Jaki dywan?

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
W obecnych czasach nie ma z tym problemu, bo są w sprzedaży wykładziny, które nie chłoną kurzu i nie dopuszczają do rozwoju grzybów i bakterii. Są też wykładziny z powłoką antyzabrudzeniową, pokryte substancją, która zatrzymuje na powierzchni kurz, brud i rozlane płyny itp, Nawet jak jest w domu zwierzak czy alergik to już nie ma żadnego problemu :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Normalnie, w Komforcie, oj, to sklep w którym dostępne jest wszystko, przekonałam się o tym sama :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Fakt, w tej sieci sklepów jest prawie wszystko dla domu. Ja osobiście cenię sobie ich fachowców i porady, bez których sam bym chyba nie poradził sobie z urządzeniem wnętrza.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
apra kiepski ten wzór jest. w komforcie jest sporo dywanów czystych bez tych fikuśnych wzorów. Brąz jak najbardziej, ale pomyśl tez o zieleni. To może być ładne zestawienie. Teraz modne sa dywany z długim włosiem. Pomyśl tez o odkurzaczu piorącym, bo przynajmniej na święta warto będzie go odświeżyć. ;)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ale fikuśne wzory nie są wcale takie złe :) Mi się podobają. Widziałem też w Komforcie nowoczesne wzory. Bardzo fajnie pasują do salonu.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ja bym stawiała na ten drugi - bardziej fikuśny i o wiele nowocześniejszy :) Tylko bym poszukała w innych kolorach, bo te do limonki/zieleni ni w ząb mi nie pasują :) Jakby był z żółcią, albo - dla odważnych - z fioletem o wiele lepiej by się prezentował według mnie :)
A odkurzacz w domu to wygoda i jednak warto zainwestować we własny :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ten drugi owszem fajny jest, ale teraz te nowocześniejsze wzory na przykład ten są chyba bardzie przyjazne dla mojego wnętrza :) Jeszcze mam trochę czasu to mogę pomarudzić :p
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Jeżeli Apra kupujesz dywan w Komforcie, to przy okazji skorzystaj z porady dekoratora, bo mają taką usługę w tej sieci. Będziesz miała dylematy dekoratorskie z głowy :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No wiem, już się dowiedziałam, bardzo lubię ten sklep, odkryłam tam wiele ciekawych i przydatnych środków czystości i w ogóle :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jej,czytając ten temat mam wrażenie, że to jakaś mega reklama komfortu jest...
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
eee, tam... Dziewczyna pisze, bo jej sie podoba ten sklep i tyle. Jak jej to sprawia przyjemność, niech pisze :papa:
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Oooo - apra - ten dywanik mnie też by przypadł do gustu, śliczny jest :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Aż boję się pisać :/ ale wkrótce będę go miała :p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Eee tam, będziesz się bać, po co? :) No to czekamy na wrażenia z użytkowania dywaniku ;) Ciekawa jestem, czy na żywo wygląda równie pięknie, co na zdjęciu :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
pochwal się tym dywanem :D jestem ciekawa jak wygląda. bo również bardzo mi się podoba.
 

mała_miss

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ech... chyba nie doczekamy się informacji o tym jak się dywanik spisuje :p To ja w ramach umilenia nam oczekiwania pokażę wam dywanową ciekawostkę - latający dywan: http://fabrykaform.pl/Magis_Me_Too_latajacy_dywan_magis-p10936.html :p Moja siostra kupiła taki dla swojej córeczki żeby mogła się na nim bujać, a teraz sama się tam wyleguje... No ok, ja czasami też :p
 
A

Alternative Trippin

Guest
Wiem, że może to się wydać trochę dziwnym pomysłem, ale znalazłem w sieci całkiem fajny dywanik, w kolorze, który myślę że mógłby Ci pasować do pokoju

http://multizakupy.pl/Dywanik_lazienkowy_Diana_60_x_90_cm.html

Jest to co prawda dywanik do łazienki :D Ale przecież nie jest na nim napisane, że to dywanik łazienkowy. A z tych kolorów, które opisałeś, wydaje mi się, że pasowałby idealnie. No i cena też przyzwoita.
 
Do góry