Jaką spacerówke wybrać dla dziecka

I

ItaliaAmore

Guest
jessi_ca napisał:
slicznie musi wygladac ta czerwona elea :) widzialam taki jej bordowy odcien, super kolorek
dokladnie tak, ja mam czerwona mure to taki uniwersalny kolorek bo i dla chlopca i dla dziewczynki pasuje
dokladnie :) a czerwona mure ma moja kuzynka i rzeczywiscie fajnie to wyglada, ona kupila go z mysla o corce zanim poznala plec dziecka a urodzil jej sie chlopczyk :)



a ja czerwoną elea kupilam wlasnie dla chlopca!! lubię wesołe kolory, nie lubię czarnego, granatu czy innych niebieskich, a czerwony moim zdaniem jest unisex, jedynie na różowy bym sie nie zdecydowala wiadomo, a tak jesli druga urodzi sie dziewczynka to tez bedzie pasowal
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
dla dziewczynki latwiej dobrac i tak kolorek bo jakby miala jezdzic w brazowym czy zielonym wozku to tez ok, a chlopiec w rozowym czy fiolecie juz nie bardzo, a czerwona elea wyglada slicznie :)
 
J

jessi_ca

Guest
dudu23 napisał:
dla dziewczynki latwiej dobrac i tak kolorek bo jakby miala jezdzic w brazowym czy zielonym wozku to tez ok, a chlopiec w rozowym czy fiolecie juz nie bardzo, a czerwona elea wyglada slicznie :)
no jasne ze czerwony pasuje i do chlopca i do dziewczynki :) elea w czerwieni pasuje kazdemu :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
tak tez mi sie wydawalo, poza tym moja elea wyglada super wsrod tych wszystkich czarnych i granatowych wozków, fuuuj
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
tak tez mi sie wydawalo, poza tym moja elea wyglada super wsrod tych wszystkich czarnych i granatowych wozków, fuuuj
tak bo wszyscy kupuja wozeczek w praktycznym kolorku zeby sie nie brudzil, a ja nie zauwazylam zeby na mojej czerwonej murze jakos sie brud zbieral wiadomo normalnie czy bloto czy cos sie pojawia ale jest z takiego materjalu uszyte ze zabrudzenia latwo zmyc na szczescie :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
nie wiem jak w murze ale w elea, mozna smialo pokrowiec zdjąc ze spacerówki i wyprac
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
nie wiem jak w murze ale w elea, mozna smialo pokrowiec zdjąc ze spacerówki i wyprac
tak w murze tak samo mozna zdjac, i bez problemu wyprac, ale chodzilo mio jakies drobne plmki ktorych nie oplaca sie do pralki wrzucac, recznie zaprac i po sprawie...
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
dudu23 napisał:
nie wiem jak w murze ale w elea, mozna smialo pokrowiec zdjąc ze spacerówki i wyprac
tak w murze tak samo mozna zdjac, i bez problemu wyprac, ale chodzilo mio jakies drobne plmki ktorych nie oplaca sie do pralki wrzucac, recznie zaprac i po sprawie...
moj dzieciaczek tez czesto narobi jakichs plam, takich ze pokrowca nie oplaca sie wrzucac i prac... chociaz w pralce pokrowiec swojej mury juz testowalam, wiec ten wozek poradzi sobie w kazdej sytuacj!
 
I

ItaliaAmore

Guest
no i dobrze, u mnie pokorwiec w elea jest z takiej jakby mięciutkiej pianki, po praniu nic jej nie bylo, oczywiscie pralam w niskiej tempearaturze, chociazby ze wzgledu na nadruki
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
no i dobrze, u mnie pokorwiec w elea jest z takiej jakby mięciutkiej pianki, po praniu nic jej nie bylo, oczywiscie pralam w niskiej tempearaturze, chociazby ze wzgledu na nadruki
no ja tez pokrowiec z mury wrzucilam na niska temperature, lepiej nie ryzykowac :)
 
J

jessi_ca

Guest
kornelka87 napisał:
no i dobrze, u mnie pokorwiec w elea jest z takiej jakby mięciutkiej pianki, po praniu nic jej nie bylo, oczywiscie pralam w niskiej tempearaturze, chociazby ze wzgledu na nadruki
no ja tez pokrowiec z mury wrzucilam na niska temperature, lepiej nie ryzykowac :)
no dla bezpieczenstwa lepiej wstawic na nizsza temperature, chociaz wydaje mi sie ze maxi cosi to tak porzadna firma ze co by sie nie dzialo ich produkty zawsze beda jak nowe :)
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
jessi_ca napisał:
no dla bezpieczenstwa lepiej wstawic na nizsza temperature, chociaz wydaje mi sie ze maxi cosi to tak porzadna firma ze co by sie nie dzialo ich produkty zawsze beda jak nowe :)
jeszcze jak nosidelko to malo co sie brudzi ale rodifix mojego starszego to dopiero ma przygody a tu picku a to chrupek, to buciki w blotku troszke... i juz pare razy prany anie nie wyblakl ani sie nie zatarl
 
M

moniac84

Guest
ja mam spacerówkę Maxi Cosi i jestem bardzo zadowolona :) wygoda prowadzenia i dziecka, łatwość użytkowania, przechowywania to są duże plusy :)
 
K

kaludia

Guest
ooo to widzę jakiś wysyp ja mam też Maxi Cosi, ale inny model :) ale widzę, że mają te same zalety ;) i zero wad! ;p
 

marylka100

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sama zastanwiam się nad spacerówką dla mojego 8-miesięcznego Adasia. Ostatnio bardzo popularne wśród mam są wózki baby jagger krolestwodzieci.pl/wozki-dzieciece/895-baby-jogger-wozek-city-elite-single-black-sport.html Czy któaś z Was mógłby się na ich temat wypowiedzieć? Warto? Czy rzeczywiście są tak lekkie i kompaktowe?
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja rowniez na wiosne zmieniam wozek, dziecko mi pięknie siedzi i zaczyna rwac sie do chodzenia, to wole jakis lzejszy spacerowkowy, ogladalam na razie quinny trojkolowe i graco czterokolowe, jeszcze nie wiem, choc najbardziej to mi się ten nowy zapp podoba, ktos ma?
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
my zakupiliśmy Maxi Cosi Elea :) maluch już podrósł ^^ ja się zakochałam w tym wózku i już się nie mogę doczekać jak wyjadę w niej na miasto
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja mam navington scooner - spacerówka bardzo wygpnda, lekka i skrętna, ławteo się go prowadzi, w sklepie to jet duze ułatwienie, bo mozna bez problemu manewrować jedną reką! O cos takiego: http://sprzedajemy.pl/wozek-navington-scooner-na-gwarancji,8989267

Dodam fote dla jasności:
1000x901c_wozek-navington-scooner-na-45065662.jpg
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
to tak jak w przypadku mojego Maxi Cosi Elea! można bez problemu po sklepie manewrować jedną reką, ale wózki i tak są za duże to takich osiedlowych sklepików...
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
ecco mondo jest bardzo zwinnym i funkcjonalnym wózkiem, mam go od 3 miesiecy i nie mialam z nim jak do tej pory zadnych nieprzyjemnych awarii
 
Do góry