Jaka długośc na kucyk

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Witam.Mam 187 cm wzrostu zawsze chodze w koszuli z czrnym krawatem i czarnych waskich spodniach-tylko chciałem sie przedstaiwć . A więc mam pewien dylemat -posiadam włosu z przodu lekko za oczy ale za to z tyłu dosyć długie bo troche za szyje dodam że zawsze czesze się do tyłu jak uważacie czy powninienem teraz nosić kucyk czy poczekać aż urosna mi włosy tak jak wspomniałem czesze sie do tyłu aczkolwiek włosy nie przylegaja mi do głowy tylko wiecie lekko do góry i do tyłu poprostu chce sie dowiedziec do kąd mam zapuscić żeby mieć kucyk bo nie chce zeby to wyglądało pedalsko a to strasznie pasuje do mojego stylu i uważam że dzieki temu w końcu znajde jakąś fajna laske a i dodam że twarz mam podłużna a nos nieco większy aczkolwiek nawet mi pasuje.Prosze o od
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
Witam.Mam 187 cm wzrostu zawsze chodze w koszuli z czrnym krawatem i czarnych waskich spodniach-tylko chciałem sie przedstaiwć

A ja jestem Dawid. Zawsze przedstawiasz się w ten sposób? ;p

Wracając do tematu. Cóż, nie mam długich włosów ale postaram się odpowiedzieć.

Włosy na kucyk dostatecznie długie będą kiedy... będziesz mógł wszystkie związać z tyłu głowy?

Aha, i wątpię żebyś akurat dzięki kucykowi znalazł sobie dziewczynę.
 

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Stary wiez mi z tym czy bez tego i tak mam powodzenie ale wiesz zawsze chciałem mieć dłuższe włosy
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Każdy ma inne gusta i upodobania, z tym też trzeba się liczyć. :D
A co do kucyka, to zgodzę się z fagin, że nie ma czegoś takiego, jak odpowiednia długość. Sprawdź, czy da się złapać włosy w kucyk, jeśli nie, to znak, że należałoby poczekać i tyle. Jakaś trudność? :mruga:
 
Do góry