Jaka nazwa dla firmy?

Andrz3!

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam,

nie wiem czy w dobrym dziale zadaje to pytanie , ale nie mogę wymyśleć sam nazwy dla mojej firmy brukarskiej. Macie jakieś pomysły?
 

Oughn

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Polecam generatory. Są takie aplikacje w necie. Wprowadzasz kilka parametrów, a ona wypluwa Tobie gotową nazwę.
 
A

adrianol

Guest
Może i są generatory ,oczywiście mogą nawet nasunąć nas na dobry tok myślenia ,ale nic nie zastąpi nam własnej wyobraźni i weny twórczej , nazwa powinna wpadać w ucho ,dobrze się kojarzy i być łatwa do zapamiętania ,jak będziesz robił stronę internetową przy okazji to pomyśl również jak to pogodzić razem ,aby domena była łatwa w pozycjonowaniu .
 

Stułbia

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Może coś fajnego wyjdzie z imienia i nazwiska?
 

oracze

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Zastanów się nad nazwą i sprawdź dostępność domeny pl. Ja się właśnie sugetowałem nazwiskiem. Wiedziałem również, że poradzę sobie z brandingiem dla tej nazwy.

Ale można również po prostu do swojego Imienie i Nazwiska (Inicjałow) dodać przedmiot działalności.
 
R

Rent_zbanowany

Guest
A może coś takeigo jak :

Firma "BruK"
Firma "Kostka"
Pana imie i nazwisko Projesjonalne usługi brukarskie
 
R

Rent_zbanowany

Guest
Pamietaj jedno nazwa nie może być skomplikowana, MA PODOBAĆ SIĘ KLIENTOM A NIE TOBIE !!!. To podstawowa zasada marketingu
 

Konkordatu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem nazwa powinna łatwo wpadać w ucho, musi być rozpoznawalna i powinna się z czymś kojarzyć. Głupi przykład "Brukersi" - pierwsze 4 litery ukazują Twoją branżę a cała nazwa kojarzy się z blokersami :D może troszkę niespecjalny przykład aczkolwiek skuteczny :)
 
Do góry