Jaki film ostatnio zobaczyliście?

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Plac Zbawiciela - dość ciekawy obraz polskiej, biednej rodziny, smutny i przejmujący . 9/ 10 .

horor Naznaczony też oglądałam i oceniam go na 8 na 10, dość trzymający w napięciu , nieżla gra aktorska , ciekawa fabuła, tylko zakończenie lipne dla mnie.


Huśtawka - polski film o mężu, który zdradza żonę. Ma on też dziecko. TYtuł Huśtawka sugeruje jego huśtawkę uczuć i niewiedzę , którą z nich wybrać. Przerażający obraz , aczkolwiek ciekawy o tym jak można wiele zła wyrządzić drugiemu człowiekowi i ukazujący temat zawsze na topie, - zdrady, największego ohydztwa jakiego można ukochanej osobie wyrządzić wg mnie.
 

Jaśko24

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem Bogiem jak dla mnie świetny film dobra ujęcia ciekawy scenariusz i świetna gra.
Dla osób lubiących zagadkowe kino spokojnej akcji to naprawdę dobry film.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Mi zapadł w pamięć ostatnio "Bez mojej zgody" o dziewczynce, która urodziła się z próbówki tylko po to, by przedłużyć życie swojej walczącej z białaczką siostrze. Jest takim chodzącym magazynem organów na wymianę. Dziewczyna zaczyna się jednak buntować.
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Ostatnim widzianym przeze mnie filmem był Iluzjonista. Film oceniam jako dobry, takie 4+. Podobała mi się fabuła,kostiumy. Dopracowany w szczegółach,co jednak dość rzadko się zdarza. Akcja mogłaby być bardziej wartka ale i tak polecam ten film:)
 

RyszardP

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Amores perros - http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=6411

Polecam mocny film
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Resident Evil Afterlife - Porażka. Początek i koniec "przefajniony" , środek z kolei nudny. Survivalowy klimat trzeciej części zupełnie się ulotnił.

Noc żywych trupów (1990) - Niezły choć nielogiczny. Zombie nie potrafią biegać tylko kulawo chodzą, bohaterowie zostają w domu zamiast uciekać co jest po prostu głupie.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Mi zapadł w pamięć ostatnio "Bez mojej zgody" o dziewczynce, która urodziła się z próbówki tylko po to, by przedłużyć życie swojej walczącej z białaczką siostrze. Jest takim chodzącym magazynem organów na wymianę. Dziewczyna zaczyna się jednak buntować.
Ja też go widziałam... Jak dla mnie bardzo dobry. Polecam :)

Huśtawka - polski film o mężu, który zdradza żonę. Ma on też dziecko. TYtuł Huśtawka sugeruje jego huśtawkę uczuć i niewiedzę , którą z nich wybrać. Przerażający obraz , aczkolwiek ciekawy o tym jak można wiele zła wyrządzić drugiemu człowiekowi i ukazujący temat zawsze na topie, - zdrady, największego ohydztwa jakiego można ukochanej osobie wyrządzić wg mnie.
Tytuł adekwatny, bo facet faktycznie bardzo niezdecydowany... Moja ocena 7/10 :)
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Paul - Fani UFO z Anglii jadą na konwent do USA, w pewnym momencie poznają Paula, kosmitę który potrzebuje pomocy. Paul jest świetnie animowany, mimika jego twarzy, kwestie które wypowiada - mistrzostwo. Polecam, jedna ze śmieszniejszych komedii jakie ostatnio widziałem.
 

108

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Żelazny Rycerz - historia templariusza pragnącego zwolnienia z reguły zakonu, który w burzliwych czasach panowania Jana Bez Ziemi (XIII wiek) zostaje zmuszony do podjęcia walki. Nie wydaje mi się, aby 20 osób było w stanie obronić twierdzę Rochester, ponadto pojawia się kilka ahistorycznych nieścisłości (Danowie praktykujący pogaństwo w XIII wieku np.), mimo to uważam, że nie straciłem tych dwóch godzin. Niezły film.

Czarna Śmierć - coś na skraju filmu pseudohistorycznego/fantasy/dramatu. Opowiada historię młodego kleryka, który opuszcza zakon, aby wskazać drogę do wyizolowanej wioski grupie oprawców i rycerzy poszukujących czarownic. Wszystko to w XIV wieku, kiedy wybuchła pandemia dżumy. Jest trochę mniej historyczny, jak film powyżej, ale też mi się podobał.

