Jaka przyszłość?? Kim chce być??

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Moje plany są związane z informatyką a właściwie z programowaniem, za rok kończe Moje liceum pózniej informatyka na:UW, albo AGH albo UJ albo na Uniwersytecie Wrocławskim, ewnetualnie na Politechnice Warszawskiej. Świetnie by było gdyby udało się jeszcze zrobić jakiś licencjat z matematyki i z taką wiedzą jadę w świat realizować swoją pasje twórczą i przy okazji poznawać nowe społeczeństwa. Może ktoś mógłby coś doradzić apropos wyboru uniwersytetu. A jakby wszystko szlag trafił to idę gdziekolwiek na filozofię i piszę ksiażki, które mało kto czyta, albo pakuje się do polityki i przprowadzam mnóstwo dziwacznych reform.

Pozdrawiam snaut planista
 

Piola

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Ja jestem już prawie pewna, że chce zostać psychologiem. Nie wiem czy ma to przyszłość (szczególnie w Polsce :mruga: ), ale jeżeli mam robić coś czego nie lubie, to wole być bezrobotnym psychologiem :/
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
heh.... a ja już jestem w LO, czasem wydaje mi się że troszkę pomyliłam profil ale to nic, na tym co jestem też nie jest źle ;) ostatnio marzy mi żeby iść na prawo - szczególnie po wprowadzeniu nowej ustawy o adwokaturze :D trochę myślałam kiedyś o psychologii, trochę o jakiejś filologii ale jak narazie myślę o prawie :) zobaczymy co z tego wyjdzie bo dość często zmieinają mi się plany :D
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja teshh co chwile chce być kims innym, teraz tak jak milenkaaa zastanawiam sie czy dobrze wybrałam profil w LO.... heh ale zobaczymy jak to bedzie od września, czy sie odnajde w nowej szkółce :]
 

kolosowska

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
rynsztok.
ja mam marzenia typu chciałabym by księżniczką ale moje marzenie to geologia a do tego WULKANOLOGIA :D
Szkoda tylko że w Polsce nawet wulkanów nie ma znaczy są ale nieczynne i małe :(
Czasami marzenia się spełniają :D
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Wcześniej nie zastanawialam sie kim chce zostac, tzn. nie mialam jakis tam powazniejszych planów...:D

Ale ostatnio pociąga mnie psychologia...chyba odnalazlam w sobie powołanie :D
naprawde lubie pomogac ludziom, i chyba niezle mi to wychodzi (jaka skromnosc ;))

A tak swoja droga: nie zwrociliscie uwagi, ze duzo ludzi wybiera psychologie? Ciekawe czemu?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
interesuje mnie kosmetyka i techonologia żywienia . jestem w 1 klasie LO i żałuje...że nie wybrałam Technikum Gastronomicznego :( no cóż prawdopodobnie nie dostałabym sie. Po LO zrobie 2-letnie studium ...a co potem , nie wiem. Ale wydaje mi sie że wiek 17 lat to nie za wiele aby być na 100 % zdecydowanym co chce sie robić przez reszte swojego życia :/
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
przyszłość...hm....

