Jaka sieć

Status
Zamknięty.

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ja znam też osoby,które w tym samym miejscu w górach nie mają zasięgu też z ery, a z orange tracę bardzo rzadko. Za to plus ciągle cos ma z zasięgiem, nawet w moim mieście...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
że tak powiem "liczbowo" to Era ma największe pole zasięgu. Ale wszędzie są miejsca gdzie jakieś sieci nie dochodzą...
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
mój znajomy narzeka ciągle na erę... że nie ma zasięgu, że to, że tamto...
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
może, ale też jest to miejsce w górach, gdzie zasięg jest bardzo słaby w ogóle, a era ma go już całkiem słaby...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
nie no jasne... ale ja już tu gdzieś pisałam, że w sumie to cieszę się, że są jeszcze miejsca nie zmącone technologią...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no ale każdy kij ma dwa końce - wyruszając np na piesze wycieczki w góry dobrze jest mieć kontakt ze światem, że tak powiem "w razie wypadku"... tak źle i tak nie dobrze...
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
w moim wypadku samotny wypad w góry nie wchodzi w grę... wolę posiedzieć nad wodą przy domku w górach :p
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Ja jakos nie widze zeby samotny wypad w góry miał coś współnego z telefonem o_O


A co do tematu to z plusa telefonik, swego czasu był z orange, ale plus lepszy ;)
 

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
PLAY i jestem bardzo zadowolony wcześniej miałem w Erze , Plusie , Orange , Era ----> PLAY
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ta, właśnie wisziałam reklamę zgodnie z którą użytkownicy Heyah też mogą brać udział w losowaniu mercedesów. Jestem zaskoczona, bo wydawało mi się, że Era zawsze robiła takie akcje solo. No tak czy owak - aż poczułamn się zachęcona żeby zagrać :-o
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
skoro to jedna rodzina to widać opłaca im się bardziej organizować konkursy dla obu sieci na raz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry