Jaką szkołe policealną polecacie w Bydgoszczy

S

srebny331

Guest
Siemka skończyłem liceum i chciałbym zrobić jakis zawód. Widziałem różne oferty szkół policealnych cosinus skk neks. Którą polecacie . Wszystkie oferty są kuszące lecz brak mi opini ludzi co tam byli. Jak to wyglada z zajeciami ciekawe są? słyszałem że w skk skracaja zajęcia to prawda ?? wiecie różne plotki chodź prosze o pomoc.
 

huldinka

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
srebny331 napisał:
Siemka skończyłem liceum i chciałbym zrobić jakis zawód. Widziałem różne oferty szkół policealnych cosinus skk neks. Którą polecacie . Wszystkie oferty są kuszące lecz brak mi opini ludzi co tam byli. Jak to wyglada z zajeciami ciekawe są? słyszałem że w skk skracaja zajęcia to prawda ?? wiecie różne plotki chodź prosze o pomoc.
skk to nauczanie korespondencyjne tak? ja chyba bym nie zdecydowała się na taki tryb nauki z prostego powodu, najlepiej jest mieć kontakt bezpośredni z nauczycielem i możliwość na przykład odbycia praktyk, w Bydgoszczy macie oddział gowork, może tam się zorientuj, są na czasie kierunki, informatyka, czy kosmetologia, ja sama jakbym miała czas to bym się zapisała na fryzjerstwo, po tym na ban znalazłabym prace.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Warto skorzystać z możliwości jakie ma do zaoferowania Go Work , posiadają oni w swej ofercie wiele ciekawych kursów zawodowych oraz możliwości dokształcania .
 
Do góry