eee kim to ja już nie chiałem być :D ... strażak, policjant, żołnierz, haker

a tak na poważnie, ostatnio myślałem, że w przyszłości zostanę informatykiem, ale plany się pozmieniały i na dzień dziesiejszy
planuje studia humanistyczne, więc pewnie zostane polonistą, filologiem, filozofem, socjologiem, psychologiem lub ewentualnie ......... księdzem :D ---> strzeżcie się, być może nowy ojciec dyrektor nadchodziiiii... :D
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Tak na serio to nie wiem kim bede a tak marzy mi sie byc menadzerem piłkarsakim lub trenerem jakiegos innego sportu :)) ehh marzenia
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
a ja nie mam zbyt duzego wyboru po moich studiach...
nauczyciel historii i wosu, pracownik w urzedzie, dziennikarz, politolog, polityk <_<
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja bardzo bym chciała być chirurgiem. Jakim? - jeszcze nie chcę się dokładnie ukierunkowywać, ale wiem, że chirurgiem specjalistą.
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłam ten temat :luka: no ale..... Ostatnio dużo myślałam o wszystkim... Kończy sie jakiś etap w moim życiu, kończe gimnazjum, z małej miejscowści wybijam w świat do liceum <o ile sie dostane> Kiedy wybierałam szkołe, zatanawiałam sie, kim chce zostac w przyszłości.... I nie mam pojęcia!!! :zdziwko: wybrałam sobie profli "ekologiczny" bo w jakis sposób to mnie interesuje, ale czy odrazu w przysłości mój zawód bedzie z tym związany?? Od niedawna zaczęłam marzyc o karierze :hyhy: hhehe to jest troche zabawne, ale pociąga mnie aktorstwo, z kumpela nagrywamy sobie krótkie filmiki, potem oglądamy... I naprawde marzy mi sie cos takiego, albo coś związane se śpiewem.... piosenkarka :hyhy: hehehe to sa takie małe marzenia, ale nie wiem czy kiedykolwiek sie spełnią.... Czy odrazu sie jest pewnym kim chce sie być??!!


Moim zdaniem to kim chce się byc kształtuje sie przez całe życie.
Pamietam że jak chodziłam do przedszkola to mówiłam że będę stomatologiem i bede mścić sie na dzieciach za swój ból na tym okropnym fotelu :p
Potem w liceum wpadła mi w rękę książka o narkomanach.. "Idź zapytaj Alice.." potem sama sięgnęłam po następną, następną i tak mam przeczytane wszystkie praktycznie o tej tematyce. I z tym wiąże moją przyszłość - praca z młodymi narkomanami, z trudną młodzieżą. Teraz kiedy jestem na studiach (pedagogika), wiem że to mnie interesuje, że to własnie będzie sprawiało mi satysfakcje i że bedzie to praca, do której nie bede wstawała rano z myślą "O cholera, znów musze isc tam i się męczyc 8h.".

a Ty masz jeszcze czas.
szukaj tego co Cie interesuje, tego co wiesz, że kiedy wstaniesz będziesz mogła pomyśleć jak ja rano : " Dziś znów uratuję może jakieś życie, znów spełnie swoj obowiązek, który da mi satysfakcję, który sprawi że uśmiechnę się po powrocie i powiem że dzien był bardzo udany." masz jeszcze trochę czasu, i napewno nieraz zmienisz zdanie co do kierunku studiów. :)
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
ja bym chcial byc zlodziejem (kradziejem)
ale wybitnym jak np. arsene lupin albo cos kolo tego.
tylko ze w polsce jest ogromna konkurencja w tym zawodzie :D
nie wiem czy jest jakas uczelnia ktora ksztalci zlodziei.
na razie udalo mi sie ukrasc pare :heart:
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A ja bym sobie siedziała w domu po lingwistyce i tłumaczyła książki ;) Ale myślę, że to mało prawdopodobne - zbyt piękne :) Ale pasuje do mnie :)
 

Adrian 1962

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
:niepewny: ojj kim ja to nie chciałem być upodobania mi sie zmieniały co chwile w zależności jaki film oglądałem w danym dniu heheAle teraz niestety będę kończył niestety a może stety gimnazjum i za h..a nie wiem do jakiej szkoły mam iść przy mojej motywacji do nauki nie wiem co będe robił myślałem na wojskową szkołasorki za błędy
 

kompak

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2006
Posty
78
Punkty reakcji
1
Miasto
internAt
Adrian 1962 z tymi filmami to ja miałem tak samo tzn w sumie dalej mam <lol> np kiedys obejżałem "Hakera" no i wiecie... ale sie zniechęciłem zdeczka... no ale jakozawód to zdecydowałem się na Technik elektronik (automatyka, urządzenia audiowizualne, sieci i systemy komputerowe)... a w przyszłości chciałbym budować inteligentne domy przyszłości:) tzn w sumie to wykańczać... no wiecie:) sterowanie sms'em i takie tam bajery:)
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Ja chciałem zostać lekarzem dlatego wybrałem (zmieniłem na ) odpowiedni profil a teraz myślę że los chciał 9 profil związany z geodezja i architektura) inaczej a ja chyba sobie życie zmarnowałem.
 
Do góry