Jaka wiatrówka na początek?

Carbid

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
46
Punkty reakcji
0
Cena bardzo ciekawa, a na chacie albo w sklepie jakis wywiad robiłaś??
 

Tagila

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wywiadu w sklepie nie robiłam, skonsultowałam tylko z kolegą, który strzela już dość długo, więc pojęcie jakieś ma;) ogólnie wiatrówka fajna, strzela się dobrze, zaczyna mi się to coraz bardziej podobać;)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
w parku?? no raczej nie.
teran co najmniej 20 na 50 m zabezpieczony ze wszystkich stron, z widokiem by nikt nie pojawil sie na horyzoncie.


gjanicki napisał:
Na początek polecam hw87k :)
domyślam sie co to, ale i tak daj namiar :)
 

Tagila

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Strzelamy na działce kolegi, jest pod lasem, ogrodzona i duuuża, miejsca jest dość;) mamy jedną tarczę, miejsce za nią dodatkowo zabezpieczone, a jak przychodzimy, to na części płotu w którą oddajemy strzały wywieszamy info, żeby uważać, ale i tak nikt tamtędy nie chodzi, bo nie ma tam żadnego przejścia, ale awaryjnie, jakby się ktoś zabłąkał jest;) myślimy jeszcze czyby nie kupić łuku bloczkowego;D
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Tagila napisał:
Mnie strzelaniem kolega zajarał i w sumie kupiłam wiatrówkę Crosmana właśnie, bo tak mi doradził, model B2
dobra marka, ale bardzo podstawowy model, raczej nie na dlugo zaspokoi Twoje oczekiwnia



Tagila napisał:
Wywiadu w sklepie nie robiłam, skonsultowałam tylko z kolegą, który strzela już dość długo, więc pojęcie jakieś ma;)
moim zdaniem troche liche to pojecie ma, mogl za niewiele wiecej doradzic Ci lepsze modele crosmana, nawet z CO2



Tagila napisał:
myślimy jeszcze czyby nie kupić łuku bloczkowego;D
w tym przyapdku juz nie sluchaj kolegii, tylko zagadaj do sprzedawcy
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Tagila napisał:
Strzelamy na działce kolegi, jest pod lasem, ogrodzona i duuuża, miejsca jest dość ;) mamy jedną tarczę, miejsce za nią dodatkowo zabezpieczone, a jak przychodzimy, to na części płotu w którą oddajemy strzały wywieszamy info, żeby uważać, ale i tak nikt tamtędy nie chodzi, bo nie ma tam żadnego przejścia, ale awaryjnie, jakby się ktoś zabłąkał jest;) myślimy jeszcze czyby nie kupić łuku bloczkowego;D
no i w miarę rozsądnie, bo iwesz licho nie śpi- można mieć pecha i ktoś się napatoczy- a to Ty masz niebezpieczny przedmiot w ręcę, więc jesteś odpowiedzialny...


czechu napisał:
myślimy jeszcze czyby nie kupić łuku bloczkowego;D
w tym przyapdku juz nie sluchaj kolegii, tylko zagadaj do sprzedawcy
no to fakt. najlepiej to pozbierać opinie po znajomych, w necie a potem pojść do sklepu i z konsultantem pogadać o zakupie- najwiecej informacji.
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
golgi napisał:
no to fakt. najlepiej to pozbierać opinie po znajomych, w necie a potem pojść do sklepu i z konsultantem pogadać o zakupie- najwiecej informacji.
Ale dobrze mieć wytypowanych kilka pozycji żeby sprzedawca pomyślał że mamy rozeznanie i nam kitu najdroższego nie wciskał.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
w tym wypadku czy kit polecil kolega czy sprzedawca nic by to nie zmienilo, mozna bylo kupic lepiej w podobnej cenie
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
czechu napisał:
ogolnie w sprezynowej za wyrzuc pocisku odpowiaad naciagnieta sprezyna, w tych z CO2 odpowiada rozprezenie gazu
Świetny poradnik, nie miałem dotąd pojęcia że jest opcja strzelania z wiatrówki bez każdorazowego nabijania a tu się okazuje że można i jeszcze te na Co2 nadają więcej realizmu.
Jak dla mnie wybór jest zdecydowanie za nabojem gazowym.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
samoyed napisał:
Świetny poradnik,
ogolnie militaria ma dobre poradniki, zarowno w kwestii wiatrowek jak i innych



samoyed napisał:
nie miałem dotąd pojęcia że jest opcja strzelania z wiatrówki bez każdorazowego nabijania a tu się okazuje że można i jeszcze te na Co2 nadają więcej realizmu. Jak dla mnie wybór jest zdecydowanie za nabojem gazowym.
na CO2 sa fajne, ale zwykle drozsze, no i trzeba dokupywac pojemniki z CO2
 
Do góry