Jaki film ostatnio zobaczyliście?

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
repli-kate taka bekowa komedia :D

króciutka recenzja :D

Nastoletni naukowiec (technik) Max Fleming, spotkał doskonałą kobietę, o której marzył; piękną, inteligentną i seksowną reporterkę Kate Carson, która próbuje uzyskać jakieś naukowe informacje od Maxa. Niestety, nieudacznik naukowy taki jak Max nie jest typem mężczyzny, którego pragnęłaby Kate. Pewnego dnia jednak, podczas eksperymentu, Max przypadkowo klonuje Kate. Z pomocą swojego kumpla Henry’ego, Max korzystając z sytuacji, przekształca swoją Repli-Kate w bardziej dojrzałą i męską osobę. Ale największym szokiem dla Maxa było to, że jego maniakalny szef, Dr Jonas, sprowadził prawdziwą Kate, aby ukończyła swoją historię o genetycznym laboratorium. Wkrótce Max zrozumiał, że prawdziwa Kate ma w sobie więcej prawdziwej doskonałości i miłości niż jego przeidealizowany klon Repli-Kate. Poza tym, prawdziwa Kate zaczyna zakochiwać się w Maxie i odkrywa jego mały sekret...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja też Titanica... i też się popłakałam... jak zwykle :p
A poza tym Cruel Intentions 3. I wcale mi się fabuła nie podobała. Co innego aktorzy :D
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
"Dróżnik" - fajny, tylko końcówka mnie zawiodła.

"Hot fuzz, ostre psy" - dokładnie to czego sie spodziewałem z Simonem Pegg'iem i Nickiem Frostem :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
'Złoty kompas' - super :) Dla fanów fantasy ;]
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Miami Vice wersja najnowsza (beznadzieja - ziefff)

Berials i Berialsowa czy wy musicie nawet pod sobą pisać post pod postem?
zakochani ech :p
 
Do góry