jaki podręcznik kupić?

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
No na uczelni to pisze, popatrz lepiej, abyś potem się nie zdziwił :)
nie zdziwię się-w szkole jest ulotka z uczelni-nie martw sie o mnie nie bede zdziwiony

taka jestes uczona a nie dociera do Ciebie ze na taki kierunek jak technika rolnicza nie trzeba biologi? to tak samo jak by ci biologia była potrzeba na polibude na budowe maszyn!
 

emilcia_p

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
A ja kończę LO teraz i zdaję maturę rozszerzoną z bio.

Gorąco polecam podrecznik Operonu, poza tym PWNu. Jest on bardzo rozbudowany i w sam raz na rozszerzoną maturę. Do tego radze zaopatrzyc się w vademecum NOWEJ ERy, ABC Golinowskiego i oczywiście Operonu (schematy z niego sa na amturze). I z takim zestawem ksiazek matura wasza:)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
no tez polecam vademecum z operonu i w ogole operon jest dosc spoko napisany ;p
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no tez polecam vademecum z operonu i w ogole operon jest dosc spoko napisany ;p

Wedlug mojego nauczyciela biologii vademecum zawiera sporo bledow w co akurat jestem w stanie uwierzyc bo jest to dosc kompetentny nauczyciel, niestety musze uwieryc bo sam nie jestem dobry z bio, ale jakby popatrzec na inne ksiazki operonu na tematy w ktorych mam jakies obeznanie to tez mozna dostrzec sporo bledow.
 
H

Haan

Guest
mam kumpla na Akademii Rolniczej, skończył mechatronikę, a podręcznik do biologii to chyba tylko na wystawie widział:) Także to pewnie zależy od uczelni. Co do książki z Operonu - miałam podręcznik do historii i biologii właśnie z tego wydawnictwa. Historia była okropna, fakt na fakcie, w dodatku z błędami. Za to biologia wg była bardzo dorbze wyłożona, także polecam. W ogóle mówiąc o maturze (swoją mam za sobą) poradzić mogę arkusze egzaminacyjne i informatory - jak poczytacie czego wymagają i do tego przerobicie parę testów to nic was nie zaskoczy:) Wiem, że te książki nie są najtańsze, ale to właśnie dlatego, że przydatne:) W internecie można znaleźć często tańsze niż w księgarniach tradycyjnych, ja np. zaopatrzyłam się w arkusze z WOSu i polskiego na selkar.pl - polecam tę technikę, zdało się trzy rozszerzone egzaminy :D
 
Do góry