę manię na klocki, tyle że duplo. Bratanica za nimi przepada, a wieku 4 lat klocki jeszcze moga wiele nauczyć. Z Duplo jest wiele zestawów, myślę że taki 4-latek mógłby się interesować zestawem "moje pierwsze budowle" :D W zestawie są karty ze wzorami budowli i dziecko opierajac sie an takiej karcie bardzo rozwija wyobraźnię :D
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Ciekawym pomysłem jest porządna trójkołowa hulajnoga np. Razor- są teraz bardzo popularne...

7316411.jpg

Sam kupiłem dla mojego synka, tylko dwukołową bo jest troszeczkę starszy.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Może drewniane klocki? albo dużego pluszowego misia;), na ten wiek też są fajne gry edukacyjnę, nie ma to jak spędzenie razem z dzieckiem czasu i zabawa w grę połączona z nauką.

Polecam:),

Pozdrawiam, Światełko:)
 

Ajta

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Żadne pluszaki, 4latek to już duży chłopiec :tongue:

Ja proponuje:
-Rybki na magnes z wędką. Sadzasz chłopaka pzed miską z wodą, wrzucacie rybki i zaczyna się łowienie! Frajda niesamowita :)
-Tablica magnetyczna do bazgrania :)
- Tor samochodowy.. Im więcej autek, tuneli etc. tym lepiej! :tongue:
 

jukli

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
teraz w dobie wszystkich gimnastytk korekcyjnych i tym podobnych kupowałbym dzieciom wszystko co związane ze sportem - hulajnogi, akcesoria na rower i tak dalje....
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Zgadzam się z tym, że wszystko zalezy od tego ile chcesz wydać :) Bardzo często daje się też pieniądze...;p Mimo wszystko to dośc popularne podejście- kupią sobie to, czego akurat będa potrzebowali. Mnie osobiście podobają się srebrne grzechotki, cumelki bądź łyżeczki, na których można wygrawerować imie, datę...Sama chciałabym mieć taką pamiątkę :)

O jejku przepraszam!Źle przeczytałam..;p No tak..dziś piątek 13., ciezko zebrać myśli;p Sądziłam, ze chodzi o prezent na chrzest a tu jednak..chodzi o prezent dla dzieciaczka;p chrześniaka:)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja bym teraz jeszcze była za puzzlami dustronnymi z mojulubionybohater. Teraz jak kupicie tam za 50 zł to mozna dostać osłonki do auta gratis.
 
K

Klaudia192

Guest
4 latka to świetny wiek na intensywne rozwijanie logicznego myślenia u dzieci. Gdy mój synek miał tyle lat zachęcałam go do gier edukacyjnych, w sumie to nie trzeba było jakoś specjalnie go zachęcać, bo Mały chętnie sam w nie grał, wynika to z tego, że takie gry są kolorowe, pełne humoru, no i co ważne, dzieci nie zdają sobie sprawy z tego, że one uczą - dla nich jest to zabawa :) I bardzo dobrze. Mogę Wam nawet polecić fajny sklep, gdzie można kupić wiele takich gier za naprawdę małe pieniądze.
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Mój synek jest bardzo zadowolony ze swojej hulajnogi. Ktoś słusznie zauważył, że warto w dobie gimastyk korekcyjnych kupować takie prezenty.

Siostrzenicy kupiłem hulajnogę mini micro, jest juz przeznaczona nawet od dwóch lat
 
A

annabela

Guest
Hulajnoga jak najbardziej, szczególnie na letnie popołudnia. Ale Lego Duplo i jakis zestaw fajny czemu nie:) swoją drogą nie wiecie w jakich cenach może być LD z Kubusiem Puchatkiem??
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja widziałam ostatnio fajną serię COBI z rycerzami itp. Nawet wprowadzili coś identycznego jak playmobile takie zestawy ze zwierzatkami i figurkami małymi
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Hulajnoga jak najbardziej, szczególnie na letnie popołudnia.

Moja siostrzenica jest bardzo zadowolona, skubana jeździ na niej bardzo szybko, trzeba uważać żeby jej się nic nie stało ;-) zostawiła rower i śmiga samodzielnie ponad godzinę dziennie!
 

Johny13

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hulajnogi to świetna sprawa, sam będac dieckiem lubiłem wszystkie zabawki dzięki którym mogłem się przemieszczać - rower, hulajnoga, deskorolka. Dla młodszych dzieci dobre są jeździki - ten sklep ma bardzo dobrą ofertę, warto kupić takijeździk by sprawić radość dziecku.
 

lolek130

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
wszystkie znajome mi 4 latki lubią klocki lego lub inne, ciastolinę, układanki lub samochodziki najchętniej te z "autek"
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Te klocki wyżej podane wyglądają fajnie, mogą się sprawdzic moim zdaniem dla 4-latka :))
 
K

kabol

Guest
Może po prostu ciuszki dziecięce? Przynajmniej będzie to coś przydatnego na 100%
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No ciuszki z praktycznego punktu widzenia dla urwisa to zawsze dobry prezent. To też zależy czy mówimy o prezentach dla swoich dzieci czy kupujemy coś innym dzieciom w rodzinie :)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
też mam problem z prezentem dla 4-latka. kupiłam już film, zgodnie z zainteresowaniami malucha - kocha epokę lodowcową, tylko to trochę mało i chciałabym dokupić coś jeszcze, najlepiej związanego z filmem. orientujecie się, czy może znajdę gdzieś jakieś gry albo pluszaki związane z epoką?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja też się na jakąś bajkę szykuję, Epoki już ma, ale w grudniu ma chyba wyjść Madagascar 3 i to bankowo będzie pod choinką u dzieciaków :)
 

Gusia700

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
tymbarczki83 napisał:
A może takie coś dwa w jednym. Sam zastanawiam sie nad zakupem.
samochod_krzeselko.jpg

Dziecko śmiga, rozwija nóżki a jak się zmęczy przekręcamy i mamy kołyskę :D
Niezły patent! :D
Gdzie można kupić takie drewniane autko - kołyskę ??? Nigdzie nie mogę czegoś takiego znaleźć, jak i gdzie szukać???
 
Do góry