Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Motyl i skafander - 8/10
Kobieta bez głowy - strasznie nudny... po opisie spodziewałam się czegoś lepszego, 1/10
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Hooligans - jakoś nie miałam okazji obejrzeć wcześniej. Generalnie bardzo mi się podobał :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Dyktator - jeżeli ktoś trawił Borata i Bruna to napewno nie zawiedzie się na Dyktatorze
Hunger Games - Całkiem niezłe, rzeź okraszona całkiem niezgorszą fabułą, nie mogę porównać do wersji książkowej ponieważ nie czytałem :p
Safe House - przyzwoity film akcji pokroju serii Bournea ze standardowymi zabiegami kinowymi ala Mission Impossible
Mission Impossible Ghost Protocol - dawno nie widziałem takiego natężenia bzdetu na milisekunde....
John Carter - średnia gra aktorów a cała historia bardzo próbuje być drugim Avatarem jednak sama cena biletów na wersje 3D nie sprawi tego że ten film będzie tak samo wyjątkowy jak dzieło Camerona...
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
z tą różnicą, że Carter to kino familijne ;) i jest to ekranizacja pierwowzoru avatara i paru innych ;)
Ja ostatnio "miasto rozstan" - polecam
 

Nysha

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Wczoraj widziałam Kontrabandę. Nie spodziewałam się wiele po tym filmie, a zostałam mile zaskoczona. Spodobał mi się i nawet mimo kolejnego happy endu jestem zadowolona, że dałam sie na niego namówić. Niby taki typowy, a jednak wciągający.
 

yaano86

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja ostatnio oglądałem Eksperyment - film trochę ryje banię, ale ogólnie dobry
 

CurlyKarolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
21 Jump Street - bardzo na niego czekałam i się nie zawiodłam, jedna z lepszych komedii jakie ostatnio widziałam. Super dodatek to 3 postacie z oryginalnego serialu :)
 

Francisca

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ja ostatnio w kinie byłam na "Pirania 3DD" . Nie dowiadywałam się o czym jest iitd. więc uznałam , że to kontynuacja horroru. Jakaż była moja mina gdy okazało się iż to kompletna klapa- parodia horroru. Wyszłam w trakcie bo to nawet nie było zabawne. Nienawidzę tych angielskich 'parodii'... Jeszcze żadna nie przypadła mi do gustu. Czy jest ktoś kto to w ogóle 'kupuje'??
 
M

MacaN

Guest
iron sky - nie wiem, co o tym sądzić. Dało się przeżyć i jakoś obejrzeć, ale film wg. mnie byłby absolutnym HITEM, gdyby ten pomysł wykorzystano nie do zrobienia komedii a do zrobienia porządnego filmu si-fi. Scena rodem wzięta z " upadku " była żałosna, a wybielanie murzyna to też lekka przesada, no i te wszystkie świetne statki które doleciały na księżyc w przeciągu paru min. hehe :D

Film ogólnie oceniam w skali 1-10 na 5 punktów, głównie punkty odejmuję za to, że spierniczyli taki fajny pomysł na rzecz takiego badziewia.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Hero - film piękny wizualnie, ten ogrom barw, niesamowitych zdjęć itp. tak mnie zachwycił, że przyznam szczerze fabuła zeszła na dalszy plan. A sceny walki... hmm... widowiskowe, chyba tak najlepiej można to określić ;) Pewnie nie każdemu się ten film spodoba (zwłaszcza jak ktoś lubi realistycznie wyglądające walki), ale ja byłam zauroczona :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wtajemniczenie (1996) - 7/10
My Girlfriend is an Agent - koreański film akcji/komedia o szpiegach, bardzo mi się podobał :) 9/10
Niesamowity Spider-Man - 10/10 :D
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Czerwony smok" - przeciętny 5/10
"Egzorcysta" - będąc dzieckiem film wydawał się piekielnie straszny, dziś już nie bardzo :) 5/10
"Braveheart - Waleczne Serce" - mam dziwną słabość do tego filmu... 8/10
"Transformers" - zupełnie nie w moim typie 3/10
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
"Bitwa o Czarnobyl" najlepszy dokument jaki oglądałem, daje do myślenia. Powinny go oglądać wszystkie głowy kazdego państwa i pomyśleć razem o ptzyszłosci!
 
Do góry