Jaką czytasz książkę?

MatMax

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Hmmm czytam "Maksimum osiągnięć" Briana Tracy. Polecam leniuszkom ;)
 

Andziaash

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
teraz czytałam : '' Kiedy Ulegnę'' ---> ciekawa książka, z nutką romansu jak i agresji, bolesnych strat i rozstań..
a obecnie czytam : ''Anioł Śmierci. Lewa Ręka Boga II.'' Książka godna polecenia. :)
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Richard Dawkins "Samolubny gen"
aa z miesiac temu "Pisarz, ktory nienawidzil kobiet" John Leake- polecam
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
J.K. Rowling - Harry Potter i Insygnia Śmierci
 

Marybeth

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
1
Marcel Pagnol "Chwała mojego ojca, Zamek mojej matki" - bardzo dobra książka, jeśli chce się oderwać od codzienności. Autor przywołuje dawne obrazy Francji, której być może już nie ma. Osobiście mogę dodać, że zazdroszczę Marcelowi takowego dzieciństwa. Miał je po prostu wspaniałe.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
"Uniesienie" Lauren Kate
4 część cyklu powieści "Upadli" i ostatnia zarazem. Posiadam każdą poprzednią część, podoba mi się cały cykl.
 

SageArt

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
W ostatnim czasie pochłonęła mnie książka Lee Child'a "Elita Zabójców" . Wciąga od pierwszych przeczytanych stron . Serdecznie polecam na deszczowe popołudnia .
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Po obejrzeniu filmu "Dziewczyna z tatuażem" ciągnie mnie do książek " Larsson Stieg. Wiem - powinnam najpierw przeczytać, a później obejrzeć, ale czasami robi się wyjątki.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ninni Schulman - Dziewczyna ze śniegiem we włosach
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skandynawski kryminał, ginie dziewczyna, pewna dziennikarka zaczyna prowadzić śledztwo na własną rękę. Przeczytałam na razie jakieś 60 stron, wciągające :)
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Skandynawski kryminał, ginie dziewczyna, pewna dziennikarka zaczyna prowadzić śledztwo na własną rękę. Przeczytałam na razie jakieś 60 stron, wciągające :)

Patrząc na opis to fabuła bardzo podobna do Księżniczki z lodu Camilli Läckberg, nawet tytuł podobny i okładka w podobnym stylu. Muszę kiedyś przeczytać to sobie porównam, która lepsza ;)
 

mlecznyy

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
28
ostatnio naszła mnie ochota na książkę 'dziewczyna w czerwonej pelerynie' widziałem film i czytałem komentarze gdzie dużo ludzi pisało, że książka lepsza i to jakoś mnie zmotywowało ale nie do końca. Może ktoś z Was czytał tą książkę, jakie wrażenia? :)
 
Do góry