Jaki film ostatnio zobaczyliście?

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Big Nothing - Czarna komedia o mężczyźnie,który przystępując na z pozoru niewinny układ z kolegą z pracy,wpakował się w wielkie tarapaty.
Z minuty na minutę bohater zapada się w kłopotach coraz głębiej i aż szkoda na to patrzeć,tym bardziej że już na pierwszy rzut oka to poczciwy gość.
Ci którzy akceptują wyłącznie filmy z happy endem będą rozczarowani zakończeniem. Ode mnie 6.5/10

Numb - Matthew Perry jako oderwany od rzeczywistości człowiek z aspołeczną osobowością. Przytłoczony światem i zmartwiony samym sobą poznaje piękną dziewczynę...
Film ciekawy chociażby dlatego że kręci się wokół chorego na depersonalizację-okiem trzeciej osoby zwyczajnego czubka. 7/10

Duane Hopwood - Historia mężczyzny pracującego na nocne zmiany w kasynie,który przez alkohol może stracić prawo do widywania swoich dzieci.
Zdecydowanie najlepsza rola filmowa Davida Schwimmera. 9/10

Death Race - Szczerze spodziewałem się dużo lepszego filmu. Najgorsze były dialogi,czasem aż żenujące a aktorzy wcielili się w takich twardzieli że poczułem się jak na gimnazjalnym korytarzu.
Plusy? Jason Statham,wyścigi przypominające carmagedon i seksowna pilotka Frankensteina. Można obejrzeć, 6/10
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Weather Man - Nicolas Cage wciela się w postać prezentera pogody, który nie radzi sobie dobrze z życiowymi problemami. Łatwo wpada w szał, zachowuje się nieracjonalnie, dlatego niszczy więzi
z bliskimi i rozwodzi się z żoną. Ludzie z niego szydzą. David stara się naprawić swoje błędy i dostać wymarzoną posadę w Nowym Jorku. Nie ma pojęcia, co szykuje los.
Film z gatunku drama, ale ma kilka zabawnych momentów.

Kidulthood - trafiłem zupełnie przypadkiem na ten tytuł. Pierwsze wrażenie? Polskie "Galerianki" przy tym to pikuś. Brytyjskie filmy o trudnej młodzieży zawsze są okrutne i dosadne,
a przez to dobre. Mamy kilku głównych bohaterów, którzy chcą szukać w życiu nowych "zajawek". Im mniej legalnie i niemoralnie, tym lepiej. Kidulthood zawiera sceny, które większość z nas widziała
na własne oczy. Aczkolwiek seans skłania do kilku przemyśleń. Na plus zasługuje doskonale dobrana muzyka i naturalna gra aktorów - tak, pewnie ściągnęli ich z ulicy.
Info: nie ma rozbieranych scen :( Najbardziej nasycony erotyzmem obrazek, to mokre wargi dziewczyny, klęczącej przed dilerem.

Jutro idę do szkoły po dwutygodniowej przerwie, więc muszę ćwiczyć budowanie zdań złożonych ^^
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Ostatni dzwonek - jak dla mnie genialny polski dramat, jedna z nielicznych rodzimych produkcji warta polecenia (może dlatego, że to film sprzed 1990 roku). Najbardziej wryła mi się w pamięci rola Jacka Wójcickiego jako licealisty sterroryzowanego przez ojca, z problemami psychicznymi, wykonującego piosenkę Kaczmarskiego "A my nie chcemy uciekać stąd"> Film zdecydowanie wart polecenia.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Mistrz kierownicy ucieka" - Film o Bandycie i o jego koledze którzy próbują na czas przewieść ładunek na ciężarówce i to niekoniecznie w legalny sposób, po drodze ładują się w wiele kłopotów i narażają się szeryfowi ;)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Adulthood - kontynuacja tego wczorajszego. Po sześciu latach Sam wychodzi z więzienia i próbuje zacząć żyć od nowa. Nic już nie jest takie samo. Nie ma przyjaciół, rodziny, wsparcia.
Dodatkowo na jego drodze stają ludzie, którzy pamiętają, co zrobił kiedyś. Czy bohater pod wpływem niebezpieczeństwa ucieknie, powróci do dawnych nawyków?
To jeden z niewielu filmów, gdzie druga część jest lepsza od pierwszej. Podobało mi się, bo oprócz tego życia gangsterów pojawił się wątek walki ze słabością.
To nie było tylko bezładne opadanie na dno.
Tutaj zero scen rozbieranych, a najlepszy moment to spotkanie Sama i Lexi :)
Gość który tworzył ten film, grał też tutaj główną rolę. Polubiłem go, choć w pierwszej części grał tego "najciemniejszego" typa.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Parnassus" - film o człowieku który zakłada się z diabłem o własną córkę. Rozczarowałam się tym filmem, spodziewałam się po nim czegoś więcej...
 
A

Alek06

Guest
Musze przyznac ze ostatnio brakuje mi troche czasu, ale byłam na Avatarze.I w ten sposób usprawiedliwiam siebie ze tak malo czasu poświecam na kulture.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Alicja w krainie czarów

czekałam, czekałam i stwierdzam że znacznie lepsze niż ten cały Avatar


jak zwykle świetna rola Deppa.... 

ale pewnie wszyscy fani avatara się z tym nie zgodzą.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Legion" - film o nadchodzącej apokalipsie, anioły niszczące ludzkość, jeden zbuntowany anioł chcący ratować ludzi i ciężarna kelnerka mająca urodzić dziecko które będzie nadzieją dla świata... Film przeciętny.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Księżyc w nowiu - nareszcie :D Podobał mi. Przeczytałam sagę z przyjemnością i teraz z przyjemnością zobaczę ją całą na ekranie ^_^ .
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Autostopowicz- trochę absurdalna fabuła, ale można obejrzeć.
Bezsenność- thriller; świetne aktorstwo i przyzwoity scenariusz.
Gorączka- dobry film akcji i gwiazdorska obsada.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Chyba nie będe orginalna jak powiem że ostatnio oglądałam w kinie „Avatara“, za to w telewizji ostatnio leciało „ I kto to mȯwi“ – stara-dobra komedia. Nie mogłam sobie tej przyjemności odmowić i jej nie oglądnąć poraz setny;-)
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
30 dni mroku - bardzo mi się spodobał, nie jest zbyt straszny ale efekty mnie rozwaliły ;)
Klucz do koszmaru - bardzo fajny film, i zaskakujące zakończenie
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Avatar - wiem moze troche pozno ale czekalem na miejsca w najwiekszym IMAX'ie w GB i bylo warto, ten film ma jednakj cos w sobie co nprzekonuje mnie do obejrzenia jeszcze raz
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Carrie 2.
Wczoraj na TVN7. Horror, druga część ekranizacji książki Stephena Kinga - Carrie. Powiem, że był całkiem niezły film.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Chyba jako ostatnia wybrałam się w końcu na avatar w 3d. Mnie się podobało.
Dobra propozycja na spędzenie deszczowego wieczoru.
Wczoraj luknęłam jeszcze Zejście 2 - o ile jedynka była mocna, to dwójka
oscyluje bardziej w gatunku "rozkwaś przeciwnikowi głowę".
 
Do góry