Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Ted - średniawa ta komedia. Niektóre żarty przesadzone. 5/10


Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie, Przed świtem - part 1, 2 - byłam na nocnym maratonie w kinie ;) Najnowsza część bardzo dobra, chyba najlepsza jeśli chodzi o grę aktorską, i te jęki widzów niewtajemniczonych w zakończenie (tych, którzy książek nie czytali) przy finałowej scenie... :lol:
Mnie się również bardzo podobała ostatnia część :) Co do reakcji widzów w kinie to masz racje. Po scenie walki było wielkie "uuuu" :lol: Swoją drogą gdy ta cała scena się zaczęła to zastanawiałam się o co chodzi.... Przecież w książce było inaczej :D
Film polecam jak ktoś takie lubi. Za to nie rozumiem ludzi, których nie interesuje cała Saga a mimo to idą do kina z założeniem, że tego nie polubią i oglądają tylko po to by potem przekrzykiwać się w internecie jaki to szajs :mruga: Ja dam 8/10 a co! ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Właśnie do końca nie pamiętam zakończenia książki, bo już dawno czytałam, ale w miarę chyba się zgadzało... :)
Śmieszy mnie takie 'hejtowanie' Sagi, jak komuś się nie podoba, to niech po prostu nie ogląda, po co głupio komentować i wyśmiewać się z tych, którym się podoba, szkoda czasu i klawiatury ;)

Bóg zemsty - film akcji z Nicolasem Cage'em, chociaż końcówka była strasznie głupia (nie napiszę dlaczego, bo to spoiler będzie), to ogólnie dobrze się oglądało, więc 7/10
Super 8 - nastolatkowie są świadkami wypadku, w wyniku którego taki fajny potworek-kosmita wydostaje się na wolność ;) 6/10
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Przed świtem (2) - podobał mi się i nie żałuję, że poszłam na to do kina ;) fajnie, że dodali te sceny bo inaczej film byłby trochę nudny i przegadany :) Chociaż w pierwszym momencie sobie pomyślałam "co jest kur..?" :D Ale szybko się domyśliłam o co chodzi :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
American Pie: Zjazd absolwentów - 8/10
Iron Sky - liczyłam na coś chociaż trochę lepszego, 3/10
Excision - połączenie dramatu psychologicznego z groteską filmową i elementami horroru, dobra końcówka. 7/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Sinister (2012)- pozytywnie zaskoczony. Jak na mieszankę thrilleru i horroru, to jest lepiej niż dobrze, choć szczerze mówiąc fabuła jest trochę przewidywalna. Ale ta muzyka... klimat jest. 8/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
5 centymetrów na sekundę - 8/10
Margaret - 5/10
 

shtruks

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Karla - Fajny thiller, o parze zbrodniarzy działających na terenie Kanady. Film jest oparty na faktach autentycznych.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Kronika - trójka nastolatków zyskuje nadprzyrodzone moce. 7/10
Inny (2010) - lekarz otrzymuje dar uzdrawiania. 5/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Kruk. Zagadka zbrodni - thriller z Edgarem Allanem Poe w roli głównej :) 8/10
Red Rock West - 8/10
Ciemna strona miasta - 9/10
Adaptacja - 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Twoja stara. Baśń - 5/10
Osiem milimetrów - kolejny dobry film z Cage'em. 8/10
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Wprawdzie ten film widziałam kilka razy, ale zawsze chętnie go oglądam, podobnie jak Kevina. Chodzi mi o polską komedię obyczajową pt." Komedia małżeńska" z Ewą Kasprzyk i Janem Englertem w rolach głównych. Zresztą to mój ulubiony aktor,może dlatego tak ten film lubię.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Nietykalni (Intouchables) 2011 - co tu dużo pisać... ryczałem jak bóbr, a to już coś znaczy, bo zdarza się u mnie niezwykle rzadko. Polecam, 9/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Człowiek widmo - 7/10
Dziedzictwo Bourne'a - 7/10
 
Do góry