Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Hitler - Rise of Evil - wspaniały film , genialnie odegrana rola Adolfa. Film na tyle mi się spodobał, że w planach mam obejrzenie Upadku.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Crash (Miasto Gniewu)- dramat, 7/10 ode mnie.
Niby oscarowa produkcja z przesłaniem i przeplatającą się fabułą, ale jednocześnie przewidywalny i jak dla mnie prosty, płaski w moralizowaniu. Lekki niedosyt, choć i tak warto się zapoznać.
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
Po raz kolejny "Dzień Świra", myślę że jest to najlepszy polski film, a na pewno mój ulubiony. Jeśli ktoś jakimś cudem go jeszcze nie widział - POLECAM
 

zoolook

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Kanał
Projekt A - komedia z Jackie Chanem. Świetne sceny walk i dużo humoru. Polecam :). 8/10
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Kolejny Piątek - kiepska kontynuacja Piątku z 1995 roku. Moja ocena 4/10
 

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
Przez przypadek - koleżanka na laptopie przytargała - Mój brat jest jedynakiem.
Bardzo polecam. Fajny klimat, ciekawa fabuła - po prostu warto obejrzeć.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Crash (Miasto Gniewu)- dramat, 7/10 ode mnie.
Niby oscarowa produkcja z przesłaniem i przeplatającą się fabułą, ale jednocześnie przewidywalny i jak dla mnie prosty, płaski w moralizowaniu. Lekki niedosyt, choć i tak warto się zapoznać.
Mogę się pod tym podpisać choć wystawiłbym ciut lepszą ocenę. Film ma swoje momenty i wyróżnia się pozytywnie na tle innych produkcji z Hollywood. Może jest troszkę banalny z tym swoim (lekko nachalnym) wpychaniem komunałów, lecz to tylko jedna strona medalu.

Z Ostatnio obejrzanych:

Carlitos Way
- świetny kryminał z doborową obsadą (Al Pacino, Sean Pen). Szkoda, że zakończenie zdradzone już na początku (nie lubię takiej formuły jeśli film robi się zbyt oczywisty), ale generalnie nie psuje to oglądania bo w tzw. międzyczasie dzieje się wiele. Ciekawa historia, nie banalna fabuła, dobra gra aktorska, klimat. To zdecydowanie zalety tego filmu.

Street Kings - już nie taki świetny kryminał/film akcji. Trochę kiczowaty i na siłę. Źle się go nie ogląda, ale spodziewałem się czegoś więcej. Taka mocna 3+ w szkolnej skali ocen.

My Last Five Girlfriends - w miarę ciekawa brytyjska produkcja, która w zabawny sposób analizuje kilka ostatnich związków pewnego faceta. Jak to z brytyjskimi filmami bywa wypada nieźle na tle chłamu zza wielkiej kałuży. Film z pomysłem, lecz po obejrzeniu pozostaje spory niedosyt.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Mothman Prophecies (Przepowiednia)- dramat, horror. Ma swój klimat, dobre aktorstwo. 8,5/10.
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Straciłem bezpowrotnie 3 godziny z życia oglądając transformers 3. Kilka fajnych momentów i parę efektów 3D nie zrekompensuje debilnej fabuły, nieprzemyślanych scen akcji, dennego humoru i tragicznego aktorstwa. Patos i debilizm leje się z ekranu strumieniami, a Bay swoimi sztuczkami stara się wszystko maskować, co mu nieźle wyszło sądząc po wynikach finansowych <_<
 

RyszardP

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
The Fighter - http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=39261

Polecam, zasłużony Oscar za rolę drugoplanową.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
"Młodość na rozstaju" << moim zdaniem warto obejrzeć... 8.5/10 :)

"Polowanie na czarownice" << mimo iż nie przepadam za gatunkiem fantasy to ten film mi się podobał, 7/10 ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Upadek - wydaje mi się, że film przebił Rise of Evil. Może trochę za mało fabuły, nie pokazano zbyt wiele walk oraz walki o Berlin ale i tak mi się podobało.
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Straciłem bezpowrotnie 3 godziny z życia oglądając transformers 3. Kilka fajnych momentów i parę efektów 3D nie zrekompensuje debilnej fabuły, nieprzemyślanych scen akcji, dennego humoru i tragicznego aktorstwa. Patos i debilizm leje się z ekranu strumieniami, a Bay swoimi sztuczkami stara się wszystko maskować, co mu nieźle wyszło sądząc po wynikach finansowych <_<


Muszę się zgodzić, powiem szczerze, pierwsza część filmu na prawdę mi się podobała, fabuła była dosyć ciekawa, nie było aż tak wiele debilnych scen, ale trzecia część to już porażka totalna, niestety.
 

Ms.Witch

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
stowarzyszenie wędrujących dżinsów - 5/10

szczerze to nie wiem czym się niektórzy zachwycają, stwierdziłam że oglądnę skoro to takie super, ale nie było niczego ciekawego. Owszem była historia 4 dziewczyn, ale rozchodziła się ona tak jakoś strasznie w czasie, nie ma punktu zaczepienia w tym filmie. Jak dla mnie strata czasu
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
"Naznaczony"- horror 2011. Całkiem znośny; w przeciwieństwie do wielu innych tego gatunku ostatnio, nie epatuje hektolitrami krwi. 7,5/10.
 

Ms.Witch

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ile waży koń trojański? - sympatyczna komedia, ale Machulskiego stać zdecydowanie na coś lepszego
 

Fidelis

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Pan Popper i jego pingwiny. Komedia z Jim'em Carry' m. Bardzo wzruszająca też. Opowiada o przyjaźni człowieka ze zwierzęciem. Oprócz tego jest też kilka pobocznych wątków: życie po rozwodzie, buntowanie się nastoletniej córki, życie zawodowe na wesoło... Film oceniłbym jako bardzo dobry .
 

zoolook

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Kanał
Kac Vegas 2 - świetna kontynuacja, dużo humoru. Mam nadzieję, że nakręcą kolejne części: 9/10.
 
Do góry