Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Rafalek9090

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z dziewczyną razem stosujemy tabletki + prezerwatywy i szczerze to mamy większe uczucie bezpieczeństwa.
 

imoterp

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
My z partnerką stosujemy tylko prezerwatywy, ponieważ nie chcę, żeby moja dziewczyna truła się jakimiś tabletkami.
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Kiedyś też ich używałam i kilka razy mi pękły. Ona je lubi? Ja nie miałam żadnej przyjemności gdy ich używałam. Kiedyś lekarz przepisał mi taletki ponieważ miałam bardzo obfite krwawienia i mi pomogły, odpowiednio dobrane nie są szkodliwe.
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Tabletki powinien przepisać lekarz po przebadaniu. Nigdy nie słyszałam o tej firmie. Ja napewno bym nie zaryzykowała.
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
szczerze mówiąc mało który lekarz robi badania... Ja podczas brania tabletek mam problem z pamiętaniem o nich :) dlatego też wybrałam spirale, mam spokój przez 5 lat
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś brałam i lekarz robił mi badania, przepisał mi bo miałam bardzo silne miesiączki i faktycznie przestałam się tak męczyć . Nie miałam nigdy do czynienia ze spiralą, za to słyszałam że wkładka nie jest taka dobra. Wiecie coś na ten temat?
 

Sylwi

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Skoro wykluczyłaś tabletki i plastry i pozostały Ci prezerwatywy to chyba masz odpowiedź. Możesz się bawić w globułki ale to ani nie jest zbyt skuteczne ani nie chroni przez chorobami. Ja przyjmowałam tabletki anty, teraz odstawiam bo staram sie o dzidziusia. Jesli sie uda to wlasciwie na mnie nie wpłynely wogole ale to wszystko zalezy od woli kobiety.

Albo //dobra-mama.pl/dobra-mama-na-zakupach/lady-comp-zdrowa-antykoncepcja.html
To juz wogole nie ma skutkow ubocznych...poza ceną oczywiście
mruga.gif
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
A która antykoncepcja nie ma złego wpływu na nas? Chyba tylko sterylizacja mężczyzny :) Podobno po wkładce jest większe prawdopodobieństwo zachorowania na raka szyjki macicy, ale osobiście jeszcze nie słyszałam o takim przypadku. A tabletki też mają zły wpływ bo to hormony no i wątroba, żołądek itd. Uważam, że nie ma złotego środka antykoncepcyjnego.
 

pisanka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ja od 6 lat brałam Jasminelle. Jednak teraz ginekolog zaleciła zmienić na pierścienie dopochwowe, ponieważ mam ponoć zbyt obciążoną wątrobę. Niby pierścienie też jakoś ją obciążają, ale znacznie mniej. Do tego mam migreny z aurą, więc tabletki dwufazowe i tak odpadają... zobaczymy jak te pierścienie. Czekam na okres i zakładam. Stosował ktoś? Co o nich sądzicie?
 

Faint

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
1
Ja od paru miesięcy biorę Novynette i puki co nie zmienię metody antykoncepcji. Wprawdzie podczas używania prezerwatywy odczuwałam podobną przyjemność, jednak często zdarzały mi się nieregularne miesiączki i ciągle miałam jakieś krwawienia między miesiączkami, a od kiedy biorę pigułki to wiem kiedy mam się spodziewać okresu, więc jest to bardzo wygodne :)
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
stusunek przerywany hahah


pisanka napisał:
Ja od 6 lat brałam Jasminelle. Jednak teraz ginekolog zaleciła zmienić na pierścienie dopochwowe, ponieważ mam ponoć zbyt obciążoną wątrobę. Niby pierścienie też jakoś ją obciążają, ale znacznie mniej. Do tego mam migreny z aurą, więc tabletki dwufazowe i tak odpadają... zobaczymy jak te pierścienie. Czekam na okres i zakładam. Stosował ktoś? Co o nich sądzicie?
I co byyłaś zadowolona? słyszałam, że po nich się tyje...
 
D

Dorka123

Guest
Vibin 21+7, dla mnie idealne rozwiazanie, bo nie zapominam o nich, grunt to nie wybijać się z rytmu :)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
Dorka123 napisał:
Vibin 21+7, dla mnie idealne rozwiazanie, bo nie zapominam o nich, grunt to nie wybijać się z rytmu :)
Ja też wybieram Vibin tyle, że mini czyli system 21+7 ale z mniejszą ilością hormonów :)
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
co to za ginekolog, co nie robi badań, dziewczyna miała i towarzyszacy temu dokładny wywiad, korzystamy ze spirali, o tabletkach jednak trzeba było pamietać, nie zawsze była brana na idealna godzinę, a w kwestii prezerwatyw - to dziewczyna nawet nie chciała, nie podobało się jej, więc jezeli partner jest stały, to warto skorzystać również z innych form antykoncepcji.
Podobno spirala, staje sie teraz coraz bardziej popularna - pewnie ze względu na to, że nie trzeba o niej pamietać ;)
 

Nadziejka82

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja używam Syndi 35 od miesiąca.. wcześniej prezerwatywy ale nie lubię ich, praktycznie nic w nich nie czuję :/ Boję się jednak, że te tabletki są dla mnie za mocne :(
 

zeku84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2014
Posty
25
Punkty reakcji
3
Miasto
Małe miasteczko pod Warszawą
Ja uprawiam seks tylko w dni nieparzyste. Tego dnia piję tylko mleko i jem śledzie. Aby wszystko się udało pod łóżkiem musi leżeć zdechła kura owinięta jedwabnym szalikiem. Tą metodę stosowali również moi rodzice, a teraz stosuję ja, moich 6 braci i 4 siostry. Polecam :021:
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
A słyszał ktoś gdzie można wykonać takie zastrzyki raz na 3 miesiące? to popularne w Anglii.
 
Do góry