Jaki Perfum Najlepszy Na Uwodzenie ,ladny Oraz Trwaly Efekt?

k0wal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
ostatnio odkrylem faberge BRUT - zielony - chyba tylko taki jest:) spryskac szyje a jesli przy pierwszej rozmowie laska nie zapyta sie co to jest tzn ze jest gejem :]
pzdr
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Moim zdaniem jest tak, że każdy musi dobrać odpowiedni dla siebie zapach... Bo nie do każdego wszystko pasuje.
Zapach jest więc jak najbardziej sprawą indywidualną.
perfum pachnie zawsze tak samo, ale w zestawieniu z inną osobą może nie dawać odpowiedniego efektu
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Czapek masz racje do tego dochodzi tez zapach naszego ciala dlatego ten sam perfum na 2 osobach pachnie zupelnie inaczej. Mexx Ice Touch jest chyba perfumem ktory najbardziej podobnie pachnie na roznych osobach ale to przez jego swiezosc.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
W jednym z numerów Mens Health był taki test na perfumy dla Ciebie, ale nie chce mi się go przytaczać.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Słyszałem o perfumach z domieszką zapachu spalin samochodowych albo dymu z papierosów...
To mogłoby być ciekawe - postaram się kiedyś wypróbować.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
heh tez o tym slyszalem a czesc z nut zapachowych w perfumach pozyskiwana jest z feromonow i wydzielin z gruczolow zwierzat


A ja po kolejnych zakupach tym razem Armani White i Mexx Man ^_^
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
czytałem, że ważnym składnikiem jest kora drzewa cedrowego, które działa jak afrodyzjak.
 

Hypno

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Hmm... Miałem Mexxa Man był całkiem spoko ale teraz używam Lancome Hypnosse :) i jest naprawdę trwały ( na kobietach go jeszcze nie sprawdzałem :) )
 

zyziek

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
1. pierre cardin emotion
2. tom tailor speedlife
3. puma niebieska ;D
osobiście polecam ;]
 

seren's

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Preferuję tylko jedną markę calvin klein dwa moje ulubione i najładniejsze zapachy to "be" (dla niego i dla niej, są uniwersalne, zawsze mozesz namówić siostrę na ich kupno :D), "eternity" najlepsze męskie perfumy (moim zdaniem).
 

ruski

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
LBN
Nie: "Puma NIEBIESKA" tylko "Puma Flowing" - za:cenzura:iaszcza, moja ulubiona...ma taki obezwładniający zapach który najzwyczajniej upaja, działa na dziewczyny jak nic, wszystkie zaczynają wąchać jak tylko się zbliżę:p Ogólnie wszystkie Pumy są świetne. Teraz próbuje Puma Create...
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
"Puma NIEBIESKA" tylko "Puma Flowing" oh sory Ruski ja ją tylko wącham :p Mój ją ma i powiem że masz racje :p
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ostatnio ciągle używam Antonio Banderas - Blue Seduction. Bardzo fajny zapach, polecam :)
 

Pan_PrezeS

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Gorąco polecam Puma Flowing. Zapach jest po prostu.. poezja :))) mi się podoba, a czy dziewczynom również? hm.. wypróbujcie... :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
świetny jest adidas Urban Spice, uwielbiam ten zapach na moim facecie, koszt okolo 60zł za 100ml
 

darus.ste

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Calvin Klein "euphoria" men -wypaśna perfumka (oczywiście orginał)
 
Do góry