Jaki Fryz/utrwalanie/pielegnacja

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
Mam już jak na moje oko długie włosy, (około 13-14 cm) i kiedy wychodzę z domu wiatr strasznie mi je rozwiewa i dosłownie rozwala =/ a mam naturalnie falowane (nie używałem jeszcze nigdy prostownicy) więc efekt się jeszcze bardziej pogarsza bo przez to zaczynają się kręcić.

Moje pytanie jest takie, czy jest jakiś lakier do lub coś innego co pozwoliło by utrzymać te włosy na miejscu, ale zarazem żeby ich nie posklejało jak klejem i żeby po jego zastosowaniu włosy nie wyglądały jakby były posklejane oraz jakby były przetłuszczone ?

mam takie wlosy jak kolega i potrzebuje rady w tym samym kierunku...
gora prosta... boki i tyly(za szyje) wyginaja sie na zewnatrz pofalowane a grzywka robi fale i puszy sie na zewnatrz...
wymyslilem jeden sposob... gdy mam czas to kapie sie przed wyjsciem z domu i nie czesze wlosow, ani niczym nie susze, wtedy robi sie fajna czuprynka z falowano-kreconymi wloskami xP
niestety od 2 miechow uzywam prostownicy bo jak wstane rano i sie spiesze to wlosow nieda sie niczym innym ullozyc... szampony i odzywki wogole nie dzialaja...
teraz stanowczo NIEPOLECAM prostownicy... zaczely mi sie rozdwajac koncowki i wlosy robia sie jak siano, a przy tej dlugosci wlosow musze stosowac duze ilosci ... niestety czasem wygladam jak w helmie...

szukam jakiejs fajnej fryzury... najlepiej z grzywka i niekoniecznie z prostymi wlosami bo to nigdy sie nieuda... co moge zrobic z moja niezadbana czupryna? czy jakies przezedzenie i skrocenie koncowek bedzie dobrym pomyslem? jakich kosmetykow uzywac?

Prosze o pilna pomoc...

POZDRAWIAM
 

Attachments

  • 111aaa.jpg
    111aaa.jpg
    214,5 KB · Wyświetleń: 74
  • Zdj_cia_0036.jpg
    Zdj_cia_0036.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 84

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Hm, skróć i wycieniuj tył i boki, grzywkę wycieniuj i tylko ją prostuj. Swoją drogą - kojarzę Cię z widzenia ze szkoły, znaczy już mojej byłej szkoły, lawl :D
 

Patryczak

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Świony (śląsk; Świętochłowice)
No bo trafić na dobrego fryzjera, który zrobi taką fryzurę, jaką chcesz, to akurat trzeba mieć szczęście :p No z Kochana :D


Hih ja bylem u babki na zgodzie... niepamietam ulicy... za przystankiem autobusowym... i nie zrozumiala tak jak powinna xP znasz moze jakiegos w naszej okolicy dobrego obcinacza? x]
ten swiat maly xP
 
Do góry