Solomon Cane - jak ktoś lubi filmy w klimacie "Van Helsinga" to mu się spodoba.
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
w ten weeken była na Kac Vegas 2. film świetny, tak samo zresztą jak jedynka. ubaiłam się, pośmiałam, zdecydowanie warto było pójść. gorąca go polecam wszystkim na poprawę humoru w tak pohmurne dni jak dziś :]
 

desertrose

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
27
w ten weeken była na Kac Vegas 2. film świetny, tak samo zresztą jak jedynka. ubaiłam się, pośmiałam, zdecydowanie warto było pójść. gorąca go polecam wszystkim na poprawę humoru w tak pohmurne dni jak dziś :]
Też na tym byłam i mogę powiedzieć, że film owszem, zabawny, jedynce dorównał, ale liczyłam na coś lepszego. Trzeba przyznać, że jedynka wysoko zawiesiła poprzeczkę.

też widziałam ten film. Bardzo mi się podobał :)
Mam ten film i tak się do niego zabieram, zabieram i zabrać się nie mogę :) a wydaje mi się, że będę do niego potrzebowała kilku opakowań chusteczek...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Cena prawdy/Nothing But The Truth - film oparty na autentycznych wydarzeniach, opowiadający o dziennikarce politycznej, która po publikacji szokującego artykułu trafia do aresztu, ponieważ nie chce ujawnić kto jest jej informatorem. To tak w skrócie. Bardzo dobra rola Kate Beckinsale i wcale nie gorsza Matta Dillon'a. Film wciągnął mnie tak bardzo, że nawet nie miałam czasu zastanowić się nad tym kim jest tajemniczy informator przez co końcówka była dla mnie zaskoczeniem. Film mimo, że przegadany przyjemnie się ogląda. 8/10

W sieci kłamstw/Body of Lies - CIA, Al-Kaida i te sprawy. Ponad dwie godziny (bardzo) dobrego kina. Nawet przyjemnie oglądało się Leonardo DiCaprio, do którego za bardzo nie pałam sympatią. POLECAM 8/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Naznaczony - wszyscy chwalą ten film a ja się zastanawiam za co ? Fabuła oklepana, gra aktorska ok. Dźwięki - tragedia. Film niczym się nie wyróżnia spośród innych tego typu. Może to ja obejrzałem już za dużo horrorów ale według mnie szkoda czasu na oglądanie tego filmu.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Naznaczony - wszyscy chwalą ten film a ja się zastanawiam za co ? Fabuła oklepana, gra aktorska ok. Dźwięki - tragedia. Film niczym się nie wyróżnia spośród innych tego typu. Może to ja obejrzałem już za dużo horrorów ale według mnie szkoda czasu na oglądanie tego filmu.

Ja też obejrzałam bardzo wiele horrorów , ale mnie się podobał. Kwestia gustu :]
Dla jednego fabuła będzie oklepana, dla drugiego nie.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Kapitan Ameryka - OK film, ale konwersja 3D totalnie s:cenzura:a. Szerokim łukiem omijać seanse 3D, bo to strata kasy!!!!
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Lincz - film inspirowany wydarzeniami we Włodowie. Zastraszenie przez miejscowego staruszka miejscowi dokonują tytułowego linczu. Świetny scenariusz na film (niestety prawdziwy) został beznadziejnie wyreżyserowany i jeszcze gorzej zagrany. Kiepskie! 2/10.
 

Zorina

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Małżeństwo z rozsądku -ładny pełen ciepła film z dobrą rolą Jane Seymour niezapomnianej doktor Quinn.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Frankenstein (1994)- nie nazwałbym tego horrorem. Niemniej, dość refleksyjny dramat. 7,5/10.

Blitz (2011)- film akcji ze Stathamem, choć może trochę mniej typowy. 7/10.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Wyspa tajemnic(2010)- film naprawdę dobry, a ta rola Di Caprio świetna. Ogólnie widać film na dobrym poziomie, trzyma w napięciu i ta końcówka taka niespodziewana, naprawdę polecam ten film.
 
Do góry