Jaki kolor cienie do powiek

Ania3006

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Jaki Waszym zdaniem kolor cieni do powiek pasuje do brązowych oczu :question: Proszę o sugestie ;)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Kawa z mlekiem ;),Złoty jak Asia zauważyła,Może coś z różu

=============

Czarna edytowałam wszystko ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
do brazowych oczu podobaja mi sie najrozniejsze odcienie brazu, zlota.. pasuje prawie wszystko :D to tez zalezy od twojego gustu i do czego ;)(jakich ubran etc. )
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mi tez sie wydaje ze braz pasuje, i wogole np. zloty kolor, na pewno nie niebieski,
a poza tym, to czytalam,ze nie bierze sie takiego koloru cienia, jaki sie ma kolor oczu, czyli np. do niebieskihc oczek nie pasuje niebieski cien..
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
hmm.. turkus, śliwkowy, brzoskwiniowy, róż, granatowy, błękit
no właśnie kiedyś było tak, że do zielonych zielony, niebieskich niebieski
moim zdaniem do zielonych pasuje, róż, brąz, fiolet (chyba, że ma się cienie to staną się jeszcze bardziej widoczne), szary
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
O tak, szary tez bardzo fajnie wyglada do zielonych oczu :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja mma taki kolorek oczy brazowo zielone i najczesciej sie na niebiesko maluje bo mi pasuje :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A do takich niebieskich ale o takim raczej zimnym odcieniu?
Bo jak dla mnie to jak bym sie nie pomalowała to wyglądam jakbym miała oczy podbite :) Takie mam jakieś wrażenie :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
kocurekola- mam taki sam problem, mam ciemnoniebieskie oczy, raczej o takim zimnym/chlodnym odcieniu i tez jak bym sobie nie pomalowala, to wyglada to, jakbym miala podbite :D dlatego cieniami sie nie maluje, czasami tylko delikatnym bezowym.. to wtedy jako tako wylada :p
 

OnaCzyliJa

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
domek ;]
ja mam piwne oczy i używam brązowych i złotych cieni, czasem użyję lekkiego rożu, ale to bardzo rzadko...
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
najlepszy cien do powiek jaki znam to Rimmel ,odcień bodajże 022,jasny,uniwersalny,pasuje każdemu,trzyma się długo,ładnie się błyszczy na powiekach i jest w miarę tani (ok 11 zł).
ja nie lubię jak mam takie jasne oko,więc zawsze maluję czarne kreski wywinięte w zewnętrznym kąciku oka :]
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
A do takich niebieskich ale o takim raczej zimnym odcieniu?
Bo jak dla mnie to jak bym sie nie pomalowała to wyglądam jakbym miała oczy podbite :) Takie mam jakieś wrażenie :)
Ja bym Ci radziła taki błękit jasny, a jeśli nie to może połyskujący róż ? ?
Albo prełowy, coś takie jasne, bo jeśli cały czas wygląda jakbyś miałą oczy podbite to lepiej rozjaśnic spojrzenie.
I jeśli juz pomalujesz oczka cieniami, to w kąciku rozetrzyj odrobinkę jasnego , białego, prełowego cienia, bo to doda Twojemu spojrzeinu jaśnośc i będą przykłuwały uwagę.
To tyle ode mnie ;p
 
Do góry