Jaka koszula na studniówkę.

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Daj mi chwile zrobię fotkę garniaka i koszuli i zobaczysz.

Pokaż załącznik: 13861
Pokaż załącznik: 13862

Nie wiem czy udało mi się wstawić. Jak myślicie pasuje to do siebie czy za mocno się gryzie? Sory za jakość ale robione telefonem.
kurcze no.. tak nie za bardzo wiesz? gdyby te paski na garniturze były bardziej delikatne to ok. Ale tak to nie wiem jakos dziwnie... ale ja sie na tym za bardzo nie znam wiec moze poczekaj az ktos inny sie wypowie. A mógłbyś jeszcze oddac tą koszule do sklepu?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Szczerze mówiąc to nie wiem ale spróbować można.
niom moze spróbuj wymienic daj scieme ze juz mama ci kupila i teraz masz dwie i nie masz co z ta zrobic i czy oddac mozesz :p i wymien sobie na gladka bo kolor jest bardzo ladny.


teraz czuje sie troche winna ze przezemnie musisz koszule wymieniac :/
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Zobaczę może oddam może nie oddam bo ogólnie koszula mi się podoba a na studniówkę kupie jakąś gładką. Zobaczymy jeszcze co inni napiszą w końcu do studniówki jeszcze trochę mam czasu.
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
zestaw bez sensu! :D bedziesz wygladal jak zebra! a 100dniowka to nie byle impreza! :mruga:
raz w zyciu!
wymien koszule! koniecznie!
(ale pamietaj ze sklep nie musi tego zrobic)
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jak pisałem to nei sluchałeś :)

Garnitur paski ==> gładka koszula
Garnitur gładki ==> w paski koszula :)

Wymieniac nie wymieniaj bo i tak pewnie nie przyjma :) Zawsze sie do czegos przyda :) Np. jak bedziesz mial gładki garnitur :)

Ja tam jestem za rozowa , sam mialem na studniowce i całkiem przypadkiem to sie zgrało z suknia mojej partnerki od FSO .( czarna sukienka i rozowe delikatne wstawki )

Rózowy jest najlepszy nie wiem co macie do rozowego ?
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
po pierwsze- koszulę czystą.
po drugie jak już było pisane paski z paskami... taniej by wyszło zaopatrzyć sie w pasiak ;)
po trzecie jeśli nie zbawi Cie cena tej pasiastej koszuli to jej nie oddawaj... nie jest brzydka tylko akurat z garniturem nie za bardzo gra. I kup sobie inną.
Mój partner studniówkowy miał koszulę bordo. Ciemne kolory wygladaja moim zdaniem bardziej elegancko (ale to odczucia subiektywne)
No i koszul musi byc taka, zebys Ty sie dobrze czuł w niej... więc jesli róz Ci nie leży to nawet jesli pasuje to daj sobie spokój i kup coś co bedzie pasowało.
wszak własną studniówke (teoretycznie) ma się raz w życiu ;)
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Koszulę zostawię bo mi się podoba ale do garniaka nie pasuje :zly: . Trochę mi się spieszyło z kupnem tej koszuli i wyszło jak wyszło. Ale pytam się gościówy czy będzie pasowała do tego garniaka "tak świetnie będzie wyglądała". Teraz już wiem że sprzedawcą nie można ufać bo oni chcą tylko wcisnąć byle co :zly: . Najlepiej zabiorę dziewczynę może ona pomorze mi coś wybrać bo ja jak zobaczę 10 koszul to nie wiem co wybrać. Dzięki za pomoc.
 

korneliaa88

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Śląsk
Heh ja właśnie niewiem co zrobić z moim facetem na studniówkę jeszcze nie ma garnituru i chce żeby pojechał kupic go ze mną haha bo wole widziec wczensiej co wybierze i przede wszystkim zeby miec wplyw na to jaki kupi haha i niewiem wlasnie jakie teraz sa odpowiednie na studniowke jaki kolor koszuli i jaki krawat ja mam sukienkę czarną z drobnymi elementami czerwonego .. hmm no i niewiem..
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mi się tam wydaje że najlepsza do garniuturu w paski jest zwykła, gładka biała koszula :) I tak tez ubieram mojego chłopaka :)
korneliaa88 masz rację, lepiej z nim jedź ja ze swoim nie byłam i nie wiem jaki kupił, wiem tylko że sie posłuchał i kupił w paski, ale jaki to nie wiem :)
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
kochani! prosze przyjrzec sie chociazby politykom lub dziennikarzom i ocenic samemu co sie teraz nosi!! ja zauwazylem ze spory odestek "znanych panow" buja sie w garniturkach w delikatne jasne paski na czarnym materiale... prawda to czy e tam? prosze poogladac TVNy czy inne Trwam`y .... pozdrOoO .... e.n.j.o.y.
 

Rafalusss

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
a co myślicie o takim zestawieniu ?

suc56352lm5.jpg
 

Rafalusss

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
zastanawiam się czy nie brać na studniówkę kamizelke i może bez krawata ale nie wiem. Gdzieś czytałem że kamizelki już nie są takie modne. Co o tym sądzicie ?

A jakieś dodatki dla faceta ? do garnituru tak żeby wszystko ładnie wyglądało ?
 
Do góry