Jaki facet dla Ciebie?

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Szukałam i nie znalazłam nic podobnego, a jeśli nie ten dział co trzeba to proszę o przeniesienie :D

A teraz drogie panie mały psychotest dla Was :D
Który z mężczyzn jest Twoim ideałem?

http://www.quizilla.com/users/MorriganFore...%3B%20%3A)%20)/

Po rozwiązaniu chwalcie się :D

Mi wyszedł:
Lord Vader\Anakin Skywalker (Gwiezdne Wojny)
Bardzo władczy. Zakochany zdolny jest do wszystkiego. Wierny swoim ideałom, jednak odpowiednio dobrane argumenty z ust odpowiedniego człowieka (albo innej istoty) sprawiają, że przechodzi na ciemną stronę mocy. Energiczny i zdecydowanie dążący do obranego celu :D
 

quietone

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gorzów Wlkp.
Płk. Brandon (Rozważna i Romantyczna)
Czarujący i zniewalający facet w średnim wieku. Prawdziwy dżentelmen. Nigdy nie odważyłby ci się narzucać, wolałby cierpieć i patrzeć jak ty kręcisz z innym. Jest miłośnikiem sztuki (Szekspira i gry na fortepianie). Ceni sobie szczerość i jest oddany jak nikt inny na tym świecie. Kiedy zasłabniesz nie zawaha się wziąć Cię w ramiona i iść choćby na koniec świata.

Nie no, wszystko gra, tylko ten 'facet w średnim wieku' mi nie pasuje ;)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
Płk. Brandon (Rozważna i Romantyczna)
Czarujący i zniewalający facet w średnim wieku. Prawdziwy dżentelmen. Nigdy nie odważyłby się ci nażucać, wolałby cierpieć i patrzeć jak ty kręcisz z innym. Jest miłośnikiem sztuki (Szekspira i gry na fortepianie). Ceni sobie szczerość i jest oddany jak nikt inny na tym świecie. Kiedy zasłabniesz nie zawacha się wziąść Cię w ramiona i iść choćby na koniec świata
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Szukałam i nie znalazłam nic podobnego, a jeśli nie ten dział co trzeba to proszę o przeniesienie :D

A teraz drogie panie mały psychotest dla Was :D
Który z mężczyzn jest Twoim ideałem?

http://www.quizilla.com/users/MorriganFore...%3B%20%3A)%20)/

Po rozwiązaniu chwalcie się :D

Mi wyszedł:
Lord Vader\Anakin Skywalker (Gwiezdne Wojny)
Bardzo władczy. Zakochany zdolny jest do wszystkiego. Wierny swoim ideałom, jednak odpowiednio dobrane argumenty z ust odpowiedniego człowieka (albo innej istoty) sprawiają, że przechodzi na ciemną stronę mocy. Energiczny i zdecydowanie dążący do obranego celu :D
Service Unavailable
The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.
Reference #6.631cdbc1.1178363474.62e0eea

Ech, ;(

EDIT:
Udało się. Ufff...
ninini.jpg
Dorian Gray (Liga niezwykłych Dżentelmenw)
Przystojny i szarmancki. wiecznie żywy, wiecznie młody (dosłownie). I za to, aby tak już pozostało gotw jest zrobić wszystko. To nic, że jest skrwielem, ważne, że ma klasę i tą nieprzeciętną przebiegłość.


1640 other people got this result!
This quiz has been taken 16010 times.
10% of people had this result.
 

aginos

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
hmm... mnie wyszedł Shrek, nie wiem jakim sposobem, zupełnie się z tym nie zgadadzam, gdyż interesuje mnie zupełnie inny typ faceta.... ale cóż, są rzeczy, które nie śniły się filozofom.... :D

Ps. quiz ma dość denerwujące odpowiedzi do wyboru :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pełno w tym błędów i literówek, a po odpowiedziach można łatwo dojść do odpowiedniego typu.
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hmm... mnie wyszedł Shrek, nie wiem jakim sposobem, zupełnie się z tym nie zgadadzam, gdyż interesuje mnie zupełnie inny typ faceta.... ale cóż, są rzeczy, które nie śniły się filozofom.... :D

Ps. quiz ma dość denerwujące odpowiedzi do wyboru :)

To tylko test, zabawa :D Ty masz Shreka, a ja gościa z astmą :p
Nie wiem jak Wam, ale mi się spodobał ten psychotest :D

Pełno w tym błędów i literówek, a po odpowiedziach można łatwo dojść do odpowiedniego typu.

Owszem, błędy są zauważalne, a po odpowiedziach rzeczywiście można wywnioskować typ faceta, ale to nie przeszkadza moim zdaniem w tym, żeby się zabawić :)
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Legolas (Władca Pierścieni)
Lekki, zwinny i tajemniczy. Zdaje się być odległy i niedostępny. Wierny przyjaciel. Cichy i małomwny. Dla właściwej sprawy gotw jest poświęcić życie, jednak nigdy nie odważyłby się poświęcić twojego.


Hmm... przy moich zainteresowaniach to bylo przewidywalne :D
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mi też wyszedł Legolas. Hehe ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Brak mi tam odpowiedzi, które mogłabym wybrać. Literówki są.. ale to spowodowane zniknięciem wszystkich ó, ł, ą, ę itd. bo to amerykański serwer chyba jest.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Peter Parker (Spider Man)
Twj ideał jast lekko niezdarny i gapowaty, może jadnak za zasłoną niepozornego studenta kryje się prawdziwy SUPER HEROS? W szkole śmieją się z niego, jednak on,z tym powalającym uśmiechem rozkłada cię na łopatki.


ehhhh świetnie :D ;p
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Peter Parker (Spider Man)
Twj ideał jast lekko niezdarny i gapowaty, może jadnak za zasłoną niepozornego studenta kryje się prawdziwy SUPER HEROS? W szkole śmieją się z niego, jednak on,z tym powalającym uśmiechem rozkłada cię na łopatki.
no i mi też Spider Man wyszedł.
 

' K a J a '

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
138
Punkty reakcji
0
Dorian Gray (Liga niezwykłych Dżentelmenw)
Przystojny i szarmancki. wiecznie żywy, wiecznie młody (dosłownie). I za to, aby tak już pozostało gotw jest zrobić wszystko. To nic, że jest skrwielem, ważne, że ma klasę i tą nieprzeciętną przebiegłość.

tak mi wyszlo
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Mi wyszedł: Legolas (Władca Pierścieni)
"Lekki, zwinny i tajemniczy.Zdaje się być odległy i niedostępny."-no ja lubie takich zamkniętych w sobie, tzn. prawdziwe ja chowają głęboko
"Wierny przyjaciel."-zawsze moge do niego zadzwonic, 24h/dobe
"Cichy i małomwny."-nie za bardzo, bo bym go zagadała na śmierć, ja lubie facetów, którzy sie ze mną sprzeczają, w końcu kto sie czubi ten sie lubi :)
"Dla właściwej sprawy gotw jest poświęcić życie, jednak nigdy nie odważyłby się poświęcić twojego."-romantyk :)
 
Do góry