Jaki film ostatnio zobaczyliście?

TheRiddler

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
2
Mroczny Ryczerz-Świetna opowieść o Batmanie.Mnośtwo akcji jak na film o superbohaterze przystało.Genialna gra Heatha Ledgrera jako Joker.Joker był świetny.Najlepsze teksty wg mnie to:,,A myślałem że to moje żarty nie są śmieszne'' , ,,Skąd taka powaga?'' Czym my się od ciebie różnimy?Ja nie nosze ochraniaczy hokejowych''.Najbardziej mi się podobały sceny jak joker i jogo banda włamują się do banku,scenaz sobowtórami batmana,finałowe starcie i scena gdy joker próbując zestrzelić Denta korzystając z różnych broni.

10/10 Polecam wsztystkim fanom Batmana i nie tylko. :eek:k:
 

totylkoja2

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja polecam film "Cisza". Premiera za kilka dni, ale ja miałem już przyjemność obejrzenia tego filmu.

Scenariusz i reżyseria: Boran Bo Odar
Historia oparta na powieści Jana Costina Wagnera „Milczenie” (wyd. Akcent)
Zdjęcia: Nikolaus Summerer
Producent: Joerg Schultze, Frank Evers, Florian Schneider, Maren Luethje
Muzyka: Pas de Deux Kris Steininger, Michael Kamm
Montaż: Robert Rzesacz

Obsada:

Urlich Thomsen jako Peer Sommer
Wotan Wilke Moehrig jako Timo Friedrich
Katrin Sass jako Elena Lange
Burghart Klaussner jako Krischan Mittich
Sebastian Blomberg jako David Jahn

OPIS:

Rower znaleziony w polu pszenicy. Zaginiona dziewczyna. Historia lubi się powtarzać? 23 lata wcześniej znaleziono dokładnie w tym samym miejscu zamordowaną i zgwałconą Pię. Czy to samo teraz stało się z trzynastoletnią Sinikką? Krischan, emerytowany policjant, który prowadził śledztwo przed laty, jest przekonany, że sprawy są połączone. Wtedy nie udało mu się złapać mordercy. Tym razem on i jego młodszy kolega David są jeszcze bardziej zdeterminowani, żeby doprowadzić winnego przed sąd.

Podczas gdy rodzice Sinikki są pogrążeni w agonalnym cierpieniu powodowanym przez niepewność i ciągłe wyczekiwanie, los ich córki rozgrzebuje nieco już zabliźnione rany w matce pierwszej ofiary. Ma ona przeczucie, że gość przebywający w jej domu – miły młody człowiek, żonaty i z dwójką dzieci – jest mordercą Pii. Dzień mija, z nieba na modne domki leje się żar a z precyzją budowany świat mieszkańców zaczyna się walić.

Oficjalny polski trailer można zobaczy tutaj
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
The Box- thriller; duży potencjał, ale czegoś zabrakło, jak dla mnie przekombinowana fabuła. 5/10

A perfect Getaway- thriller o turystach na wyspie; dobrze się oglądało, ale trochę za szybki punkt kulminacyjny i takie wodzenie widza za nos :niepewny: 7,5/10

Resident Evil: Afterlife- niestety za dużo "łubudu", za mało napięcia. Dobry soundtrack. 7/10
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ostatnio oglądnąłem Jestem Numerem Cztery. Według film to jakaś denka masakra, strata prawie 2h, na bezproduktywne patrzenie się w ekran. Film może i koncepcje miał ciekawą ale wykonanie banalne... Efekty specjalne są za bardzo wybujałe. Dlatego jesli bym miał go oceniać otrzymał by 4 na 10pkt.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Obejrzałam w końcu tą słynną Salę samobójców. Niby piszą, że to taki dobry film....czy ja wiem, niczym mnie nie zaskoczył a nie nie zaciekawił ale to tylko moje zdanie
mruga.gif
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
13 game sayawng (13 beloved)- thriller psychologiczny. Człowiek wkręca się w grę o dużą stawkę finansową, wykonując instrukcje otrzymywane telefonicznie. Ciekawy pomysł, 8,5/10
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Francuski pocałunek - Dobra polska komedia z 2006roku. Śmieszna historyjka, a jakby prawdziwa. Za to zakończenie powala na kolana. 8/10

Bieguny Śmierci - słaby film amerykański o przebiegunowaniu ziemi. Słabe efekty specjalne, scenariusz też banalny, a gra aktorów przeciętna. 4/10
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze nie widziałam ale chciałam napisac o filmie, na który jestem bardzo nakręcona. Ostatnio będąc w kinie na "Kocham Cię od tak dawna" (btw. bardzo polecam) zobaczyłam zwiastun filmu, który ma wkrótce wejść do kin w Polsce - film Almodovara "Skóra, w której żyję" z Banderasem. Wygląda na to, że będzie to produkcja zupełnie odmienna od dotychczasowych almodorovskich filmów... ciekawa jestem bardzo :D
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
"Sala samobójców" - interesujący film, polecam :)


też to widziałam i nie powiem że film jest zły ale... no nie zachwycił mnie. wykonanie ekstra i to że to polska produkcja też napawa mnie dumą ale jednak temat jest trochę oklepany... tak 8/10 :p

Również ostatnio oglądałam "Sale samobójców" i muszę przyznać, że film jest bardzo dobry. Nie jest to proste kino, daje do myślenia, wyzwala emocje. LordAranea - temat oklepany? zastanawiające. Daję 9/10. POLECAM!!!
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Nie przepadam za filmami fantastycznymi...ale ten,który oglądałam przedwczoraj...podobał mi się... :)
Tytuł filmu,to ,,Częstotliwość,,

http://www.youtube.com/watch?v=trIMt9mZIdU

:)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Dwunastu gniewnych ludzi rewelacja, wgniotło mnie w fotel.

I co jest w tym niepozornym filmie takiego niezwykłego? Nawet najwięksi sceptycy często przy nim wymiękają. Szczerze mówiąc - mi nie udało się odpowiedzieć na to pytanie.
Dlaczego tak pasjonująca jest ta - zupełnie nie znana wszak widzowi historia? Dlaczego ten czarno biały film bez akcji tak wciąga? Pewnna osoba któa widziała ten film stwierdziła - a co mnie obchodzi czy oskarżony jest winien, czy nie. Przecież nawet go nie poznajemy. Racja - jest to mi zupełnie obojętne. Co więc sprawia, że finał tej historii nie jest mi obojętny, przeciwnie do większosci nowomodnych filmów kryminalnych?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Adam, właśnie to samo zapytywałem się po seansie: przecież gdybym opowiedział taką fabułę komuś, kto nie oglądał filmu, miałby prawo uznać go za nudny. Po prostu ma w sobie coś nieuchwytnego.
 
Do góry