Jaki film wybrać na randkę?

Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
nosterious większość nie znaczy wszyscy, a jak trafi akurat na taką, która tego nie lubi, to co?
Jejku tu takie dywagacje, jakby zapytanie się jej jakie gatunki preferuje było mego trudnym zadaniem ^_^
 

~•~Shivvy~•~

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Miasto
Timor Wschodni
Do wszystkich facetów bojących się zapytać dziewczyny jakie filmy lubi oglądać: Nie róbcie tego błędu, który popełniłem jako nastolatek. Wybierając film nie przypadający do gustu ani wam ani jej, może się przykro skończyć. Doświadczyłem tego na własnej skórze, wybierając w kinie melodramat. W połowie filmu wyszła do "toalety", ja musiałem jakoś... przysnąć (film był nieciekawy - zdarza się... :lol: ) a gdy się obudziłem, jeszcze nie wróciła... jak się potem okazało, toaletę to ona tylko minęła... Od tamtej pory twarda zasada: "na co masz ochotę, kochanie?" :)
 

kamaho

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Horrory są oklepane :) Ja stawiam zawsze na filmy, które rozczulają nawet najtwardsze osoby takie jak np. Skazani na Shawsank, Zieloną Milę.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Zielona Mila to świetny film. Jeśli dziewczyna gustuje w tego rodzaju filmach - na randkę w sam raz. A, że jest akurat długi, według mnie nie ma nic do rzeczy, to akurat może być zaletą jeśli zostanie odpowiednio rozegrane :D
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Francuski? Przykładowo "Wakacje pana Hulot" albo "Milczenie jest złotem"
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Hmm najlepszy film na randkę? Na pierwszą randkę wybierzcie się do kina na jakąś romantyczna komedie, albo dramat. Filmy akcji, horrory zostaw na wypady z kumplami :)

P.S. A oto mój wybór na dzisiejszy wieczór "Przepis na miłość" w reżyserii Jean-Pierre Amerisa. Przeczytałam jego ciekawą recenzje. Jeśli podobnie jak ja, masz problem z doborem ciekawego filmu to szukaj recenzji na różnego rodzajach stronach internetowych. Ale jeżeli wybierzesz mało ciekawy film to nic wielkiego się nie stanie, trochę się tylko razem ponudzicie;) Ale żeby do tego nie dopuścić zapytaj dziewczynę, może ma ochotę pójść na jakiś konkretny film albo chociaż gatunek;) Rozmowa zawsze ułatwia sprawę ;)
 
B

Blancos

Guest
@Soso - ostrzeżenie (pisanie posta pod postem). Dodatkowo pozwoliłem sobie usunąć reklamę strony - myślę, że autor da radę znaleźć recenzję tego filmu samodzielnie.
 
Do góry